4,3
városi Szobor közül
Szobor

Esztergom Városalapító Vitéz szobra Esztergom bemutatkozása

Vigh Tamás alkotása a várbejáratnak számító fahíd melletti, 19. században épült sáncművön áll. .

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Esztergom Városalapító Vitéz szobra Esztergom vélemények

2055
Átlagos 2022. augusztus 2.egyedül járt itt
Olvasom máshol, hogy sok vita előzte meg ennek a nemtudomminek a felállítását. szóval, a neve "városalapító". Hogy miért volt rá feltétlenül szükség, azt sem tudom. Olvastam, hogy a helyiek csak gördeszkásnak nevezik. Ismerjük be, hülyén is néz ki.
Esztergom Városalapító Vitéz szobra Esztergom - Külső képEsztergom Városalapító Vitéz szobra Esztergom - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 17 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.