Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Kolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom

4,5
14
értékelés
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
8. helyezett
városi Szobor közül
Kategória
Szobor
Kolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom
Kolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom EsztergomKolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom
Kolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom EsztergomKolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom
12 fotó

Kolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom bemutatkozása

A Duna-part közeli katolikus iskola kőkerítésén jelent meg Pumukli bájos alakja. 

14 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
71%
Érdekes
21%
Átlagos
0%
Kihagyható
0%
Időpazarlás
7%
Kihagyhatatlan

14 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Bazilika alatti Panzió Esztergom - Napi árak reggelis ellátással
Bazilika alatti Panzió Esztergom
51.291 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
Hotel Bellevue Esztergom - Nyárindító 20% kedvezmény
Hotel Bellevue Esztergom
67.120 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom - Előfoglalási akció
Portobello Hotel Esztergom
102.080 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Kolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom vélemények

61
2031
3059
67656
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1057 városban járt márFelfedező - 3312 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67656 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. december 19.egyedül járt itt
Hát. . . . Pumukli most így néz ki, ahogy látjátok. A Kolodko-miniszobrok körüli rajongás sajátossága, hogy a fanok gyakran horgolnak sálat-sapkát a pici szobroknak, télen meg különösen aktuális, hogy felöltöztessük őket, meg ne fázzanak, és különben is, itt a karácsony!
Itt fényképeztem:
Kolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom - Külső képKolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom - Külső képKolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom - Külső képKolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom - Külső képKolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom - Külső képKolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom - Külső képKolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom - Külső képKolodko: Pumukli miniszobor, Esztergom Esztergom - Külső kép
Még több kép (5 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 13 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.