Jó, átlagos és gyenge étel a büféasztalon

Magyar Vendéglő FegyvernekMagyar Vendéglő Fegyvernek a térképen

Átlagos 2020. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. március 5.
A Fegyverneken működő Magyar vendéglő külsőre annyira elhanyagolt, hogy azt hittem, már bezárt. Ugyanakkor láttam, hogy van mozgás. A beltér sem mondható hangulatosnak, dísztelen, egyedul a rusztikus asztalok tetszettek.
1490 forintért közepes szinten elkészített ételekből annyit lehet enni, amennyi belénk fér, ez jó ár/érték aránynak mondható akkor is, ha a választék meglehetősen szerény s akad az ételek között elég gyenge is.
A gulyáslevesben nem leltem húst, a brassói kifejezetten vacak, a rántott gomba gyenge, a sertéshúsos zöldbab élvezhető, a pörkölt meglepően jó, chilis bab átlagos. Jóindulattal 3 pont az ételre.
Kértem egy szénsavmentes ásványvizet, 300 ft a fél liter, ez is rendben van ár szempontból.
A kenyeret nem számolják fel, ez pozitívum.
A kiszolgálás jónak mondható.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Magyar Vendéglő Fegyvernek - Külső képMagyar Vendéglő Fegyvernek - Étel/italMagyar Vendéglő Fegyvernek - Étel/italMagyar Vendéglő Fegyvernek - Étel/italMagyar Vendéglő Fegyvernek - Étel/italMagyar Vendéglő Fegyvernek - Étel/italMagyar Vendéglő Fegyvernek - BelsőMagyar Vendéglő Fegyvernek - Belső
MO-HA Panzió Törökszentmiklós - Napi árak
2025.01.01-ig