consumer: Gyönyörű kastély - gyenge konyha - Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Gyönyörű kastély - gyenge konyha

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
A kastély hangulata fantasztikus, elhelyezkedése gyönyörű. Sajnos az étterem szolgáltatásaival nem voltunk elégedettek. Mindannyian kissé betegek lettünk az ott elfogyasztott ételektől. Ezen kívül a "sütőtökös finomságok" elnevezés alatt egyszerű sült tököt értettek a séfek, ami kiábrándító. Az étterem étlapja kifinomultságra törekszik, de néhány egyszerűbb, de ehető ételt nagyon tudtunk volna értékelni. Az meg már csak az én kifogásom volt, hogy csak Dreher sör volt az itallapon, semmi más. :(

Ennyire tetszett: Átlagos

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó
8052 Fehérvárcsurgó
Petőfi u. 2.

2019. április 23.
A megközelíthetőség jó, de a parkolót kicsit nehezen találtuk meg. A kastély nagyon szép, a park pedig fantasztikus! A kis tó nagyon bájos. Jó, hogy van erdős rész, ahol órákig lehet sétálgatni. A lakosztályunk tágas és kényelmes volt. Egyedüli problémát az ablak előtt rendszeresen elhaladó...

2018. november 16.
Kastélyszállóhoz képest nagyon minimál kialakítású volt a kétágyas szoba, hiányzott a kastély érzés. Félig tetőtérben, félig a terasz mögött- amitől fél szinttel lejjebb voltunk, tehát kimenni nem lehetett, fix lamellás redőny mögé "bezárva" volt a szállásunk. A redőnyös külső ablakot ki lehetett...

2018. október 16.
A kastély gyönyörű! A kastélykert szépen gondozott, látszik a törődés! A kastély rendkívül igényesen lett felújítva, a kulturális örökség a látottak alapján jó kezekben van. Különleges a grófné személyes jelenléte és megható igényessége. A könyvtár igazán különleges és a biliárd asztal mindent...

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant, Fehérvárcsurgó kiemelt csomagajánlatai
 - Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.325 - 17.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-15 - 2021-04-01
 - Karácsony
2 nap/1 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 26.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-15 - 2021-04-01