Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
8052 Fehérvárcsurgó, Petőfi u. 2.

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó a térképen

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó értékelése:

1. helyezett a 3 fehérvárcsurgói szállás közül
54. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó bemutatkozása

A fehérvárcsurgói Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Székesfehérvártól 15 percre, Budapesttől, Győrtől és Veszprémtől pedig mintegy egyórányi autóútra fekszik. A kastélyban a nyolc rendezvényterem, a kiterjedt könyvtár és a különböző színvilágú, elegáns helyiségek mellett 20 vendégszoba és egy 50 hektáros park biztosít tökéletes körülményeket a dolgozni vagy kikapcsolódni vágyó vendégek számára.

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó képei

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó vélemények

bzzz TOP szállásértékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Érdemes pár napot eltölteni ebben a szép kastélyban. Kellemes környezet friss levegő. Óriási sétákat lehet tenni a parkban. Jó minőségű étterem, bár a választék az étlapon nagyon kevés. Tisztaságra nem volt panasz, főleg most a járványveszélyes időszakban ez nagyon fontos. Állatbarát szálláshely, aki kutyájával érkezik szinte bármerre sétálgathat egész nap.
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 22.
Gyönyörű park, szép környezet, finom falatok, sok érdekesség egy grófi családról

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 17.
Nagyon kellemes 2 napot töltöttünk a kastélyban. A reggelinél nagy választék és finom helyben sütött kenyér várt minket. Az étteremben egyszer vacsoráztunk (nem félpanziónk volt), a választott báránycsülök és a csirke supreme kiváló volt. A fürdőszobából egy függönyt, vagy zuhanyparavánt hiányoltunk a kádhoz, hogy nyugodtan lehessen zuhanyozni.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
A szállásrendben volt, tiszta rendezett szoba.Személyzet kedves.
Jó elhelyezkedés,szép környék.
Az étlap elég rövid, az ételek elég gyengék voltak.
kevesebb csillaggal ettünk már jobbat is!!!!!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
A megközelíthetőség jó, de a parkolót kicsit nehezen találtuk meg. A kastély nagyon szép, a park pedig fantasztikus! A kis tó nagyon bájos. Jó, hogy van erdős rész, ahol órákig lehet sétálgatni. A lakosztályunk tágas és kényelmes volt. Egyedüli problémát az ablak előtt rendszeresen elhaladó kastélylátogató csoportok jelentették.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
Kastélyszállóhoz képest nagyon minimál kialakítású volt a kétágyas szoba, hiányzott a kastély érzés. Félig tetőtérben, félig a terasz mögött- amitől fél szinttel lejjebb voltunk, tehát kimenni nem lehetett, fix lamellás redőny mögé "bezárva" volt a szállásunk. A redőnyös külső ablakot ki lehetett nyitni, ha felmásztunk az asztalra.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
A kastély gyönyörű! A kastélykert szépen gondozott, látszik a törődés! A kastély rendkívül igényesen lett felújítva, a kulturális örökség a látottak alapján jó kezekben van. Különleges a grófné személyes jelenléte és megható igényessége. A könyvtár igazán különleges és a biliárd asztal mindent visz! Aki egy picit szeretne elvarázsolódni, elvonulni a világ zajától, ez a hely kiváló lehetőség.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A recepció és az idegenvezető hölgy által nyújtott felvilágosítással,tájékoztatással maximálisan elégedettek voltunk. Sajnálatos,hogy a többi személyzet (2-3 fő) valahogy nem volt hajlandó köszönni. Még úgy sem, hogy mi köszöntünk előre. A Szilveszteri vacsora (az előétel kivételével) szerintem egy étel kóstolóra hasonlított. Mindenből egy picit.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Nagyon kellemes, úri hely. Nagy belmagasságú, előkelő egyszerűséggel berendezett szobánk volt. Mindent áthat a csend és a nyugalom. Csodálatos hangulata van a kastélynak és a hozzá tartozó parknak. Örültünk a kastélyt és annak történetét bemutató vezetett előadásnak. Kellemes az étteremhez tartozó teraszon kávézni, teázni, reggelizni.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
A kastély hangulata fantasztikus, elhelyezkedése gyönyörű. Sajnos az étterem szolgáltatásaival nem voltunk elégedettek. Mindannyian kissé betegek lettünk az ott elfogyasztott ételektől. Ezen kívül a "sütőtökös finomságok" elnevezés alatt egyszerű sült tököt értettek a séfek, ami kiábrándító.

Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.750 - 25.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 17.325 - 26.697,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 12.008 - 13.774,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260 - 14.760,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 11.340,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Magyar Király
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
2020.10.29. - 2020.11.01.

Szállodák Fehérvárcsurgó környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Őszi szünet (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval