Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
8052 Fehérvárcsurgó, Petőfi u. 2.

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó a térképen

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó értékelése:

1. helyezett a 3 fehérvárcsurgói szállás közül
56. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó bemutatkozása

A fehérvárcsurgói Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Székesfehérvártól 15 percre, Budapesttől, Győrtől és Veszprémtől pedig mintegy egyórányi autóútra fekszik. A kastélyban a nyolc rendezvényterem, a kiterjedt könyvtár és a különböző színvilágú, elegáns helyiségek mellett 20 vendégszoba és egy 50 hektáros park biztosít tökéletes körülményeket a dolgozni vagy kikapcsolódni vágyó vendégek számára.

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó képei

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 17.
Nagyon kellemes 2 napot töltöttünk a kastélyban. A reggelinél nagy választék és finom helyben sütött kenyér várt minket. Az étteremben egyszer vacsoráztunk (nem félpanziónk volt), a választott báránycsülök és a csirke supreme kiváló volt. A fürdőszobából egy függönyt, vagy zuhanyparavánt hiányoltunk a kádhoz, hogy nyugodtan lehessen zuhanyozni.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
A szállásrendben volt, tiszta rendezett szoba.Személyzet kedves.
Jó elhelyezkedés,szép környék.
Az étlap elég rövid, az ételek elég gyengék voltak.
kevesebb csillaggal ettünk már jobbat is!!!!!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
A megközelíthetőség jó, de a parkolót kicsit nehezen találtuk meg. A kastély nagyon szép, a park pedig fantasztikus! A kis tó nagyon bájos. Jó, hogy van erdős rész, ahol órákig lehet sétálgatni. A lakosztályunk tágas és kényelmes volt. Egyedüli problémát az ablak előtt rendszeresen elhaladó kastélylátogató csoportok jelentették.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
Kastélyszállóhoz képest nagyon minimál kialakítású volt a kétágyas szoba, hiányzott a kastély érzés. Félig tetőtérben, félig a terasz mögött- amitől fél szinttel lejjebb voltunk, tehát kimenni nem lehetett, fix lamellás redőny mögé "bezárva" volt a szállásunk. A redőnyös külső ablakot ki lehetett nyitni, ha felmásztunk az asztalra.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
A kastély gyönyörű! A kastélykert szépen gondozott, látszik a törődés! A kastély rendkívül igényesen lett felújítva, a kulturális örökség a látottak alapján jó kezekben van. Különleges a grófné személyes jelenléte és megható igényessége. A könyvtár igazán különleges és a biliárd asztal mindent visz! Aki egy picit szeretne elvarázsolódni, elvonulni a világ zajától, ez a hely kiváló lehetőség.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A recepció és az idegenvezető hölgy által nyújtott felvilágosítással,tájékoztatással maximálisan elégedettek voltunk. Sajnálatos,hogy a többi személyzet (2-3 fő) valahogy nem volt hajlandó köszönni. Még úgy sem, hogy mi köszöntünk előre. A Szilveszteri vacsora (az előétel kivételével) szerintem egy étel kóstolóra hasonlított. Mindenből egy picit.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Nagyon kellemes, úri hely. Nagy belmagasságú, előkelő egyszerűséggel berendezett szobánk volt. Mindent áthat a csend és a nyugalom. Csodálatos hangulata van a kastélynak és a hozzá tartozó parknak. Örültünk a kastélyt és annak történetét bemutató vezetett előadásnak. Kellemes az étteremhez tartozó teraszon kávézni, teázni, reggelizni.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
A kastély hangulata fantasztikus, elhelyezkedése gyönyörű. Sajnos az étterem szolgáltatásaival nem voltunk elégedettek. Mindannyian kissé betegek lettünk az ott elfogyasztott ételektől. Ezen kívül a "sütőtökös finomságok" elnevezés alatt egyszerű sült tököt értettek a séfek, ami kiábrándító.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 21.
Kedves szolgálatkész személyzet.Kellemes nyugodt környezet.
Sajnos a szobából nincs kilátás, sem a parkra, sem az udvarra.
Nagy park, nagy fákkal.
Pihenésre ideális.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma megyunk haza. A hely csodalatos. Nincs welness de ez itt folosleges is lenne. A kastely nagyon szep es boldog vagyok hogy parommal egy ilyen kulonlegesen szep helyen voltam. Csend van. Neha etkezesnel a konyhabol enekles hallatszott. Az is nagyon kellemes es meglepo volt. Alig vagyunk de harom fogasos kulonleges vacsorat kaptunk minden nap.

Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.325 - 25.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.30-ig
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 12.075,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.974 - 70.193,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.19-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.260 - 20.477,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 57.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, sportpályák használatával, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.09-ig
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 10.868,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Fehérvárcsurgó környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Senior ajánlat (min. 3 éj)
WELLAzítás (1 éjtől)

FehérvárcsurgóX