Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
8052 Fehérvárcsurgó, Petőfi u. 2.

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó a térképen

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó értékelése:

1. helyezett a 3 fehérvárcsurgói szállás közül
75. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Akciós csomagok

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó bemutatkozása

A fehérvárcsurgói Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Székesfehérvártól 15 percre, Budapesttől, Győrtől és Veszprémtől pedig mintegy egyórányi autóútra fekszik. A kastélyban a nyolc rendezvényterem, a kiterjedt könyvtár és a különböző színvilágú, elegáns helyiségek mellett 20 vendégszoba és egy 50 hektáros park biztosít tökéletes körülményeket a dolgozni vagy kikapcsolódni vágyó vendégek számára.

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó képei

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
A megközelíthetőség jó, de a parkolót kicsit nehezen találtuk meg. A kastély nagyon szép, a park pedig fantasztikus! A kis tó nagyon bájos. Jó, hogy van erdős rész, ahol órákig lehet sétálgatni. A lakosztályunk tágas és kényelmes volt. Egyedüli problémát az ablak előtt rendszeresen elhaladó kastélylátogató csoportok jelentették.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
Kastélyszállóhoz képest nagyon minimál kialakítású volt a kétágyas szoba, hiányzott a kastély érzés. Félig tetőtérben, félig a terasz mögött- amitől fél szinttel lejjebb voltunk, tehát kimenni nem lehetett, fix lamellás redőny mögé "bezárva" volt a szállásunk. A redőnyös külső ablakot ki lehetett nyitni, ha felmásztunk az asztalra.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
A kastély gyönyörű! A kastélykert szépen gondozott, látszik a törődés! A kastély rendkívül igényesen lett felújítva, a kulturális örökség a látottak alapján jó kezekben van. Különleges a grófné személyes jelenléte és megható igényessége. A könyvtár igazán különleges és a biliárd asztal mindent visz! Aki egy picit szeretne elvarázsolódni, elvonulni a világ zajától, ez a hely kiváló lehetőség.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A recepció és az idegenvezető hölgy által nyújtott felvilágosítással,tájékoztatással maximálisan elégedettek voltunk. Sajnálatos,hogy a többi személyzet (2-3 fő) valahogy nem volt hajlandó köszönni. Még úgy sem, hogy mi köszöntünk előre. A Szilveszteri vacsora (az előétel kivételével) szerintem egy étel kóstolóra hasonlított. Mindenből egy picit.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Nagyon kellemes, úri hely. Nagy belmagasságú, előkelő egyszerűséggel berendezett szobánk volt. Mindent áthat a csend és a nyugalom. Csodálatos hangulata van a kastélynak és a hozzá tartozó parknak. Örültünk a kastélyt és annak történetét bemutató vezetett előadásnak. Kellemes az étteremhez tartozó teraszon kávézni, teázni, reggelizni.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
A kastély hangulata fantasztikus, elhelyezkedése gyönyörű. Sajnos az étterem szolgáltatásaival nem voltunk elégedettek. Mindannyian kissé betegek lettünk az ott elfogyasztott ételektől. Ezen kívül a "sütőtökös finomságok" elnevezés alatt egyszerű sült tököt értettek a séfek, ami kiábrándító.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 21.
Kedves szolgálatkész személyzet.Kellemes nyugodt környezet.
Sajnos a szobából nincs kilátás, sem a parkra, sem az udvarra.
Nagy park, nagy fákkal.
Pihenésre ideális.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma megyunk haza. A hely csodalatos. Nincs welness de ez itt folosleges is lenne. A kastely nagyon szep es boldog vagyok hogy parommal egy ilyen kulonlegesen szep helyen voltam. Csend van. Neha etkezesnel a konyhabol enekles hallatszott. Az is nagyon kellemes es meglepo volt. Alig vagyunk de harom fogasos kulonleges vacsorat kaptunk minden nap.
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 30.
Nagyon szépen felújították a kastélyt, csak kár, hogy antik bútorok nincsenek. Különösen értékeltük, hogy a csomag tartalmazott egy idegenvezetést is, amely során megismerhettük a kastély történetét. A park hatalmas, jókat lehet ott sétálni, viszont elkeseredve láttuk, hogy sajnos több helyen van eldobált szemét. Kár, hogy az emberek nem tudnak jobban vigyázni a környezetükre.
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lényegében minden nagyon tetszett! Az első pillanattól az utolsóig. A recepciós hölgy nagyon kedvesen, ügyesen intézte a formaságokat érkezésünkkor. A szoba minden elképzelésünknek megfelelt - érdekes hogy a TV egyáltalán nem is hiányzott! Ez talán annak tudható be, hogy a szoba elfoglalása után sétáltunk egy nagyot a parkban - igaz még nem teljesen kész, de azért már így is látszik milyen is lesz a végén.

Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 26.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 10.395,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Margaréta Vendégház
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 7.350,- Ft/fő/éj ártól;belépővel., parkolással, WIFI-vel
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 49.555,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.913,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 15.653,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Fehérvárcsurgó környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)