Előkelő nyugalom

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Nagyon kellemes, úri hely. Nagy belmagasságú, előkelő egyszerűséggel berendezett szobánk volt. Mindent áthat a csend és a nyugalom. Csodálatos hangulata van a kastélynak és a hozzá tartozó parknak. Örültünk a kastélyt és annak történetét bemutató vezetett előadásnak.
Kellemes az étteremhez tartozó teraszon kávézni, teázni, reggelizni.
Az étterem ételei számunkra túl extrák voltak és nem volt nagy a választék a vacsoránál. Ráadásul elég kis adagok voltak.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Eska66 felhasználót?    Igen

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó
8052 Fehérvárcsurgó
Petőfi u. 2.

2019. április 23.
A megközelíthetőség jó, de a parkolót kicsit nehezen találtuk meg. A kastély nagyon szép, a park pedig fantasztikus! A kis tó nagyon bájos. Jó, hogy van erdős rész, ahol órákig lehet sétálgatni. A lakosztályunk tágas és kényelmes volt. Egyedüli problémát az ablak előtt rendszeresen elhaladó...

2018. november 16.
Kastélyszállóhoz képest nagyon minimál kialakítású volt a kétágyas szoba, hiányzott a kastély érzés. Félig tetőtérben, félig a terasz mögött- amitől fél szinttel lejjebb voltunk, tehát kimenni nem lehetett, fix lamellás redőny mögé "bezárva" volt a szállásunk. A redőnyös külső ablakot ki lehetett...

2018. október 16.
A kastély gyönyörű! A kastélykert szépen gondozott, látszik a törődés! A kastély rendkívül igényesen lett felújítva, a kulturális örökség a látottak alapján jó kezekben van. Különleges a grófné személyes jelenléte és megható igényessége. A könyvtár igazán különleges és a biliárd asztal mindent...

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant, Fehérvárcsurgó kiemelt csomagajánlatai
 - Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.325 - 21.105,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-15 - 2021-04-01
 - Karácsony
2 nap/1 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 26.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-15 - 2021-04-01