sajti1: Szilveszter a Károlyi kastélyban. - Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó

Szilveszter a Károlyi kastélyban.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A recepció és az idegenvezető hölgy által nyújtott felvilágosítással,tájékoztatással maximálisan elégedettek voltunk.Sajnálatos,hogy a többi személyzet (2-3 fő) valahogy nem volt hajlandó köszönni.Még úgy sem, hogy mi köszöntünk előre.
A Szilveszteri vacsora (az előétel kivételével) szerintem egy étel kóstolóra hasonlított.Mindenből egy picit. (Zóna adag) A kagylós ételnél valami ropogott a fogunk között.Az utolsó előtti fogásnál az őzgerinc nagyon finom volt,viszont a zöldségköret
szénné volt égetve. A reggeli svédasztal viszont kárpótolt.Kiváló ízekkel,kávékkal.

Személyzet: Gyenge

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó
8052 Fehérvárcsurgó
Petőfi u. 2.

2019. április 23.
A megközelíthetőség jó, de a parkolót kicsit nehezen találtuk meg. A kastély nagyon szép, a park pedig fantasztikus! A kis tó nagyon bájos. Jó, hogy van erdős rész, ahol órákig lehet sétálgatni. A lakosztályunk tágas és kényelmes volt. Egyedüli problémát az ablak előtt rendszeresen elhaladó...

2018. november 16.
Kastélyszállóhoz képest nagyon minimál kialakítású volt a kétágyas szoba, hiányzott a kastély érzés. Félig tetőtérben, félig a terasz mögött- amitől fél szinttel lejjebb voltunk, tehát kimenni nem lehetett, fix lamellás redőny mögé "bezárva" volt a szállásunk. A redőnyös külső ablakot ki lehetett...

2018. október 16.
A kastély gyönyörű! A kastélykert szépen gondozott, látszik a törődés! A kastély rendkívül igényesen lett felújítva, a kulturális örökség a látottak alapján jó kezekben van. Különleges a grófné személyes jelenléte és megható igényessége. A könyvtár igazán különleges és a biliárd asztal mindent...

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant, Fehérvárcsurgó kiemelt csomagajánlatai
 - Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.325 - 17.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-15 - 2021-04-01
 - Karácsony
2 nap/1 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 26.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-15 - 2021-04-01