Jó élmény

Stop Vendéglő FelsőlajosStop Vendéglő Felsőlajos a térképen

2020. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 8.
Felsőlajoson a Stop vendéglő inkább kocsma, de végső soron van néhány jól hangzó magyaros ételük: halászlé, marhapörkölt, pacalpörkölt és babgulyás.
Nagy dilemmám volt, hogy a páromnak vegyek-e hazavitelre egy adag halászlevet, az döntötte el a kérdést, hogy filézve van-e a hal. Mondta a nagyon kedves, közvetlen pultos, hogy patkót főz a lébe frissen. Úgyhogy végül nem vettem halászlevet, ittam viszont két deci narancslevet, 200 ft volt.
S nincs kizárva, hogy alkalomadtán betérek még ide, az igazi az lenne, ha egy deszki barátommal tenném ezt, kérnénk egy pacalt és egy halászlevet, mint már több ízben is, és félúton cserélnénk.
Nekem ez a hely megér 4 pontot.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Stop Vendéglő Felsőlajos - Külső képStop Vendéglő Felsőlajos - Külső képStop Vendéglő Felsőlajos - Étel/italStop Vendéglő Felsőlajos - BelsőStop Vendéglő Felsőlajos - Külső kép
Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár