Szikla Fogadó Felsőtárkány

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Szikla Fogadó Felsőtárkány vélemények

Átlagos 2017. június 3.a párjával járt itt
A szikla fogadó hangulatos és egyben magányos hely. A szálloda és az étterem tisztaságával súlyos problémák vannak. Jó a levegő itt a Bükk lábánál Felsőtárkányban. A szálloda emlékeztet a retro hatvanas hetvenes évekre. A szálló olyan mintha megált volna az idő. Nagy felújjítás kéne erre a helyre. A szálló előtt egy felújított Telekomos telefonfülke helyezkedik el.
Szörnyű 2016. október 15.a párjával járt itt
Augusztusban tévedtünk be, nagy szerencsétlenségünkre a szikla fogadóba. Versenyem volt másnap és nem számoltunk azzal, hogy nem tudunk Egerben éjszakázni, mert épp vár napok vannak, így nem találunk sehol sem szállást. Örültem, amikopr rátaláltam erre a szállásra, mert pont a versenyhelyszínnel szemben volt.
Szörnyű 2016. augusztus 8.családjával járt itt
2 ejszakat toltottunk 4en a fogadoban. Ott ettunk mivel ehesek voltunk mar nagyon este. A kiszolgalas borzalmas volt mert elottunk mar azokat is kiszolgaltak akik utanunk jottek. Az etel izertlen volt. A levest kiso hoztak ki, udvariatlanul valaszolt a felszolgalo. A salatat kise hoztak, ugy szoltunk, hogy mar ne is hozza hanem huzza ki a rendelesunkbol.