Fábián Tamás

Fábián Tamás adatlapja

Jó éttermekbe járok.
kulturáltan utazok.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.03.13
Utoljára itt2018.08.28

2016. március 13.családjával járt itt
Az ételek finomak a kiszolgálás lassú több mint 50 percet vártunk,hogy ki hozzanak két gyiros tálat és egy pizzát de már ők is érezték,hogy sokat vártunk ezért kihoztak három pizza szeletet!! Ajánlom másoknak meg nem is!!!! :-) de egyébként a kiszolgálás túl gyenge a mennyezeten pókhálók lógnak és sosem takarítanak.
Kiváló 2016. március 13.családjával járt itt
Nagyon szép és jó a szállás. Az éttermét nem tudtuk kipróbálni mert éppen zárva volt fel újjítás miatt. De már voltunk itt a családommal és nagyon jó a szoba. A szobák ablakai nem zártak jól és a szobákban hideg volt de ezt leszámítva minden szép és jó volt. A lipicai hotelt csak ajánlani tudom bárkinek! :)
Kiváló 2016. március 14.családjával járt itt
A szemályzet barátságos a szoba kivállóan tiszta pont ugyanolyan mint a hogy hirdetik a fürdőszoba rendkívül higénikus hégénikusabb mint egy 3 csillagos hotelben. Az étterme kiválló nagyon finoman főznek jó a hanulata a helynek. a személyzetmindent megtesz a vendégekért. Ezt a helyet csak ajánlani tudom másoknak is!!!!! :-)