Farkaskútvölgy Felsőtold

Farkaskútvölgy Felsőtold
Farkaskútvölgy FelsőtoldFarkaskútvölgy Felsőtold
Farkaskútvölgy FelsőtoldFarkaskútvölgy Felsőtold

Farkaskútvölgy Felsőtold bemutatkozása

Hollókőről elindulva egy mesebeli táj tárul a szemünk elé, amikor elérjük Farkaskútvölgyet. A A 20 hektáros völgy közepén egy faház áll, ami ma már rendezvényközpontként működik.
A látogatók lovagolhatnak őseink lovának, a 130 – 145 cm  magas Kunfakó egyikén, de meg is szállhatnak éjszakára egy jurtában.

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák - Pünkösd
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Farkaskútvölgy Felsőtold vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 4.barátokkal járt itt
Nagyon szep helyen van, jurtaban is lehet lakni meg fahazban is. Egy kis menes is tartozik ide, teljes kikapcsokodas a termeszetben. Meg vissza fogok jonni ide.
Farkaskútvölgy Felsőtold - Külső kép
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. május 3.barátokkal járt itt
Nem aludtam ott. 1 napot töltöttem el lovas-meditációs programon ezen a csodás helyen. Fantasztikus élmény volt, igazi feltöltődés.
Farkaskútvölgy Felsőtold - EgyébFarkaskútvölgy Felsőtold - EgyébFarkaskútvölgy Felsőtold - EgyébFarkaskútvölgy Felsőtold - EgyébFarkaskútvölgy Felsőtold - EgyébFarkaskútvölgy Felsőtold - EgyébFarkaskútvölgy Felsőtold - EgyébFarkaskútvölgy Felsőtold - EgyébFarkaskútvölgy Felsőtold - EgyébFarkaskútvölgy Felsőtold - EgyébFarkaskútvölgy Felsőtold - Egyéb