Az utolsó pillanatban

Kőfejtő Kávézó & Büfé FertőrákosKőfejtő Kávézó & Büfé Fertőrákos a térképen

Kiváló 2018. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. február 11.
A kőfejtő bejáratánál közvetlenül, a fogadóépületben kialakított büfé-kávézó. Nem azonos a szintén Kőfejtő névre hallgató nagy étteremmel, amely a szomszédos épületben van.
Új, modern, frissen festett, kellemes légkörű, tiszta, de egyszerű kávézó, kiülős terasszal a bejárat előtt, amely sajnos nem a kőfejtőre, hanem az ellentétes oldalra, a parkolóra és a főút felé néz.
Melegételeket, komolyabb fogásokat nem tartanak. Amit viszont igen: Algida jégkrémek, Soproni üveges sörök, Rauch gyümölcslevek, szénsavas palackos Cola termékek, limonádé, forró csoki, finom kávé, némi kevésbé izgalmas sütemény (lekváros linzer és mignon 350 Ft-ért), csoki- és müzliszeletek. A gyerekek jégkrémet választottak, mi kávét.
Kedvező, korrekt árfekvés.
Kedves kiszolgálás. Közvetlenül a zárás előtt érkeztünk, de egyáltalán nem sürgettek minket, sőt még némi kedvezményt is kaptunk.
Hangulat:Kiváló
Kőfejtő Kávézó & Büfé Fertőrákos - MosdóKőfejtő Kávézó & Büfé Fertőrákos - BelsőKőfejtő Kávézó & Büfé Fertőrákos - BelsőKőfejtő Kávézó & Büfé Fertőrákos - Étel/italKőfejtő Kávézó & Büfé Fertőrákos - Külső képKőfejtő Kávézó & Büfé Fertőrákos - BelsőKőfejtő Kávézó & Büfé Fertőrákos - BelsőKőfejtő Kávézó & Büfé Fertőrákos - Külső képKőfejtő Kávézó & Büfé Fertőrákos - Külső képKőfejtő Kávézó & Büfé Fertőrákos - Étel/ital

Kőfejtő Kávézó & Büfé további értékelései

2021.07.16a párjával
Az előttem szóló, a pánmagyar étteremértékelés koronázatlan királynője már leírta a nemazonosságot, igen, elég abszurd, hogy ez a két hely hasonló névvel így egymás mellett... az étterem úgy az ittjartam.hu-n, úgy a Google értékelései szerint a hungár gasztoszégyen, ez meg itt egy üde kis...
Palatinus Hotel Sopron - Karácsony
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?