Horváth-ház Panzió Fertőrákos

Horváth-ház Panzió  Fertőrákos
9421 Fertőrákos, Fő u. 194-196.

Horváth-ház Panzió  Fertőrákos a térképen

Szállások Fertôrákos városában
Wellness csomagok Fertôrákos városában

Horváth-ház Panzió Fertőrákos vélemények

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 26.
Családi szülinapozós hétvégét töltöttünk itt 11-en. Már a fogalálsnál is rendkívül rugalmask, segítőkészek voltak az üzemeletetők. A szobák egyszerűen berendezettek, de kényelmesek. Kiemeleném a makulátlan tisztaságot. jó érzés volt megtapasztalni. A reggelinél minden volt mi szem-szájnak ingere, friss volt és bőséges. Még tojásrántottát is sütöttek a fiúknak.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemesen meglepödtünk hogy milyen kedves emberek vezetik a panziót - Györgyi és Lajos. Igykeztek mindent teljesíteni és mindenben segíteni amit kértünk, kérdeztünk. Nemrég vezetik a panziót /bérlik/ és így mindenre kihatásuk nincs /pl. a szobák elhelyezkedése, berendezéste stb. / de amit csak lehet megtesznek a vendégért.

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Előzékeny, kedves és rugalmas személyzet; kellemes hangulatú, tágas és kényelmes szobák; bőséges reggeli még vegetáriánusok is megtalálják a gazdag reggelijüket; kiváló elhelyezkedés, sok lehetőség, kerékpárkölcsönzési lehetőség, védett parkoló... Ajánlom, mi biztosan visszatérünk!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 4.
Családdal és baráti társasággal jártunk itt. Rendkívüli igényességgel kialakított szálláshely. Nagyon elégedettek voltunk az ár-érték aránnyal. nagyon szívélyes a vendéglátás, szépen, igényesen kialakított tágas szobák. Sokan megfordulnak itt, nagyon közkedvelt szálláshey. H alegközelebb erre járunk, biztos, hogy újra ezt fogjuk választani.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
mindenkinek tudom ajánlani kellemes családias hangulat tisztaság kedves és figyelmes kiszolgálás és személyzet a panzio nagyon jo helyen van fertórákoson a nevezetességeket gyalogosan is meg lehet közeliteni de a faluban kisvasut is rendelkezésre áll vendégeknek a panzionak nagyon jo kis falusias kinézete van kivülröl de a panzio belseje nagyon szép modern mi nagyon jol éreztük magunkat ha legközelebb itt járunk megint itt szállunk meg

Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.167 - 16.126,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.14-ig
Benedict Hotel Kőszeg
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 16.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Éden Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés szoba bekészítéssel, masszázzsal, szilveszter este koccintás egy pohár pezsgővel, filmvetítéssel, minden délután tea- kávébüfével és házi süteménnyel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 26.133,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Fertőrákos környékén
Wolf Panzió Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Szilveszter (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Aqua Szilveszter (min. 3 éj)

FertőrákosX