KelAnita

KelAnita adatlapja

Regisztráció2014.01.03
Utoljára itt2017.06.20

Kiváló 2014. január 11.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen található és nagyon kedves a személyzet, a konyhájukra 5 *-ot adnék, mert rendkívül finom, ízletes ételeket főznek, ízlésesen, gusztusosoan tálalják! Kiváló vendéglátók, minden külön kívánságot megoldanak és teljesítenek. Rendkívül figyelmesek és udvariasak. MIndenkinek jószívvel ajánlom.
Kiváló 2014. február 11.családjával járt itt
Nem rég jártunk újra esküvőnk helyszínén. Ez az étterem picitt eldugott, mégis nagyon jó elhelyezkedésű. A sok túrista is mutatja milyen népszerű a magyaros ízek világában. Nagyon jó a konyha, udvarias a kiszolgálás. Nagyon elégedettek voltunk. A teríték nem annyira elegáns, viszont a konyha kárpótol mindenért.
Kiváló 2014. február 19.családjával járt itt
Átutazóban jártunk Fehérváron, mikor egy járókelő egyből ezt az éttermet javasolta. Nagyon elégedettek voltunk, mert finomak az ételek, kedvesek a felszolgálók, kiváló ár-érték arány, és könnyen megközelíthető. Családdal jártunk itt a gyerekek miatt sok segítséget igényeltünk, de készségesen segítettek.