Huber Panzió Fertőrákos Fertőrákos
9421 Fertőrákos, Fertő utca 1.

Huber Panzió Fertőrákos Fertőrákos a térképen

Huber Panzió Fertőrákos Fertőrákos értékelése:

4. helyezett a 8 fertőrákosi szállás közül
287. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Huber Panzió Fertőrákos Fertőrákos képei

Huber Panzió Fertőrákos Fertőrákos vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
3 éjszakát töltöttünk a panzióban párommal. A szobánk teljesen rendben volt, tiszta helységekkel. Az éttermükben többször ebédeltünk és vacsoráztunk is. Azóta is emlegetjük a nagyon finom, és fantasztikus minőségű ételeket. A házigazdák nagyon kedvesek, segítőkészek, mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha arrafelé járunk, biztos hogy betérünk hozzájuk.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül tévedtünk be a hétvégén. Az étterem részben voltunk csak ebédelni. Mikor betértünk telt ház volt , de udvariasan hellyel kínáltak a pultnál, hogy pár perc türelmet kérnek és le tudunk ülni. Valóban hamar asztalhoz jutottunk. Medvehagymás fokhagymakrém levest és halászlét rendeltünk, mindkettő leves nagyon tartalmas és ízletes volt.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 7.
Ízletes, finom ételek, kellemes környezet, olcsó árak! Kifogástalan házigazda a maga udvarias, kedves vendégszeretetével, jó tanácsaival a környék látnivalóit illetően. Tisztaság és kényelem! Nagyon megnyerőek az ilyen jellegű éttermek, mivel nem sokat várunk tőle és csodát kapunk! Javaslom a Fertőd körüli túrázások kiindulópontjaként is, valamint Sopron megismeréséhez is, A "szomszédok " is csak pár kilométer!

Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.29-ig
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 13.619,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig

Szállodák Fertőrákos környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Valentin nap (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Romantikus pillanatok (2 éjszaka)

FertőrákosX