Huber Panzió Fertőrákos Fertőrákos
9421 Fertőrákos, Fertő utca 1.

Huber Panzió Fertőrákos Fertőrákos a térképen

Huber Panzió Fertőrákos Fertőrákos értékelése:

3. helyezett a 8 fertőrákosi szállás közül
273. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Huber Panzió Fertőrákos Fertőrákos képei

Huber Panzió Fertőrákos Fertőrákos vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
3 éjszakát töltöttünk a panzióban párommal. A szobánk teljesen rendben volt, tiszta helységekkel. Az éttermükben többször ebédeltünk és vacsoráztunk is. Azóta is emlegetjük a nagyon finom, és fantasztikus minőségű ételeket. A házigazdák nagyon kedvesek, segítőkészek, mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha arrafelé járunk, biztos hogy betérünk hozzájuk.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül tévedtünk be a hétvégén. Az étterem részben voltunk csak ebédelni. Mikor betértünk telt ház volt , de udvariasan hellyel kínáltak a pultnál, hogy pár perc türelmet kérnek és le tudunk ülni. Valóban hamar asztalhoz jutottunk. Medvehagymás fokhagymakrém levest és halászlét rendeltünk, mindkettő leves nagyon tartalmas és ízletes volt.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 7.
Ízletes, finom ételek, kellemes környezet, olcsó árak! Kifogástalan házigazda a maga udvarias, kedves vendégszeretetével, jó tanácsaival a környék látnivalóit illetően. Tisztaság és kényelem! Nagyon megnyerőek az ilyen jellegű éttermek, mivel nem sokat várunk tőle és csodát kapunk! Javaslom a Fertőd körüli túrázások kiindulópontjaként is, valamint Sopron megismeréséhez is, A "szomszédok " is csak pár kilométer!

Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.130,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Benedict Hotel Kőszeg
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 39.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.10.01. - 2021.05.31.
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig

Szállodák Fertőrákos környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

FertőrákosX