Kőfejtő Háza Fertőrákos

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Kőfejtő Háza Fertőrákos vélemények

2082
Kiváló 2021. július 15.a párjával járt itt
Nem is olyan gyakori, hogy egy teljes, független házat ki tudsz bérelni valahol egy jó helyen. Ez is egy teljes ház, ketten laktuk összesen, rendkívül barátságos berendezés, remekül ötvözi a régies, hagyományos elemeket a korszerűvel, ízléses újjal. De a ház nem teljesen független, a házaik udvarán áll, nem egyedül vagy a vadonban.
Kőfejtő Háza Fertőrákos - Külső képKőfejtő Háza Fertőrákos - SzobákKőfejtő Háza Fertőrákos - SzobákKőfejtő Háza Fertőrákos - SzobákKőfejtő Háza Fertőrákos - SzobákKőfejtő Háza Fertőrákos - SzobákKőfejtő Háza Fertőrákos - EgyébKőfejtő Háza Fertőrákos - SzobákKőfejtő Háza Fertőrákos - KörnyékKőfejtő Háza Fertőrákos - Szobák