Várfal Vendégház Fertőrákos

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Várfal Vendégház Fertőrákos vélemények

Kiváló 2018. július 15.gyerekekkel járt itt
Ezúttal nem az ittjartam. hu-n olvasott értékelésekre hagyatkoztunk, szerencsére. Öt napot töltöttünk el itt a családunkkal, és nagyon elégedettek voltunk mindennel. A családi vállalkozásban üzemeltetett panzió a falu főutcáján található, közel a Fertő-tavi strandhoz és a hajóállomáshoz.
Várfal Vendégház Fertőrákos - Külső képVárfal Vendégház Fertőrákos - Külső képVárfal Vendégház Fertőrákos - Medence/kertVárfal Vendégház Fertőrákos - SzobákVárfal Vendégház Fertőrákos - SzobákVárfal Vendégház Fertőrákos - SzobákVárfal Vendégház Fertőrákos - Külső képVárfal Vendégház Fertőrákos - SzobákVárfal Vendégház Fertőrákos - SzobákVárfal Vendégház Fertőrákos - SzobákVárfal Vendégház Fertőrákos - SzobákVárfal Vendégház Fertőrákos - SzobákVárfal Vendégház Fertőrákos - SzobákVárfal Vendégház Fertőrákos - SzobákVárfal Vendégház Fertőrákos - SzobákVárfal Vendégház Fertőrákos - BelsőVárfal Vendégház Fertőrákos - VendéglátásVárfal Vendégház Fertőrákos - BelsőVárfal Vendégház Fertőrákos - Külső kép
Szörnyű 2015. április 27.a párjával járt itt
Felháborító élmény volt itt megszállni: icipici hideg sötét szoba tavasz közepén már fűtési lehetőség nélkül, hűtőszekrény nem volt, a zuhany mindenfelé spriccelt, az ágy matraca pedig leginkább az Alpok domborzati térképére emlékeztetett, amitől mindkettőnk dereka megfájdult másnapra. A tulajt érkezést követően kissé alkoholos állapotban kb.