Várfal Vendégház Fertőrákos
9421 Fertőrákos, Fő u. 222.

Várfal Vendégház Fertőrákos a térképen

ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Ezúttal nem az ittjartam. hu-n olvasott értékelésekre hagyatkoztunk, szerencsére. Öt napot töltöttünk el itt a családunkkal, és nagyon elégedettek voltunk mindennel. A családi vállalkozásban üzemeltetett panzió a falu főutcáján található, közel a Fertő-tavi strandhoz és a hajóállomáshoz. Nagyon szépen felújított régi parasztház a középkori várfal tövében, amelyet építészeti díjjal tüntetettek ki.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
Felháborító élmény volt itt megszállni: icipici hideg sötét szoba tavasz közepén már fűtési lehetőség nélkül, hűtőszekrény nem volt, a zuhany mindenfelé spriccelt, az ágy matraca pedig leginkább az Alpok domborzati térképére emlékeztetett, amitől mindkettőnk dereka megfájdult másnapra. A tulajt érkezést követően kissé alkoholos állapotban kb.

Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 11.475 - 16.469,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.19-ig

Szállodák Fertőrákos környékén
Wolf Panzió Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szuperakció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

FertőrákosX