Várfal Vendégház Fertőrákos
9421 Fertőrákos, Fő u. 222.

Várfal Vendégház Fertőrákos a térképen

ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Ezúttal nem az ittjartam. hu-n olvasott értékelésekre hagyatkoztunk, szerencsére. Öt napot töltöttünk el itt a családunkkal, és nagyon elégedettek voltunk mindennel. A családi vállalkozásban üzemeltetett panzió a falu főutcáján található, közel a Fertő-tavi strandhoz és a hajóállomáshoz. Nagyon szépen felújított régi parasztház a középkori várfal tövében, amelyet építészeti díjjal tüntetettek ki.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
Felháborító élmény volt itt megszállni: icipici hideg sötét szoba tavasz közepén már fűtési lehetőség nélkül, hűtőszekrény nem volt, a zuhany mindenfelé spriccelt, az ágy matraca pedig leginkább az Alpok domborzati térképére emlékeztetett, amitől mindkettőnk dereka megfájdult másnapra. A tulajt érkezést követően kissé alkoholos állapotban kb.

Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.160,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.12.28-ig

Szállodák Fertőrákos környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel,...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Augusztus 20-i ajánlat (min. 3 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

FertőrákosX