Várfal Vendégház Fertőrákos
9421 Fertőrákos, Fő u. 222.

Várfal Vendégház Fertőrákos a térképen

ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Ezúttal nem az ittjartam. hu-n olvasott értékelésekre hagyatkoztunk, szerencsére. Öt napot töltöttünk el itt a családunkkal, és nagyon elégedettek voltunk mindennel. A családi vállalkozásban üzemeltetett panzió a falu főutcáján található, közel a Fertő-tavi strandhoz és a hajóállomáshoz. Nagyon szépen felújított régi parasztház a középkori várfal tövében, amelyet építészeti díjjal tüntetettek ki.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 27.
Felháborító élmény volt itt megszállni: icipici hideg sötét szoba tavasz közepén már fűtési lehetőség nélkül, hűtőszekrény nem volt, a zuhany mindenfelé spriccelt, az ágy matraca pedig leginkább az Alpok domborzati térképére emlékeztetett, amitől mindkettőnk dereka megfájdult másnapra. A tulajt érkezést követően kissé alkoholos állapotban kb.

Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 8.625,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Ensana Thermal Sárvár
5 nap/4 éjszaka 13.200 - 14.800,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Fertőrákos környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)