Aranyhíd Vendéglő Fonyód

8640 Fonyód, Szent István u. 42.

Aranyhíd Vendéglő Fonyód a térképen

Aranyhíd Vendéglő Fonyód értékelése:

7. helyezett a 16 fonyódi étterem közül
322. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

Aranyhíd Vendéglő Fonyód vélemények

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
Teljesen megvagyok elégedve! Finom ételek, remek kiszolgálás, udvaris személyzet, barátságos környezet! Csak ajánlani tudom!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28.
Pai Róbert kritikajaval nem értek egyet,a mellettük lévő asztalnál ültem mint visszatérő vendég. A fiatalabb és az idősebb pincér is 1-1 kosár kenyeret szolgált fel kérésére, és semmilyen cinikus viselkedése nem volt egyik pincérnek sem. Régóta visszajáró vendég vagyok. Maximálisan megvagyok elégedve az étellel, itallal, kiszolgálással.

2017. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fonyódon vagy,és jót akarsz enni? Az Aranyhídba kell neked elmenni. Van ott minden mi szem-szájnak ingere,
És a pénztárcád sem rokkan bele. Halat-vadat s mi jó falat,
Eléd raknak egy perc alatt. Margitka ki a konyha tündére,
Jókat főz,mindenki kedvére. Szeretnek is ott enni,sokan
Mert a menü is kifogástalan.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos kis hely tavacskával, kerthelyiséggel, remek, házias ízekkel, hatalmas adagokkal, jó árakkal és kedves kiszolgálással. Egy kicsit távol esik ugyan a parttól, de igazán megéri, ha összehasonlítjuk az árakat és a mennyiségeket és egy kis sétával ( kb. 1,2 km ), vagy kocsival könnyen megközelíthető.

Legnépszerűbb csomagok Fonyódon és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.09.23.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.23. - 2020.10.15.
Hotel Erzsébet
4 nap/3 éjszaka 14.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gálavacsorával, délutánonként aprósüteménnyel/forralt borral/kávéval/teával, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.19.

Szállodák Fonyód környékén
Palace Hotel  Fonyód
Hotel Vital Fonyód
Club Dobogómajor Fonyód
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

Aranyhíd Vendéglő FonyódX