Barbakán Kávézó Fonyód
8640 Fonyód, Ady E. u. 7. (Dísz tér sarka)

Barbakán Kávézó Fonyód a térképen

kávézó - kávéház, szendvicsbár
nemzetközi
diabetikus sütemények ...
magyar, angol, német
ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, éttermi csekk elfogadás ...
Erzsébet utalvány
Staropramen

Barbakán Kávézó Fonyód képei

Barbakán Kávézó Fonyód vélemények

Mobilról küldte. | 2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 13.
Családias, igényes kis kávézó, barátságos, szívélyes személyzettel. Finom szendvicsek, fornetti, és széles ital választék. Kávékülönlegességek, tea, házi készítésű limonádék, üdítőitalok, sörök, borok, stb.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gratulálok ehhez a színvonalas kávézóhoz. Hangulatos hely mennyei ízekkel,a kávékülönlegességek ínyenceknek is bátran ajánlhatók,és még fantasztikus szervírozással és udvarias kiszolgálással is párosul mindez. Ha arra járok és tehetem, mindig bemegyek legalább egy kávéra(a sütik is nagyon jól néznek ki). Én csak ajánlani tudom a helyet.

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely, finoman elkészített kávéval és hozzáértő kiszolgálással. A hely ugyan pici, de annál hangulatosabb. Sokféle kávékülönlegességből lehet választani, igény szerint elkészítik laktózmentes vagy rizstejből is. Én kapucsínót ittam, nagyon finom volt! Külön tetszett, hogy megkérdezték mit kérek a tetejére (fahéjat vagy kakaóport).

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
A barátnőmmel éhesen kóvályogtunk egy szeptemberi szombat délután Fonyódon és semmi nem volt nyitva. . . A Dísz téren megláttuk a barátságos fényeket a Barbakán Kávézóban, örömmel benyitottunk. Nagyon finom szendvicset ettünk (fornettiset,amit grilleztek, ilyet még nem is láttunk máshol! ) és forró csokit ittunk, az is jó volt.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Dísz tér hátsó, nyugalmasabb sarkán található a Barbakán kávézó, kicsi, de kellemes kiülős terasszal. Az épület Makovecz stílusra emlékeztet, sötétbarna csúcsos tornyával. A belső tér elég szűkös, így ha csak nem tombol kinn 40 fokos főség, sokkal célszerűbb a teraszt választani.

Legnépszerűbb csomagok Fonyódon és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Zobori Panzió
Zalaszabar
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Parti Sétány Vendégház
2020.10.21. - 2021.12.31.

Szállodák Fonyód környékén
Hotel Vital Fonyód
Venus Hotel Fonyód
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

Barbakán Kávézó FonyódX