Barbakán Kávézó Fonyód
8640 Fonyód, Ady E. u. 7. (Dísz tér sarka)

Barbakán Kávézó Fonyód a térképen

kávézó - kávéház, szendvicsbár
nemzetközi
diabetikus sütemények ...
magyar, angol, német
ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, éttermi csekk elfogadás ...
Erzsébet utalvány
Staropramen

Barbakán Kávézó Fonyód képei

Barbakán Kávézó Fonyód vélemények

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gratulálok ehhez a színvonalas kávézóhoz. Hangulatos hely mennyei ízekkel,a kávékülönlegességek ínyenceknek is bátran ajánlhatók,és még fantasztikus szervírozással és udvarias kiszolgálással is párosul mindez. Ha arra járok és tehetem, mindig bemegyek legalább egy kávéra(a sütik is nagyon jól néznek ki). Én csak ajánlani tudom a helyet.

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely, finoman elkészített kávéval és hozzáértő kiszolgálással. A hely ugyan pici, de annál hangulatosabb. Sokféle kávékülönlegességből lehet választani, igény szerint elkészítik laktózmentes vagy rizstejből is. Én kapucsínót ittam, nagyon finom volt! Külön tetszett, hogy megkérdezték mit kérek a tetejére (fahéjat vagy kakaóport).

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
A barátnőmmel éhesen kóvályogtunk egy szeptemberi szombat délután Fonyódon és semmi nem volt nyitva. . . A Dísz téren megláttuk a barátságos fényeket a Barbakán Kávézóban, örömmel benyitottunk. Nagyon finom szendvicset ettünk (fornettiset,amit grilleztek, ilyet még nem is láttunk máshol! ) és forró csokit ittunk, az is jó volt.
Kôszeg
Gyöngyös

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Dísz tér hátsó, nyugalmasabb sarkán található a Barbakán kávézó, kicsi, de kellemes kiülős terasszal. Az épület Makovecz stílusra emlékeztet, sötétbarna csúcsos tornyával. A belső tér elég szűkös, így ha csak nem tombol kinn 40 fokos főség, sokkal célszerűbb a teraszt választani.

Legnépszerűbb csomagok Fonyódon és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hévíz Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
8 nap/7 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szabó Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Fonyód környékén
Palace Hotel  Fonyód
Hotel Vital Fonyód
Club Dobogómajor Fonyód
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

Barbakán Kávézó FonyódX