Zöldkert Vendéglő Fonyód

8640 Fonyód, Thököly u. 75.

Zöldkert Vendéglő Fonyód a térképen

Zöldkert Vendéglő Fonyód értékelése:

6. helyezett a 16 fonyódi étterem közül
315. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

Zöldkert Vendéglő Fonyód vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 28.
Nekünk ez a törzshelyünk. Nem lakunk messze, csak átsétálunk. Általában bejelentkezés nélkül is sikerül megcsípni 2 személyre asztalt. Most is így történt, szerencsére a kerthelyiség már üzemelt, így lett helyünk. Nem a szokásosat ettük, tehát nem csülköt. Nem emlékszem a nevére, de isteni volt. Megint nem csalódtunk, kellemes szájízzel jöttünk el.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már értékeltem a helyet korábban, az ételek változatlanul jók, bár nem egetrengetően jók. Viszont a várakozási idő az utóbbi időben kriminálisan hosszú. Három hete hétvégén alig lehetett szabad asztalt találni, ennek megfelelően számítottunk arra, hogy sokat kell várni.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
Rendszeresen járunk ide családdal, főként vasárnaponként. Finom, házias ételek, kellemes árak jellemzik a helyet. A déli menüjük mindig finom volt, és bőséges, többféléből is lehet választani. Nyáron a kerthelyiség nagyon hangulatos. Az étterem tökéletes egy gyors ebédhez, vagy vacsorához. Emellett kisebb rendezvények kiváló helyszíne is lehet.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk itt párommal és barátokkal az elmúlt hetekben. A fedett részen kívül kellemes kerthelyiség és gyerekjátszótér is van. A személyzet kifejezetten barátságos. Délben kétféle menü is van, kedvező áron és a minősége is jó. Van WIFI is, ami a környéken nem általános. Minden alkalommal meg voltunk elégedve, az árak pedig legfeljebb közepesek.

Legnépszerűbb csomagok Fonyódon és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.09.23.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2020.06.12. - 2020.09.26.
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2020.10.31.
Toldi Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.875 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2022.12.31.

Szállodák Fonyód környékén
Palace Hotel  Fonyód
Hotel Vital Fonyód
Club Dobogómajor Fonyód
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

Zöldkert Vendéglő FonyódX