Zöldkert Vendéglő Fonyód

8640 Fonyód, Thököly u. 75.

Zöldkert Vendéglő Fonyód a térképen

Zöldkert Vendéglő Fonyód értékelése:

6. helyezett a 17 fonyódi étterem közül
328. helyezett Balatonon - 766 étterem közül

Zöldkert Vendéglő Fonyód vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 28.
Nekünk ez a törzshelyünk. Nem lakunk messze, csak átsétálunk. Általában bejelentkezés nélkül is sikerül megcsípni 2 személyre asztalt. Most is így történt, szerencsére a kerthelyiség már üzemelt, így lett helyünk. Nem a szokásosat ettük, tehát nem csülköt. Nem emlékszem a nevére, de isteni volt. Megint nem csalódtunk, kellemes szájízzel jöttünk el.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már értékeltem a helyet korábban, az ételek változatlanul jók, bár nem egetrengetően jók. Viszont a várakozási idő az utóbbi időben kriminálisan hosszú. Három hete hétvégén alig lehetett szabad asztalt találni, ennek megfelelően számítottunk arra, hogy sokat kell várni.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
Rendszeresen járunk ide családdal, főként vasárnaponként. Finom, házias ételek, kellemes árak jellemzik a helyet. A déli menüjük mindig finom volt, és bőséges, többféléből is lehet választani. Nyáron a kerthelyiség nagyon hangulatos. Az étterem tökéletes egy gyors ebédhez, vagy vacsorához. Emellett kisebb rendezvények kiváló helyszíne is lehet.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk itt párommal és barátokkal az elmúlt hetekben. A fedett részen kívül kellemes kerthelyiség és gyerekjátszótér is van. A személyzet kifejezetten barátságos. Délben kétféle menü is van, kedvező áron és a minősége is jó. Van WIFI is, ami a környéken nem általános. Minden alkalommal meg voltunk elégedve, az árak pedig legfeljebb közepesek.

Legnépszerűbb csomagok Fonyódon és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2020.11.28. - 2021.11.28.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 43.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, Stand up műsorral, gálavacsorával, szilveszteri bállal, újévi brunch-al, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hotel Bakony
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 12.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi kalandtúra játékkal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
4 nap/3 éjszaka 35.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri élőzenés gálavacsorával, üdvözlőitallal, bowling versennyel, disznóvágással, gesztenyesütéssel és forraltborozással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.01.

Szállodák Fonyód környékén
Hotel Vital Fonyód
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)

Zöldkert Vendéglő FonyódX