Oláh Attila

Oláh Attila adatlapja

Szeretek utazni, sok mindent kipróbálni, ismerkedni kultúrákkal, országokkal.
Egyéni szervezésben, baráttal, társaságban.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2013.04.17
Utoljára itt2023.09.23

2023. szeptember 23.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van, saját partszakasszal. Mi a Hungária hotelrészben voltunk. Kicsit retriever, de a célnak megfelelő. Mivel Szép kártyával fizettünk, így gyakorlatilag ingyen volt. Az ellátásunk félpanziós volt, tökéletes választás volt. Reggelire és vacsorára is bőséges kínálat volt. Az étterem személyzete kedves, fiatalokból álló csapat volt.
Felhasználó fényképei:
Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok -
Kiváló 2013. április 17.a párjával járt itt
Viszontagságos, behavazós út után és márciusi télben érkeztünk meg. A személyzet barátságosan és kedvesen fogadott. Kellemes és szép kilátású szobát kaptunk. A szálloda fekvése gyönyörű, kellemes és szép udvar, park, állatkert tartozik hozzá. Fiatal a személyzet, szaktudásuk még nem az igazi, de igyekeznek!
Felhasználó fényképei:
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Hotel Hunor Sátoraljaújhely -
2018. március 6.a párjával járt itt
2017 karácsonyán voltunk itt, akciós csomaggal, szállásközvetítő oldalon [moderálva - a szerk. ] keresztül foglalva. Összességében meg voltunk elégedve. A szálloda kicsit retrós stílusú, de a személyzet kedvessége feledteti a hiányosságokat. Mi kutyával érkeztünk, így földszinti szobát kértünk és kaptunk.
Felhasználó fényképei:
Thermal Panzió Igal Igal - Thermal Panzió Igal Igal - Thermal Panzió Igal Igal - Thermal Panzió Igal Igal - Thermal Panzió Igal Igal - Thermal Panzió Igal Igal - Thermal Panzió Igal Igal -