Wellness Hotel Balaton Fonyód

Wellness Hotel Balaton Fonyód
Wellness Hotel Balaton FonyódWellness Hotel Balaton Fonyód
Wellness Hotel Balaton FonyódWellness Hotel Balaton Fonyód

Wellness Hotel Balaton Fonyód bemutatkozása

A Hotel Balaton Fonyód városában található, 100 méterre a balatoni kikötőtől és 250 méterre a strandtól. A hotel híres a IV. emeleti forgó üvegtornyáról, mely egyedülálló Magyarországon. A Bástya Kilátóból nyílik Európa legszebb panorámája, mely a Balatonra és a Balaton-felvidék hegyvonulataira nyílik.

Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak
2025.06.01-ig
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód

Wellness Hotel Balaton Fonyód vélemények

Szörnyű 2023. május 3.a párjával járt itt
Gondoltuk párommal lemegyünk eme híres rendezvényre idén 2023 évben. A rendezvény rendben volt. Szerettem volna megérkezésünk után egy kellemes pizzát elfogyasztani ha már a weboldalon fel van tüntetve hogy lehetséges. De ha nem lesz nyerő az étlap akkor az éttermükbe átmegyünk majd. Na sem ez sem pedig az nem jött össze.
Kiváló 2021. július 26.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van a hotel Fonyódon. Öt - tíz perc alatt megközelíthető a strand, az állomás -vasút és busz -,a kikötő. az élelmiszerbolt és minden ami amire a nyaralóknak szüksége van ahhoz, hogy ne kelljen azon töprengeni vajon mindent megvettem ? ? ? ? A közelségek biztonságot nyújtanak.
Szörnyű 2021. június 22.a párjával járt itt
A helyet egy nárcisztikus arrogáns ember vezeti, aki "Doktor Úr"-nak hívatja magát. Minden rezdülésén lehet érezni azt, hogy nem egyenes, nem vendégszerető és minden fillért le akar húzni az emberről.
Szörnyű 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Nem ajánlom senkinek ezt a szállást, a pénzedért max csak b*nkó szavakat kapsz a tulajtól. Szépkártyás fizetésért plusz felárat kér (10%) a tulaj. nem tudom ezt hogyan képzeli mert még sehol nem tapasztaltam hasonlót sem.. Csak a pénzre mennek, semmi kedvesség és a vendéglátás szó jelentését szerintem nem ismerik.
Szörnyű 2019. július 29.családjával járt itt
Egy éjszakára foglaltam elvileg lakosztályt 3 főre. Odaérkezésünkkor kaptam kettő szobát helyette a vendégházban ahol hullott a vakolat a falról,az egyik szoba ablaka egy fatároló belseje felé nyílott a másik szoba ablaka alatt volt közvetlenül a dohányzóhely, a többiről nem is beszélve.
Kiváló 2019. július 12.csoporttal járt itt
2019. június végén töltöttünk el 3 éjszakát, közel 60 tanulóval és a kísérő tanártársaimmal. A foglalást megelőzően meglátogattam a szállodát, fogadott annak vezetője, bemutatták a szobákat, elmondták a szolgáltatásokat. Minden tekinteteben azt kaptuk, amit megígértek, azt kaptuk amit előzőleg láttam amiben, előzőleg megállapodtunk.
Kiváló 2018. november 24.a párjával járt itt
A férjemmel töltöttünk 4 napot a szállodában. Nekünk semmi kifogásunk nem lehetett. A szobánk tiszta, meleg volt. A tulajdonos és a személyzet kedves és barátságos. A szálloda elegáns. A wellness-részleg hangulatos szép és tiszta. Aki az akciós hirdetésüket olvassa, nyugodtam jelentkezhet. Ennyi pénzért nem nagyon fog találni.
Wellness Hotel Balaton Fonyód - Külső képWellness Hotel Balaton Fonyód - VendéglátásWellness Hotel Balaton Fonyód - SzobákWellness Hotel Balaton Fonyód - WellnessWellness Hotel Balaton Fonyód - Külső képWellness Hotel Balaton Fonyód - Egyéb
Gyenge 2018. október 28.a párjával járt itt
Párommal alig vártuk, hogy végre kikapcsolódjunk. Bementünk a recepcióra, ahol közölték, hogy a szobánk az utcára nyílik, és a wellness-részleg is az utcán át közelíthető meg. Ez még hagyján. . . A szobában egy légtérben, kb 10 ngyzetméteren belül volt a rozoga ágy, egy hangos hűtőszekrény, azon egy régi TV, a zuhanytálca.
Szörnyű 2018. augusztus 20.családjával járt itt
2éjszakára foglaltunk a szállodába. 2felnőtt 1 gyermek és 1 kutya számára. 100. 000 ft-ért a "vendégházba" kaptunk szállást. Ami a szállodától 1 utcányira van. Ez nem is lett volna gond. . . . de. . . . diákszálló minőségű aprócska szoba, takarítás hagy némi kívánni valót maga után.
Wellness Hotel Balaton Fonyód - Szobák
Szörnyű 2018. augusztus 8.családjával járt itt
Szállásközvetítőn [moderálva - a szerk. ] foglaltam 4 éjszakára szállást, de azért felhívtam a tulajt nem gond-e a 3 kutya. Mondta, hogy nem gond, apartman részbe jöhetnek, a foglalást mondjam vissza, ő olcsóbban adja. 170. 000 Ft előfoglalót kértem, majd érkezéskor 178. 400 Ft-ot +2000 Ft/éj/ szoba klíma használatért amit egyébként ingyen hirdettek.