Holdfény Hotel Forró ★★★

Holdfény Hotel Forró
Holdfény Hotel ForróHoldfény Hotel Forró
Holdfény Hotel ForróHoldfény Hotel Forró

Holdfény Hotel Forró bemutatkozása

A 3-as számú főút mellett Abaúj szívében, a Zempléni-hegységtől 15 km-re várja vendégeit a Holdfény Hotel. 100 fős éttermünk több turistacsoport befogadására alkalmas. A hangulatos vadászteremben kis csoport zártkörű rendezvényére, a szállodarészben 70 fő elszállásolására van lehetőség.

Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Holdfény Hotel Forró vélemények

Gyenge 2019. július 4.csoporttal járt itt
Családommal és egy baráti körrel érkeztünk a Hotelbe egy lakodalomra. Már tavaly voltunk egyszer itt, de ekkor nem volt ennyire jelentős az ellenérzés, ezért nem is ragadtam billentyűt. Kezdem a személyzettel, akik mindig ott voltak, ahol nem kellett volna lenniük és sose voltak elérhetőek bármennyire is problémánk volt a szoba kialakításával.
Kiváló 2016. november 13.barátokkal járt itt
Fergeteges Márton napi bálon vettünk részt a Holdfény Hotel éttermében. Mindennel meg voltunk elégedve. Kényelmes,tiszta szállásunk volt. A hotelnek kedvező földrajzi helyzete van. Lehet menni kirándulni,várakat látogatni. Kitűnő a konyhája. Ízletes ételeket lehet fogyasztani. A személyzetről is csak szuper jelzőket tudok írni. Először voltunk ott,de nem utoljára.
Holdfény Hotel Forró - EgyébHoldfény Hotel Forró - VendéglátásHoldfény Hotel Forró - Külső kép