Botos Vendéglő Fót

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Botos Vendéglő Fót vélemények

Kiváló 2019. október 6.családjával járt itt
Hárman ebédeltünk itt, asztalt foglaltunk, de még így is volt 1-2 hely. Az étterem masszív bútorokkal berendezett, az asztalokon tiszta terítő és szép virág volt. A pincér azonnal hozta az étlapot ahogy leültünk. Az italokat kérdezte, de mi azonnal mondtuk a leveseket 3 félét, és a főételeket is.
Kiváló 2018. május 31.a párjával járt itt
Kedves pincérek,gyors kiszolgálás (ezt azért írom, mert aznap egy közeli étteremben közölték, kb. 1 órát kell várni a főételre), nagyon ízletes volt az ebéd, hús leves,szűzérme- rántott borjúláb! , vegyes köret,uborka saláta, isteni házi limonádé, elfogadható ár, parkolási lehetőség a kertben kijelölt helyen, nagyon kellemes hely, a kertben ebédeltünk. Ajánlom, mi is megyünk még.
2018. május 7.gyerekekkel járt itt
Majusi napon tertunk be csaladdal. Kedvesen fogadtak, a hatso kertben valasztottunk egy asztalt. A helyiek szeretik nagyon az ettermet ezert is gondoltuk, hogy kiprobaljuk. Amig az ezelre vartunk kisfiunk a kertben kialakitott jatszo sarokban jol elvolt a tobbi gyerekkel. Viszonylag hamar megkaptuk a rendelt eteleket.
Kiváló 2018. március 16.családjával járt itt
Kedvesek a pincérekaz ételek finomak az árak nem elvetemütek. Mi ettünk 2hagymalevest, egy májgombóc és egy halászlevet, majd folytattuk kettő mátrai borzaskával vegyes körettel, egy rántott camembert áfonyaszósszal és hasábbal. És a máj ugye az annyira nem sikerült. Jött még két saláta és két tartár, italnak ittunk : őszit,narancsot, sprite-ot és 1,5 L-es bubis vizet.
Kiváló 2014. december 9.családjával járt itt
Családias hangulat, házias ételek, gyors, udvarias kiszolgálás, parkolási lehetőséggel, kerthelyiséggel, szabadtéri gyermek játszótérrel.
Ajánlom céges, családi, társas rendezvényekre, vagy szimplán egy ebédre, vacsorára.
Tudomásom szerint, megbeszélés-előzetes egyeztetés alapján egyedi, étlapon nem szereplő igényeket is megoldanak.