Böngéssz a legfrissebb büki, bükfürdői értékelések között!

Kiváló 2024. április 12. 20:08a párjával járt itt
Összességében elégedett vagyok, mert nincs hiányérzetem az ár/érték aránnyal kapcsolatban, minden a helyén volt. Ebben a szállodában nem volt az az érzésem, hogy le akarnak húzni bennünket. Sok szállodának ( nem ennek ), pontosan ez a baja, hogy mindenből pénzt akarnak kipréselni. A szálloda kiváló karban van, teljesen megfelel a besorolásának.
Szörnyű 2024. április 12. 15:47a párjával járt itt
Nem fogadjak a vendégeket udvariasan , parkolni az étteremnel nem megoldott,bár hamar hoztak ki a frissensult kaját , én hagymasrostelyost ettem ami több volt a hagyma , nagyon megsult a hasáb burgonya , a párom rántott karajt evett ami nagyon kikloffolva szinte lehetelnyi vékony volt . A pincér állandóan az asztal körül sétált és kérdezte minden megfelelő e ?
2024. április 3. 12:57a párjával járt itt
Magyarország összes termálvizes régióját kipróbáltuk. Bükfürdőn két nagy szálloda láncot szintén. Eljött az ideje húsvét alkalmából egy jó árajánlatot kihasználva a Karamelben. Kicsit megijedve a néhány kommenttől ami a szoba állapotát kritizálta. NOS kijelentem hogy egyik legjobb pihenésünket töltöttük a szállodában.
2024. március 20. 12:20a párjával járt itt
Kiváló volt a konyha, változatos menüvel.
Minden este 4-5 főétel, 2 leves és sütemények voltak a kínálatban.
4 nap alatt nem ismétlődött semmi sem!
A szoba kényelmes ágyakkal volt felszerelve, azonban 1 dolog nagyon hiányzik:
NINCS száírítási felület a wellness ruháknak, csak 1 törölköző szárítós radiátor a fürdőben, ami viszont kell a törülközöknek.
Szörnyű 2024. március 18. 16:16a párjával járt itt
A személyzettel semmi gond nem volt nagyon kedvesek voltak. De a szobát elfoglaltuk. A szobába nem volt fűtés a szoba igénytelen ezért az árèr amit kérnek érte. Szóltunk hogy nincs fűtés kaptunk egy màsik szobát ami nem volt kitakarîtva. Utána átmentünk egy másikba büdös hideg koszos volt, Mondtuk itt nem alszunk a koszos szobát ki Takarították oda mentünk vissza .