Hotel Piroska Bük, Bükfürdő ★★★★

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
9737 Bük, Bükfürdő, Kossuth Lajos u. 60.

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő a térképen

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő értékelése:

6. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
66. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1058 szállás közül

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő bemutatkozása

2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel, gyógyászati részlettel, wellness-kínálattal várja vendégeit. Akadálymentesített, antiallergén, állatbarát szobák is igénybe vehetők.

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő képei

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő vélemények

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 20.
Két éjszakát töltöttünk a hotelben 4-esben. . A személyzet udvarias, az ételek kiválóak voltak, a szobában viszont repedt volt a mosdó és bedőlt a zuhanyajtó. A recepciós tájékozatlansága miatt már csak nehezen lehetett időpontot egyeztetni masszázsra. Egyébként tiszta és kényelmes volt minden, bár felújítás volt . Emiatt a folyosó kicsit hideg volt, ott ugyanis nem volt fűtés.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Nagyon jól éreztük magunkat,elhelyezés,személyzet,kiszolgálás kitűnő ! Ötödször voltunk a Hotel Piroskában,de biztosan még jövünk is.Csak mindenkinek ajánlani tudom !

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Minden jó volt kivéve sajnos olyan szobát kaptunk ami alatt dohányoztak nem is ezzel volt a probléma hanem hogy este 23 óra után hajnal 3 óráig zajongtak ebből kifolyólag keveset tudtunk pihenni.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Mivel gyermekbarát a szálloda, hát ezért foglaltunk oda. Összességében nem lenne rossz. . . de van azért elképzelésünk mi az ami megüti a 4*os szálloda besorolást. Ajánlom nézzenek szét csak más 4 csillagos szállodában [moderálva - a szerk. ]. Mind 4*! Kritikán aluli az, hogy a nyári hőségben, egy íróasztalba elrejtett mini hűtővel szúrják ki az ember szemét.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Jó wellnrss része van tiszta jó az étterme tetszik mert kényelmes és nyugalmas jók a szobák és nagyon családias nagyon tetszik

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Egyik este később értünk vacsorázni. Kifejezetten tetszett,hogy nem csak a maradék étel volt már föltálalva, hanem egészen a vacsora végéig, folyamatosan pótolták, töltötték fel az ételeket!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Szeretnem nehany szoban összefoglalni a Hotel Piroskaban ,Bükfürdön töltött nehany napunkat. Mi ebben a harom napban pihenni es kikapcsolodni szerettünk volna. A hotel es a környezet nagyon kellemes es nyugodt volt. A welness reszleg is tetszett. Meg voltunk mindennel elegedve. A szemelyzettel nem volt sok kontaktusunk,de ha kerdesünk es keresünk volt szivesen segitettek.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 22.
A március 15-i hosszú hétvégén jártunk a hotelben családdal. A wellness rész megfelelő nagyságú, minden tiszta. Az ételek finomak és választék is van bőven. A parkoló nagy és nem kell érte fizetni. Gyerekekre is gondolnak,vannak játékok, a kisebbik fiamnak a biliárd nagyon tetszett.
A személyzet is kedves volt. Összességében minden megfelelő.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Első nap a vacsorához kicsit később mentünk, már nem volt a feltüntetett ételek mindegyikéből! Összeségében jó volt, jól éreztük magunkat, segítőkész személyzet!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
3.alkalommal voltunk szálló vendégként a hotelban. Meg vagyunk elégedve a szolgáltatásokkal.Az étel finom és a választék is bőséges.A személyzet aranyosak és közvetlenek.Kipihenten és felfrissülve jöttünk el.A wellness rész kiváló.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.160 - 14.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 13.275 - 13.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 15.300 - 57.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 6.100 - 6.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mika Vendégház
2020.03.01. - 2020.10.01.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 15.700 - 26.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 17.700 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Valentin nap (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX