Hotel Piroska Bük, Bükfürdő ★★★★

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
9737 Bük, Bükfürdő, Kossuth Lajos u. 60.

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő a térképen

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő értékelése:

4. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
30. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő bemutatkozása

2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel, gyógyászati részlettel, wellness-kínálattal várja vendégeit. Akadálymentesített, antiallergén, állatbarát szobák is igénybe vehetők.

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő képei

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Piroska Bük, Bükfürdő vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30.
A Hotel nagyon szép, a szoba, a tágas fürdőszoba, Wellness részleg esztétikusak, minden igényt kielégítő berendezéssel és használati tárgyakkal. A fekhely nagyon kényelmes, tisztaság minden helyiségben. A wellness részlegen most csak a fürdőt vettük igénybe, a hosszú utazás után jól esett felfrissülni , relaxálni. Legközelebb mindent felfedezünk ( .

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 25.
A hotel nagyon tetszett. A szoba kicsit kisebb volt, mint vártam, de tiszta és ízléses. Az ágy nekem nagyon kényelmetlen, de lányom szerint tökéletes. A net akadozott, bár nem internetezni mentünk, így ez nem volt fontos számunkra. A reggeli és a vacsora bőséges, választékos és ízletes. A wellness részleg klassz, a pihenőszobára viszont elférne egy ajtó, a medencetérből nagyon behallatszik minden.

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 20.
Két éjszakát töltöttünk a hotelben 4-esben. . A személyzet udvarias, az ételek kiválóak voltak, a szobában viszont repedt volt a mosdó és bedőlt a zuhanyajtó. A recepciós tájékozatlansága miatt már csak nehezen lehetett időpontot egyeztetni masszázsra. Egyébként tiszta és kényelmes volt minden, bár felújítás volt . Emiatt a folyosó kicsit hideg volt, ott ugyanis nem volt fűtés.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Nagyon jól éreztük magunkat,elhelyezés,személyzet,kiszolgálás kitűnő ! Ötödször voltunk a Hotel Piroskában,de biztosan még jövünk is.Csak mindenkinek ajánlani tudom !

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Minden jó volt kivéve sajnos olyan szobát kaptunk ami alatt dohányoztak nem is ezzel volt a probléma hanem hogy este 23 óra után hajnal 3 óráig zajongtak ebből kifolyólag keveset tudtunk pihenni.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Mivel gyermekbarát a szálloda, hát ezért foglaltunk oda. Összességében nem lenne rossz. . . de van azért elképzelésünk mi az ami megüti a 4*os szálloda besorolást. Ajánlom nézzenek szét csak más 4 csillagos szállodában [moderálva - a szerk. ]. Mind 4*! Kritikán aluli az, hogy a nyári hőségben, egy íróasztalba elrejtett mini hűtővel szúrják ki az ember szemét.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Jó wellnrss része van tiszta jó az étterme tetszik mert kényelmes és nyugalmas jók a szobák és nagyon családias nagyon tetszik

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Egyik este később értünk vacsorázni. Kifejezetten tetszett,hogy nem csak a maradék étel volt már föltálalva, hanem egészen a vacsora végéig, folyamatosan pótolták, töltötték fel az ételeket!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Szeretnem nehany szoban összefoglalni a Hotel Piroskaban ,Bükfürdön töltött nehany napunkat. Mi ebben a harom napban pihenni es kikapcsolodni szerettünk volna. A hotel es a környezet nagyon kellemes es nyugodt volt. A welness reszleg is tetszett. Meg voltunk mindennel elegedve. A szemelyzettel nem volt sok kontaktusunk,de ha kerdesünk es keresünk volt szivesen segitettek.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 22.
A március 15-i hosszú hétvégén jártunk a hotelben családdal. A wellness rész megfelelő nagyságú, minden tiszta. Az ételek finomak és választék is van bőven. A parkoló nagy és nem kell érte fizetni. Gyerekekre is gondolnak,vannak játékok, a kisebbik fiamnak a biliárd nagyon tetszett.
A személyzet is kedves volt. Összességében minden megfelelő.

Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.300 - 13.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.120 - 15.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 56.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.200 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.19-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.497,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, ajándék pezsgővel, parkolással
2020.12.31. - 2021.01.03.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.19-ig
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
EMAN Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.633,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Napi árak
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX