Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb mórahalmi értékelések között!

Kiváló 2026. június 8. 19:05a párjával járt itt
A személyzet rendkívül közvetlen és kedves volt! A szállás megfelelt az igényünknek. A wellnessben is megtaláltunk minden bennünket érdeklő dolgokat. A nekünk kínált menüben is olyan számunkra különleges, de nagyon finom ételeket kínáltak, ami nagyon kellemes gasztronómiai élményt okozott a számunkra!
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 5. 7:28a párjával járt itt
Nagyon jó a közvetlen összeköttetés a fürdővel. Amikor megnyílt a Colosseum már akkor is igénybe vettük a barátainkkal,a hasonló korú házaspárral,tehát nem a szállásvadász hívta fel rá a figyelmünket!
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. május 16. 11:38a párjával járt itt
Megérkezéskor , a személyzet készséges és segítőkész hozzáállásukat tapasztaltam. Tisztaság , tekintetében mindenben elégedett voltunk , ami fontos egy wellness tekintetében. Gasztrromónia , amely választékos kínálat és lehetőségek tárháza amivel találkoztunk étkezések során.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. május 16. 10:39a párjával járt itt
Kedves Ügyintéző! Tetszett a színvonalas,udvarias kiszolgálás. A feleségemmel szemben tanusított figyelmesség. A szoba rendben volt,talán van jobb kilátásuis. Egyébként nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük a kulturált kiszolgálást! Üdvözlettel H. Mihály!
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. május 13. 9:30a párjával járt itt
Sajnos arról nem tájékoztattak ,hogy a szobánk építkezés mellett és szembe lesz. A kilátásunk erre nézett. 6hkor már kezdtek a munkások .
Azt sem láttam , hogy nincs terasza a szállodának ahova jó időben ki lehet ülni 1 kávéval vagy csak beszélgetni. Az aulába vagy a bár részben lehet ezt megtenni zárt területen. 🫤
Sajnos ezek nekünk teljesen elrontották ezt a pár napot.
5Személyzet
5Tisztaság
3Ár / érték arány
4Kényelem
3Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. április 30. 7:12egyedül járt itt
Már másodszor jártunk ott, másfél hónap alatt, /születésnapi ajándékként kettőnknek a férjemmel. Ősszel szeretnénk újra ellátogatni, reméljük akkor teljes mértékben lehet használni a szálloda belső velines részlegét. Igaz írták az előzetesben, hogy zárva van, de a külső napozó és pihenő részt nem gondoltuk, hogy azt is lezárják.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
3Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.