Böngéssz a legfrissebb tapolcai értékelések között!

1947
2024. március 21. 10:42a párjával járt itt
A Malom-tó sétányon van ez a szép kávézó, tiszta mosdóval. KInt foglaltunk helyet. Kisvártatva jött is a pincér. Kávét, italt és gesztenyepürét rendeltünk. Közben néztük a mellettünk folydogáló patakocskát, feljebb halak is vannak benne. A kávé finom volt a vanilía ízesítéssel, a gesztenyepüré is ízlett a fiúknak. Fizetni viszont be kellett menni.
Rózy, TapolcaRózy, TapolcaRózy, Tapolca
1947
Kihagyhatatlan 2024. március 20. 13:41a párjával járt itt
Kibővült ez a múzeum mióta itt jártunk. Az osztályterem már akkor is itt volt, most már a múzeum környékén talált tárgyak is helyet kaptak, pici kőtár is van a pincében és Batsányiról és Wass Albertről is olvashatunk, láthatunk tárgyakat csillagászatról és egyebekről. Tartalmas, érdekes kiállítás! Március 16. -án voltunk, így ingyenes is volt a látogatás.
Wass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, Tapolca
Kiváló 2024. március 19. 20:35gyerekekkel járt itt
Nem először jártunk itt,de most sem csalódtunk!Minden renben volt,bátran ajánlom a hotelt Mindenkinek!A sztàrvendéggel, Kökény Attilával remek hangulatban telt a péntek esténk!Köszönjük az élményt!
A Malom-tó környéke gyönyörű és a Tavasbarlang kihagyhatatlan!! Még biztos,hogy visszatérünk...
Átlagos 2024. március 15. 13:59a párjával járt itt
A szemelyzet kedves volt mindenhol. Viszont a wifi a wellness reszen nem mukodott, a benti medence felett malik a festek a falrol, a lampa foglalatok rozsdasak, a mennyezetrol tobb helyen erosen csepeg a víz! A szoba a maga retro mivoltaban rendben volt, viszont a furdokopenyre en varrtam fel mindket oldalra a bujtatokat!
Kiváló 2024. március 12. 10:33a párjával járt itt
Jómagam igényes vendég vagyok, tehát ami véleményt írtam annak nagyon igaznak kell lennie. Mivel egy borbarát társaság elnöke is vagyok, már az első vacsorához is rendeltem bort. Ház bora(? ), hát itt lehetne még javítani. . . A további vacsorákhoz már nem rendeltem.
Átlagos 2024. február 29. 9:46a párjával járt itt
A szállodára ráférne egy kis tatarozás,a korlátok nagyon kopottak.A szőnyegek foltosak.Az erkélyen nem lehet dohányozni mert esetleg zavarja a szomszédot, holott a dohányzó rész ugyan úgy az erkélyek alatt van ahol laknak és ott ha több ember rágyújt,sokkal több füst száll fel mint egy embertől az erkélyen.
Kiváló 2024. február 29. 9:16a párjával járt itt
Az elhelyezésünk a kategóriának teljesen megfelet, maradéktalanul tiszta szoba, és fürdőszoba. Az éttermi kínálat, és ételek minősége 4* feletti. A wellnessben nagyon kényelmes pihenőágyak, a levegő, és medencék hőfoka a leírtaknak megfelelően, kellemes meleg volt. Több szauna lehetőség, szeánszokkal.
Kiváló 2024. február 23. 7:24a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, nagyon jó a wellnes része, csak az infra szauna nem működött rendesen a többi rendben volt. Amit még hiányoltam, hogy a szoba nagysága miatt 2 fotel beférne mivel két személyesek a szobák is. Szuper jó a konyhai személyzet. Nagyon sokféle és finom ételekkel kényeztettek bennünket.
Kiváló 2024. február 7. 15:50a párjával járt itt
Másodszor voltunk a Hotelban. kényelmes könnyen megközelíthető. Városba is lehet sétálni. Látnivalók közel vannak. Biztos,hogy ősszel megyünk,elvégre törzskártyát igényeltünk. Még azt nem próbáltuk. Előtérben a bár kitűnő. Portaszolgálatnál udvariasan ,nem siettetve lehet megbeszélni mindent.
2024. január 31. 19:01családjával járt itt
A Tópart café pazar kitettségű hely, a kilátás leírhatatlan, a beltér is nagyon hangulatos.
Az italkínálat a sör tekintetében érdektelen, kommersz, a tömények sem különösebben izgalmasak, viszont van néhány jó boruk a Végh testvérektől. Ezeket sajnos nem tudtam megkóstolni, mivel autóval voltam, így egy alkoholmentes sört ittam, illetve társam egy üdítőt.
1450 forint volt a kettő, ami átlagos ár/érték arány.
Tópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, TapolcaTópart Café, Tapolca