Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★★

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
1. helyezett Tapolca

8300 Tapolca, Köztársaság tér 10.

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca a térképen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése:

1. helyezett a 8 tapolcai szállás közül
12. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca képei

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Pelionban kényelmes szoba ,tisztaság . Étkezés fenominális .Fűrdési lehetőség minden fajtája megtalálható .Személyzet nagyon segítőkész .Mindenkinek tudom ajánlani !

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Már nem először töltöttünk hétvégét a szállodában. A környezet, a szálloda, a személyzet, a szobák ellátottsága kiváló. Az ételek, és a választék nagyon jó.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
A recepció előtti rész tágas, ízléses berendezéssel. A szoba jól felszerelt, kicsit sok a bútor. A fürdőszoba szép, jól felszerelt. Az ellátás bőséges, változatos. A kültéri medence vize lehetne egy kicsit melegebb télen.

2019. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
A wellnessből hiányzott télen is egy úszómedence. Egyébkét a szolgáltatások megfelelőek voltak, sok csoportos program és az esti elfoglaltság is kielégítő volt. Ötlet: biliárdot ne lehessen 1 óránál többre foglalni, hogy legyen mindenkinek lehetősége játszani. 100 Ft-os érmék biztosítása hiányzott még a játékokhoz.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19.
Elmondhatom, hogy a kedvenc szállodám lett. Mindennel meg voltunk elégedve, itt tartózkodásunk alatt. A szálloda nagyon tetszett, a személyzet kedves, egy nehéz nap után is segítőkész és mosolygós! Az ételek finomak és változatosak. A szoba kényelmes és tiszta. A wellness részleg szuper. A vizi torna nagyon jó és az itt lévő vendégeknek családias hangulatot varázsol!

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
A szállás kiváló. A SZEMÉLYZET KEDVES ÉS SEGÍTŐKÉSZ. Az ételek változatosak, és nagy választék volt. Bármilyen egyéni kérést teljesítettek. Megfelelő a szauna részleg. Nagyon tetszett a gyógybarlang. Van egy 8 főből álló társaságunk, akikkel járjuk az országot, ezért van összehasonlítási alapunk. Még ilyen nagy és szép szállódába nem voltunk.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
2018. novemberben voltam az erzsébet program keretében.A szálloda gyönyörű, a személyzet kedves, és udvarias. Az étterme kítünő teljes ellátás volt, svédasztalos reggeli vacsora, az ebéd is változatos.A szoba tiszta, és világos. A wellness részlege kitünő. A tavasbarlang a szállodához közel található.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Több alkalommal jártam már a szállodában. Vártam az ételek finom ízét. De sajnos valami megváltozott. Nem voltak olyan izletesek az ételek mint amit megszoktam. Mi történt?

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
A szálloda remek helyen van, a tavasbarlangtól 100 méterre,ahová a szállodában is lehet belépőt venni, a barlangban pedig ezzel soron kívül beengednek. A teraszról a Balaton-felvidék hegycsúcsait látni. A szobák tágasak, sok a szekrény, a fürdőszobában kád van. Egyediségét a szállásnak a kórházbarlang terápia adja, ahová minden délután le lehet menni.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Nagyon jól éreztük magunkat, a hotel remek volt, a szoba is kényelmes volt, tiszta, rendezett. Az ételekkel és a szolgáltatásokkal is megvoltunk elégedve! Másoknak is ajánlom!

Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.232 - 27.810,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 21.735,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, bekészítésekkel, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.31.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2019.05.17-ig
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Korona Panzió és Étterem
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.24-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 15.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, korai érkezéssel és késői távozással, városnézéssel, húsvéti programokkal, fürdőköntös és szaunatörölköző használattal, információs térképpel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.03.24-ig
Tapolca
2 nap/1 éjszaka 20.585,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.

Szállodák Tapolca környékén
Hotel Viktória Sárvár
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Wellness édes kettesben (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)

TapolcaX