Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★★

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
8300 Tapolca, Köztársaság tér 10.

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca a térképen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése:

1. helyezett a 9 tapolcai szállás közül
10. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca képei

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
A szobánkból csodás volt a kilátás. Sokat kirándultunk a közelben, ehhez a szálloda elhelyezkedése tökéletes. De. . . Az ágy kényelmetlen volt, a vacsora nagyon egyhangú, íztelen és jellegtelen. A pincérek mogorvák. Ezzel szemben a reggeli nagyon változatos volt és kedves pincérhölgyek voltak. A takarítók egyik nap jöttek a másik nap nem. . .

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
Minden szuper volt, így iskolaidőben, szinte gyermekek nélküli kikapcsolódás. Csendes nyugodt szálloda, egy kellemes környezetben. Mivel az időjárás is csodás volt, októberben szabadtéri medencében fürdőzni felemelő élmény. Az ételek nagyon finomak, változatosak. A lecsós kacsamáj szenzációs. A 2 cm-s képviselő fánk nagyon bájos.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Két éjszakát töltöttünk , félpanziós ellátással a tapolcai Hotel Pelionban. Szolgálatkész , udvarias recepciós személyzet fogadott bennünket. Csendes , tiszta szobát kaptunk csodás kilátással . A wellness részleg tiszta , nyugalmat árasztó volt . Az étterem tiszta , udvarias személyzettel , bőséges étel választékkal ,diétás lehetőséggel.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Voltunk már jónéhány helyen az országban, de ilyen profi kiszolgálással, ilyen udvarias személyzettel nem találkoztunk sehol. Ismerőseinknek, barátainknak tiszta szívvel ajánljuk és vélhetően mi magunk is visszatérünk még...

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Tetszett a szálloda, gyerekbarát. Jó hogy nagy játszótér és különböző játékok találhatók a szálloda területén. A Pinoccio club, egy fabatkát sem ér, bent ült a két hölgy, de fülük botját sem mozgatták, hogy lefoglalták volna a gyereket, mivel velem voltak szórakoztathattam őket én. Ez másik szállodába nem így volt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljes mértékben megfelelt családos nyaralásnak. Medencék, játékok, Wellnes,nyugalom, gyönyörű környezet, bőséges jó minőségű ételek, udvarias kiszolgálás.Két gyermekkel nyaraltunk 3 napot töltöttünk el a szállodában. Megnéztük és csónakáztunk a tavasbarlangban a szálloda biztosította a soron kívüli jegyeket, így nem kellet sorba állni órákat.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes kikapcsolódáson vagyunk túl a Hotel Pelion jóvoltából. Mind az ellátás, mind a szolgáltatások rendkívül magas színvonalúak voltak. Csak ajánlani tudom családosoknak és gyermek nélkülieknek egyaránt.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper ket ejszaka volt, mindennel teljesen elegedettek voltunk. Egyetlen dolog ami minket zavart, hogy a szobak erkelyei nem dohanyzoak, dohanyzasra kijelolt hely csak a foldszinten van

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon szép környezetben helyezkedik el, fürdési, pihenési lehetősége a belső parkjának kiváló, biztos pihenési lehetőség biztosított. A szállodát fás liget veszi körül. Gyerekeknek játszótér, de mégis csendes pihenő az idősebb korosztályoknak. Közvetlen szomszédságában, a tavas barlang, csónakázással.
Válasz az értékelésre - 2019. július 2.
Kedves Pusztai Józsefné,

köszönjük, hogy leírta nekünk véleményét és megosztotta másokkal is. Szavai nagyon jól estek szállodánk munkatársainak, kedvességét köszönjük. Bízunk benne, hogy a jövőben is hozzájárulhatunk majd a pihenéséhez.
Hotel Pelion (Hunguest Hotel Pelion )

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttünk el a hotelben.Az időjárás nem kedvezett,de így is nagyon jól éreztük magunkat.Pihenni mentünk.A személyzet nagyon kedves volt minden részlegen.A masszás kiváló. A reggeli és a vacsora bőséges,nagy a választék,nagyon finom, a szakácsoknak dicséret jár.
Válasz az értékelésre - 2019. július 2.
Kedves Dián Gáborné,

ilyenkor érezzük, hogy megéri az a sok energia, amit belefektetünk a munkánkba, hogy vendégeink valóban jól érezzék magukat nálunk. Öröm olvasni ezeket a vidám sorokat, bearanyozta számunkra a napot 
Hotel Pelion (Hunguest Hotel Pelion )

Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 37.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 37.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Malom-tó Vendégház
Fürdő Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Viktória
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Pi víz kúrával, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel és kozmetikai kezelésekkel, WI-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.16. - 2020.11.08.
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
Érvényes: 2020.04.08-ig
Sante Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.03. - 2020.05.31.
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 34.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitneszterem használattal, változatos sportprogramokkal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Tapolca környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Őszi miniszabi (2 éjtől)
WELLAPiknik (1 éjtől)
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)

TapolcaX