Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★★

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
8300 Tapolca, Köztársaság tér 10.

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca a térképen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése:

1. helyezett a 9 tapolcai szállás közül
7. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca képei

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP étteremértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Már többször voltam itt, s eddig mindig meg voltam elégedve. Sajnosnos most azért voltak problémák. A welness nem tetszett, tul sok vegyszervolt amedencekben, marta a bőrömet. Miután szóltam javult a helyzet,de még ma is kezelnem kell a bőröm. Ahhoz vagyok hozzászokva, hogy a termálvizet is naponta cserélik és nincs benne vegyszer.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
A SZÁLLODÁVAL NAGYON MEG VOLTUNK ELÉGEDVE. a RECEPCIÓN DOLGOZÓK, ELŐZÉKENYEK, KEDVESEK,a SZOBÁK TISZTÁK, RENDEZETTEK, AZ ÉTKEZÉS KIVÁLÓ, ÉS A WELLNES RÉSZLEG IS KIVÁLÓ. A szálloda nagyon jó helyen van. Nagyon tetszett a Tavas Barlang,kiváló a gyógybarlang,Nagyon tetszett a szauna részleg, nagyon udvariasak voltak a személyzet dolgozói-Összességéban elmondhatom, hogy nagyon kellemes 4 napot töltöttünk el.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Ami leginkább megragadott bennünket az a szolgáltatásaok mennyisége és minősége.A wellness részleg kiváló, minden igényt kielégítő. A szobák tiszták, a hotel elhelyezkedése kiváló. Tapolca pedig egy hangulatos kisváros.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
A szállodai recepción kedvesek, segítőkészek voltak. A szaunamesteri felöntések nagyon nagy élményt szereztek, minden nap részt vettem, volt, hogy kétszer is! A wellness részleg kellemes volt, udvarias személyzettel. Az étkezések színvonala egy 4*-os szállodához képest inkább gyengének mondható. Reggelinél felvágottból ugyanaz a háromféle volt, abból sem prémium kategóriás, semmi változatosság.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Szeretném megosztani tapasztalatomat a Hotel Pelion - nal kapcsolatban. Általánosságban azt kaptuk amire számítottunk. Tiszta rendezett szoba, kellemes rendezett környezet, könnyű közlekedés. Ételek nagy választékban, mennyiségben. Ételek hőfoka nem mindig megfelelő. Programok jók, fürdőzési lehetőségek kiválóak. Wellness szolgáltatások széleskörűek.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 17.
A szoba, az étkezés, a személyzet, a fürdők - minden kifogástalan. Talán annyi negatívum, hogy a gyógybarlang vasárnap zárva, amit nagyon sajnáltunk.
Amint lesz rá lehetőségünk, visszatérünk!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 16.
Nagy élmény volt a gyógybarlang: örülünk, hogy le lehetett menni. Jó ötlet, hogy vasárnap 11-ig még reggelizni lehetett, de az nem esett jól, hogy mégis kezdtek mindent beszedni már 10 óra után: mégsem lehet 11-ig , hiába ezt írták ki? Eléggé lehallatszott felülről, ahogy futkároztak a gyerekek, este 11 után is. Bizony jó lenne, ha erre felhívnák a vendégek figyelmét!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
A szállás, a kiszolgálás kitűnő volt. A parkolási lehetőség szintén. Az ételek finomak és változatosak voltak. Ennyi pozitívum mellett csak egy negatívumot említek. A pékáru nem volt friss! A kenyér másnapos, a péksütemény száraz.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves és készséges volt. Egy kis apró mínusz: a fürdőszobai szemetes érkezésünkkor nem volt kiürítve. A reggelik választéka kiváló volt, az első esti vacsorai büféasztal elég szerény volt. Összességében nagyon szép és jó volt minden. Köszönjük szépen a kellemes pihenést, másoknak is jó szívvel ajánljuk!

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
A személyzet rendkívül udvarias és segítőkész. A szoba tiszta, a fürdőszoba kialakítása ízléses és kényelmes. A szálloda belső tereinek kialakítása nagyon tetszett, az évszaknak megfelelő dekoráció otthonossá teszi az egész hotelt. A reggeli és vacsora választéka bőséges, rendkívül finomak az ételek, minden igényt kielégítenek. A wellness részleg tiszta, hangulatos.

Tapolca
3 nap/2 éjszaka 20.152 - 41.272,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal sportolási lehetőségekkel, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Tapolca
6 nap/5 éjszaka 22.440,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 8.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 25.000 - 33.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.02. - 2020.12.17.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 28.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.17. - 2020.08.02.
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.07.03. - 2020.08.29.
Oázis Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2021.01.07.
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.03-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 16.023 - 42.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 16.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, klub- és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2020.11.30.
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 13.992 - 41.272,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitneszterem használattal, változatos sportprogramokkal, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Tapolca környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Holiday Hotel Csopak Csopak
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

TapolcaX