Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★★

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
8300 Tapolca, Köztársaság tér 10.

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca a térképen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése:

1. helyezett a 9 tapolcai szállás közül
14. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca képei

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljes mértékben megfelelt családos nyaralásnak. Medencék, játékok, Wellnes,nyugalom, gyönyörű környezet, bőséges jó minőségű ételek, udvarias kiszolgálás.Két gyermekkel nyaraltunk 3 napot töltöttünk el a szállodában. Megnéztük és csónakáztunk a tavasbarlangban a szálloda biztosította a soron kívüli jegyeket, így nem kellet sorba állni órákat.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes kikapcsolódáson vagyunk túl a Hotel Pelion jóvoltából. Mind az ellátás, mind a szolgáltatások rendkívül magas színvonalúak voltak. Csak ajánlani tudom családosoknak és gyermek nélkülieknek egyaránt.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper ket ejszaka volt, mindennel teljesen elegedettek voltunk. Egyetlen dolog ami minket zavart, hogy a szobak erkelyei nem dohanyzoak, dohanyzasra kijelolt hely csak a foldszinten van

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon szép környezetben helyezkedik el, fürdési, pihenési lehetősége a belső parkjának kiváló, biztos pihenési lehetőség biztosított. A szállodát fás liget veszi körül. Gyerekeknek játszótér, de mégis csendes pihenő az idősebb korosztályoknak. Közvetlen szomszédságában, a tavas barlang, csónakázással.
Válasz az értékelésre - 2019. július 2.
Kedves Pusztai Józsefné,

köszönjük, hogy leírta nekünk véleményét és megosztotta másokkal is. Szavai nagyon jól estek szállodánk munkatársainak, kedvességét köszönjük. Bízunk benne, hogy a jövőben is hozzájárulhatunk majd a pihenéséhez.
Hotel Pelion (Hunguest Hotel Pelion )

Értékelt: 2019. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttünk el a hotelben.Az időjárás nem kedvezett,de így is nagyon jól éreztük magunkat.Pihenni mentünk.A személyzet nagyon kedves volt minden részlegen.A masszás kiváló. A reggeli és a vacsora bőséges,nagy a választék,nagyon finom, a szakácsoknak dicséret jár.
Válasz az értékelésre - 2019. július 2.
Kedves Dián Gáborné,

ilyenkor érezzük, hogy megéri az a sok energia, amit belefektetünk a munkánkba, hogy vendégeink valóban jól érezzék magukat nálunk. Öröm olvasni ezeket a vidám sorokat, bearanyozta számunkra a napot 
Hotel Pelion (Hunguest Hotel Pelion )

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több wellness hotelben jártunk az utóbbi években, de ez az egyik legjobb. Ezért jöttünk ide ismét. A wellness részleg bővelkedik a szaunákban. Mindenki megtalálja a neki megfelelőt. A étterem választéka is bőséges, nagyon ízletesen főznek. A szálloda közvetlen összeköttetésben van a légúti megbetegedések kezelésére kiválóan alkalmas barlangrendszerrel, melyet a hotel vendégei ingyenesen használhatnak.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
A meghirdetett szauna szeánsz 2 egymást követő délutánon sem került megtartásra, előzetes értesítés nélkül. A kijelölt dohányzóhelyek a nemdohányzó vendégek közelében vannak, emiatt a dohányfüst zavarja a nemdohányzó vendégeket (pl. úszómedence mellett, bár kerthelyiség mellett). A vacsoraidő végét megelőzően 1 órával jelentősen csökkent az ételválaszték és a személyzet megkezdte az elpakolást.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hétvégét töltöttünk a gyerekekkel. Végre a kinti medence is remek hőérsékletű (legtöbb hotelben túl hideg). Étlválaszték bőséges, választékos. Szuper volt minden. Csóakázó barlang, Malom-tó sétatávolságra.

Értékelt: 2019. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden tetszett, a környezet, a szálloda, és a wellness részleg is. Az étel kiváló volt, a személyzet barátságos és segítőkész. Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel.

Értékelt: 2019. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meg voltunk elégedve a szállodai szolgáltatással. Kedves udvarias kiszolgálás. Rengeteg étel között lehetett válogatni . Nagyon finom volt minden. A szoba ragyogott a tisztaságtól. visszatérünk.

Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 41.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 11.352 - 39.330,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitneszterem használattal, változatos sportprogramokkal, internettel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Karos Garden Family Resort
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, játszótér és grillezőhely használattal, parkolással
2019.12.20. - 2020.01.05.
Csombó Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.01. - 2020.09.16.
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 8.625,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Erzsébet
3 nap/2 éjszaka 10.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Mutsch Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.31-ig
My Lake Hotel
Zamárdi
1-2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.29-ig
Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.440,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.05-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.957 - 19.371,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 41.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Tapolca környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)

TapolcaX