Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★★

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
8300 Tapolca, Köztársaság tér 10.

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca a térképen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése:

1. helyezett a 9 tapolcai szállás közül
14. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca képei

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon szép környezetben helyezkedik el, fürdési, pihenési lehetősége a belső parkjának kiváló, biztos pihenési lehetőség biztosított. A szállodát fás liget veszi körül. Gyerekeknek játszótér, de mégis csendes pihenő az idősebb korosztályoknak. Közvetlen szomszédságában, a tavas barlang, csónakázással.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
4 napot töltöttünk el a hotelben.Az időjárás nem kedvezett,de így is nagyon jól éreztük magunkat.Pihenni mentünk.A személyzet nagyon kedves volt minden részlegen.A masszás kiváló. A reggeli és a vacsora bőséges,nagy a választék,nagyon finom, a szakácsoknak dicséret jár.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Több wellness hotelben jártunk az utóbbi években, de ez az egyik legjobb. Ezért jöttünk ide ismét. A wellness részleg bővelkedik a szaunákban. Mindenki megtalálja a neki megfelelőt. A étterem választéka is bőséges, nagyon ízletesen főznek. A szálloda közvetlen összeköttetésben van a légúti megbetegedések kezelésére kiválóan alkalmas barlangrendszerrel, melyet a hotel vendégei ingyenesen használhatnak.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
A meghirdetett szauna szeánsz 2 egymást követő délutánon sem került megtartásra, előzetes értesítés nélkül. A kijelölt dohányzóhelyek a nemdohányzó vendégek közelében vannak, emiatt a dohányfüst zavarja a nemdohányzó vendégeket (pl. úszómedence mellett, bár kerthelyiség mellett). A vacsoraidő végét megelőzően 1 órával jelentősen csökkent az ételválaszték és a személyzet megkezdte az elpakolást.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Kellemes hétvégét töltöttünk a gyerekekkel. Végre a kinti medence is remek hőérsékletű (legtöbb hotelben túl hideg). Étlválaszték bőséges, választékos. Szuper volt minden. Csóakázó barlang, Malom-tó sétatávolságra.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Minden tetszett, a környezet, a szálloda, és a wellness részleg is. Az étel kiváló volt, a személyzet barátságos és segítőkész. Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18.
Nagyon meg voltunk elégedve a szállodai szolgáltatással. Kedves udvarias kiszolgálás. Rengeteg étel között lehetett válogatni . Nagyon finom volt minden. A szoba ragyogott a tisztaságtól. visszatérünk.

Értékelt: 2019. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak jókat tudok mondani. Nagyon hangulatos és varázslatos hely,sok szabadtéri programmal. Az ételek változatosak,finomak. A wellness rész minden igényt kielégít,szuper. Rendkívül jól éreztük magunkat,szeretnénk még visszajönni máskor is. :)

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 3.
Szép, csendes környezetben, tiszta szobát kaptunk és előbb el is foglalhattuk, mint 14 óra. Nagyon szerettük a medencéket, a buzgárokat. A konyha igazán kitűnő volt, ízletes és sokféle... a sütik sem cukrászhabból készülhetnek! Érdemes meglátogatni a szálloda közelében a barlangot, nem mindennapi kikapcsolódás!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Nagyon tetszett a szivélyes fogadtatás,kiváló medencék-est musorok-ami elfoglalta ugy a fiatalt mint az idosebb regerációt - étkezésnél ugyes kiszolgálás-finom ételek amibol mindenki tudott választani-ami nagyon tetszett,hogy ugy a kinti mint a benti lobby bár-kinti bufé lehetett kártyával fizetni vagy rá lehetett iratni a szobára -ugyanis a pénzautomata a 3 nap alatt nem mukodott-az egy kicsit hianyzott.

Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.232 - 43.605,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitneszterem használattal, változatos sportprogramokkal, internettel
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 45.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.975 - 5.308,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
XXL Apartman
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 3.133,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.15-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/Fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Korona Panzió és Étterem
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Onyx Luxury Sárvár
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 45.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel

Szállodák Tapolca környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Holiday Hotel Csopak Csopak
Palace Hotel  Hévíz
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Last Minute Július

TapolcaX