Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★★

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
1. helyezett Tapolca

8300 Tapolca, Köztársaság tér 10.

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca a térképen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése:

1. helyezett a 8 tapolcai szállás közül
12. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca képei

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19.
Elmondhatom, hogy a kedvenc szállodám lett. Mindennel meg voltunk elégedve, itt tartózkodásunk alatt. A szálloda nagyon tetszett, a személyzet kedves, egy nehéz nap után is segítőkész és mosolygós! Az ételek finomak és változatosak. A szoba kényelmes és tiszta. A wellness részleg szuper. A vizi torna nagyon jó és az itt lévő vendégeknek családias hangulatot varázsol!

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
A szállás kiváló. A SZEMÉLYZET KEDVES ÉS SEGÍTŐKÉSZ. Az ételek változatosak, és nagy választék volt. Bármilyen egyéni kérést teljesítettek. Megfelelő a szauna részleg. Nagyon tetszett a gyógybarlang. Van egy 8 főből álló társaságunk, akikkel járjuk az országot, ezért van összehasonlítási alapunk. Még ilyen nagy és szép szállódába nem voltunk.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
2018. novemberben voltam az erzsébet program keretében.A szálloda gyönyörű, a személyzet kedves, és udvarias. Az étterme kítünő teljes ellátás volt, svédasztalos reggeli vacsora, az ebéd is változatos.A szoba tiszta, és világos. A wellness részlege kitünő. A tavasbarlang a szállodához közel található.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Több alkalommal jártam már a szállodában. Vártam az ételek finom ízét. De sajnos valami megváltozott. Nem voltak olyan izletesek az ételek mint amit megszoktam. Mi történt?

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
A szálloda remek helyen van, a tavasbarlangtól 100 méterre,ahová a szállodában is lehet belépőt venni, a barlangban pedig ezzel soron kívül beengednek. A teraszról a Balaton-felvidék hegycsúcsait látni. A szobák tágasak, sok a szekrény, a fürdőszobában kád van. Egyediségét a szállásnak a kórházbarlang terápia adja, ahová minden délután le lehet menni.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Nagyon jól éreztük magunkat, a hotel remek volt, a szoba is kényelmes volt, tiszta, rendezett. Az ételekkel és a szolgáltatásokkal is megvoltunk elégedve! Másoknak is ajánlom!

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az első kellemes meglepetés az internetes foglalás volt a szálloda honlapján, 5 perc alatt megkaptem emailben a visszaigazolást. Egy kellemes, időjárás szempontjából nyárias szeptemberi hosszú hétvégén voltunk most itt. Utoljára bő két éve voltunk a szállodában, így volt néhány újdonság számunkra.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Két misgyermekünkkel érkeztünk a szállodába. Az ételek kiválóak voltak, a személyzet segítőkész volt és a tisztaság sem lehet panasz. A gyermekprogramok szuperek voltak, nagyon tetszettek a gyerekeknek. A játszószobát is gyakran látogattuk. Az egyetlen hiányosság az vt, hogy az egyik csúszda üzemben kívül volt. Összességében tetszett, bátran ajánlom másoknak is.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
4 éjszakát töltöttünk a Pelionban Tapolcán egy 5 és egy 1 éves kislánnyal. Számomra vegyes érzésekkel jöttem el a hotelből. A szoba tágas volt, tiszta. A hotel baba-és gyerekbarát. Amit kértünk a szobába ( kiságy, babakád) minden be volt készítve. Külön játszószoba van a gyerekeknek, ahol óvónők foglalkoznak velük. A 3 éven felülieket itt is lehet hagyni egy időre.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Nagyon jó helyen van a szálloda, szép kilátás nyílik a hegyekre. A személyzet készséges, a konyha remek, nincs olyan vendég, aki ne találná meg a fogára valót. A szolgáltatások jók, szinte mindenre van opciójuk, a programok jól szervezettek, és változatosak, nap mint nap találtunk elfoglaltságot a szállodán belül is.

Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 13.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.232 - 26.980,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Fitromax Szabadidőközpont és Panzió
Ajka
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.03.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 17.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Edit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ludmilla Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Wolf Panzió
2-3 éjszaka 5.775,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.05.31-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Tapolca
6 nap/5 éjszaka 11.868 - 12.788,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Tapolca környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Wellness koktél (min. 2 éj)
Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)

TapolcaX