Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★★

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
1. helyezett Tapolca

8300 Tapolca, Köztársaság tér 10.

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca a térképen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése:

1. helyezett a 8 tapolcai szállás közül
12. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca képei

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
A szálloda remek helyen van, a tavasbarlangtól 100 méterre,ahová a szállodában is lehet belépőt venni, a barlangban pedig ezzel soron kívül beengednek. A teraszról a Balaton-felvidék hegycsúcsait látni. A szobák tágasak, sok a szekrény, a fürdőszobában kád van. Egyediségét a szállásnak a kórházbarlang terápia adja, ahová minden délután le lehet menni.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Nagyon jól éreztük magunkat, a hotel remek volt, a szoba is kényelmes volt, tiszta, rendezett. Az ételekkel és a szolgáltatásokkal is megvoltunk elégedve! Másoknak is ajánlom!

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az első kellemes meglepetés az internetes foglalás volt a szálloda honlapján, 5 perc alatt megkaptem emailben a visszaigazolást. Egy kellemes, időjárás szempontjából nyárias szeptemberi hosszú hétvégén voltunk most itt. Utoljára bő két éve voltunk a szállodában, így volt néhány újdonság számunkra.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Két misgyermekünkkel érkeztünk a szállodába. Az ételek kiválóak voltak, a személyzet segítőkész volt és a tisztaság sem lehet panasz. A gyermekprogramok szuperek voltak, nagyon tetszettek a gyerekeknek. A játszószobát is gyakran látogattuk. Az egyetlen hiányosság az vt, hogy az egyik csúszda üzemben kívül volt. Összességében tetszett, bátran ajánlom másoknak is.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
4 éjszakát töltöttünk a Pelionban Tapolcán egy 5 és egy 1 éves kislánnyal. Számomra vegyes érzésekkel jöttem el a hotelből. A szoba tágas volt, tiszta. A hotel baba-és gyerekbarát. Amit kértünk a szobába ( kiságy, babakád) minden be volt készítve. Külön játszószoba van a gyerekeknek, ahol óvónők foglalkoznak velük. A 3 éven felülieket itt is lehet hagyni egy időre.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Nagyon jó helyen van a szálloda, szép kilátás nyílik a hegyekre. A személyzet készséges, a konyha remek, nincs olyan vendég, aki ne találná meg a fogára valót. A szolgáltatások jók, szinte mindenre van opciójuk, a programok jól szervezettek, és változatosak, nap mint nap találtunk elfoglaltságot a szállodán belül is.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
A szálloda összességében nagyon jó, sokat tud, jó szolgáltatásokat nyújt, szinte mindenki megtalálja elképzeléseit. Sajnos egyéni probléma volt, hogy az unokánk a medencében egy lepattant csempében elvágta a talpát, ennek következtében a további napokban nem jöhetett vízbe, ami megnehezítette főleg az Ő, de a mi nyralaásunkat is.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 9.
Korábban jártunk már ezen a szálláshelyen, a fejlődtek a korábbi időszakhoz képest, de sajnálattal tapasztaltuk, hogy a csúszdák nem működtek. A gyerek nagyon sérelmezte.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezet, barátságos, segítőkész személyzet.Az ellátás bőséges, mindenki kedvére válogathatott.Jól megközelíthető, Kellemes kikapcsolódást nyújtott az ott eltöltött 5 nap.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Nem először jártunk itt. Ugyanolyan jó volt, mint korábban. Remek a hely,a szálloda kényelmes és tiszta. Az ételek ízletesek, gondolnak mindenkire. A wellness megfelelő, a víz hőmérséklete is jó. A külső úszómedencében az úszást igazán élveztem. Különösen az tetszett, hogy délig ott lehettünk, tehát az eltávozás napján is használhattuk a wellness részleget.

Tapolca
3 nap/2 éjszaka 9.030 - 57.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 11.352 - 64.152,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Hotel Gabriella
Tapolca
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Tislerics Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Aquamarin
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.27.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.050,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Nyírfa Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Spirit Hotel Thermal Spa
3-4 éjszaka 70.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.02.
Tapolca
6 nap/5 éjszaka 11.868 - 41.124,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel

Szállodák Tapolca környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Téli álom árak (min. 2 éj)
Karácsonyi csomagajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

TapolcaX