Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★★

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
8300 Tapolca, Köztársaság tér 10.

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca a térképen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése:

1. helyezett a 9 tapolcai szállás közül
11. helyezett Közép Dunántúlon - 392 szállás közül

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca képei

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 16.
Igen 5 éjszakára fizettem be, de sajnos "Kormányunk" pánik szerűen elrendelte a hotelek bezárását nov. 10-én! Le a kalappal a vendégek és a hotel alkalmazottai előtt a higiénia és a vírus helyzet kezelésében.
A hotel jó minden szempontból, sajnos csak rövid ideig lehettünk ott,pedig
430 km-t utaztunk ,DE EZ NEM A HOTEL HIBÁJA!
Válasz az értékelésre - 2021. március 17.
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, örülünk, hogy kellemesen telt pihenése szállodánkban! Szeretettel várjuk vissza a jövőben is, akkor már remélhetőleg hosszabb időre!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 30.
5 éjszakát töltöttünk itt ami remek volt. Egy észrevételünk hogy a hétvégi étkeztetés kicsit komplettebb volt de pozitívum,hogy vizet is lehetett inni vacsoránál. A parkoló tágas és ez sem fizetős, szerintem ezek alapdolgok. Az erkélyen teregetési lehetőség tisztaság mindenhol de sajnos a kád kicsit problémás aki nehezebben mozog.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 29.
Asztmás vagyok és sajnálom.hogy nem volt lehetőségem gyógyulni!
Igaz az igazi ok a KOVID19 virus!
A személyzet arra is odafigyelt ,hogy ott töltöttem a 60.-dik szülinapomat,és felköszöntöttek egy csoda finom kis tortácskával!
Nagyon kellemesen meglepődtem,és nagyon jól esett!!!
Válasz az értékelésre - 2021. március 17.
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, örülünk, hogy kellemesen telt pihenése szállodánkban! Szeretettel várjuk vissza a jövőben is!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
2 éjszakát töltöttünk el feleségemmel a Hotel Pelionban, mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a számos szabadidős lehetőség közül mindet nem volt lehetőségünk kipróbálni. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, az ételek változatosak, a szoba tiszta és jó kilátású volt.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 23.
Étkezéseknél a pékáruk nemvoltak frissek. A választék bőséges volt.Nagyon finomak és sokféle étel volt. Szobánk a parkírozo felé volt, reggel hatkor amikor a személyzet megérkezett nagyon hangosak voltak. Amúgy jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2021. március 17.
Köszönjük véleményét, akkor is, ha akad a pozitívok között negatív is. Vendégeink véleménye minden esetben fontos számunkra, hiszen mi is csak így tudunk fejlődni és minden igénynek lehetőségeinkhez mérten megfelelni

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
A szálloda elhelyezkedése Tapolcán belül is ideális. A szobáink tiszták, megfelelő méretű kényelmes szobák voltak, medencékre néztek de nem voltak zajosak. A személyzet kedves és segítőkész volt. A tisztasággal csak a szaunáknál található mosdókban volt pici kivetni való, de semmi komoly. A strand részen kellemes pihenősátrak védenek a túl erős naptól (igény szerint).

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Unokatestvéremmel voltunk(ilyen válasz lehetőség nem volt). Mindketten maximálisan meg voltunk elégedve. Sikerült kipihenni magunkat és kikapcsolódni. Az ételek változatosak voltak , gusztusosan tálalták a svédasztalt. A szálloda és fürdő is maximálisan tisztán volt tartva. Wifit nem használtuk

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napot töltöttük a hotelben. Nagyon tetszett minden. Tisztaság volt mindenhol. A személyzet egytől egyig kedves volt. A szobák tágasak, klímásak, erkélyesek, az ágyak kényelmesek (331 és 333 szobák). Ablakaink a parkolóra néztek, de egyáltalán nem volt zaj, sem éjjel, sem nappal. Csak a felkelő nap sütött be az ablakokon, ami azért volt jó, mert így délután vagy este kitudtunk ülni az erkélyre, nem tűzött a nap.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltam itt, s eddig mindig meg voltam elégedve. Sajnosnos most azért voltak problémák. A welness nem tetszett, tul sok vegyszervolt amedencekben, marta a bőrömet. Miután szóltam javult a helyzet,de még ma is kezelnem kell a bőröm. Ahhoz vagyok hozzászokva, hogy a termálvizet is naponta cserélik és nincs benne vegyszer.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
A SZÁLLODÁVAL NAGYON MEG VOLTUNK ELÉGEDVE. a RECEPCIÓN DOLGOZÓK, ELŐZÉKENYEK, KEDVESEK,a SZOBÁK TISZTÁK, RENDEZETTEK, AZ ÉTKEZÉS KIVÁLÓ, ÉS A WELLNES RÉSZLEG IS KIVÁLÓ. A szálloda nagyon jó helyen van. Nagyon tetszett a Tavas Barlang,kiváló a gyógybarlang,Nagyon tetszett a szauna részleg, nagyon udvariasak voltak a személyzet dolgozói-Összességéban elmondhatom, hogy nagyon kellemes 4 napot töltöttünk el.

Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.105 - 39.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Tapolca
6 nap/5 éjszaka 17.920 - 31.008,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, gyermek programokkal, sportolási lehetőséggel
2021.06.26. - 2021.08.31.
Malom-tó Vendégház
Érvényes: 2022.05.14-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.23-ig
4 nap/3 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2021.06.25. - 2021.08.28.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.24-ig
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 39.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
Érvényes: 2021.12.17-ig
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 11.100 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.14-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 11.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.07.01. - 2021.12.22.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Tapolca
6 nap/5 éjszaka 13.897 - 35.604,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sport- és gyermekprogramokkal, élőzenés estekkel
Érvényes: 2021.12.22-ig

Szállodák Tapolca környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

TapolcaX