Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★★

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
8300 Tapolca, Köztársaság tér 10.

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca a térképen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése:

1. helyezett a 9 tapolcai szállás közül
10. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca képei

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

eszter81 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 8.
5 napot töltöttük a hotelben. Nagyon tetszett minden. Tisztaság volt mindenhol. A személyzet egytől egyig kedves volt. A szobák tágasak, klímásak, erkélyesek, az ágyak kényelmesek (331 és 333 szobák). Ablakaink a parkolóra néztek, de egyáltalán nem volt zaj, sem éjjel, sem nappal. Csak a felkelő nap sütött be az ablakokon, ami azért volt jó, mert így délután vagy este kitudtunk ülni az erkélyre, nem tűzött a nap.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP étteremértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltam itt, s eddig mindig meg voltam elégedve. Sajnosnos most azért voltak problémák. A welness nem tetszett, tul sok vegyszervolt amedencekben, marta a bőrömet. Miután szóltam javult a helyzet,de még ma is kezelnem kell a bőröm. Ahhoz vagyok hozzászokva, hogy a termálvizet is naponta cserélik és nincs benne vegyszer.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
A SZÁLLODÁVAL NAGYON MEG VOLTUNK ELÉGEDVE. a RECEPCIÓN DOLGOZÓK, ELŐZÉKENYEK, KEDVESEK,a SZOBÁK TISZTÁK, RENDEZETTEK, AZ ÉTKEZÉS KIVÁLÓ, ÉS A WELLNES RÉSZLEG IS KIVÁLÓ. A szálloda nagyon jó helyen van. Nagyon tetszett a Tavas Barlang,kiváló a gyógybarlang,Nagyon tetszett a szauna részleg, nagyon udvariasak voltak a személyzet dolgozói-Összességéban elmondhatom, hogy nagyon kellemes 4 napot töltöttünk el.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Ami leginkább megragadott bennünket az a szolgáltatásaok mennyisége és minősége.A wellness részleg kiváló, minden igényt kielégítő. A szobák tiszták, a hotel elhelyezkedése kiváló. Tapolca pedig egy hangulatos kisváros.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
A szállodai recepción kedvesek, segítőkészek voltak. A szaunamesteri felöntések nagyon nagy élményt szereztek, minden nap részt vettem, volt, hogy kétszer is! A wellness részleg kellemes volt, udvarias személyzettel. Az étkezések színvonala egy 4*-os szállodához képest inkább gyengének mondható. Reggelinél felvágottból ugyanaz a háromféle volt, abból sem prémium kategóriás, semmi változatosság.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Szeretném megosztani tapasztalatomat a Hotel Pelion - nal kapcsolatban. Általánosságban azt kaptuk amire számítottunk. Tiszta rendezett szoba, kellemes rendezett környezet, könnyű közlekedés. Ételek nagy választékban, mennyiségben. Ételek hőfoka nem mindig megfelelő. Programok jók, fürdőzési lehetőségek kiválóak. Wellness szolgáltatások széleskörűek.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 17.
A szoba, az étkezés, a személyzet, a fürdők - minden kifogástalan. Talán annyi negatívum, hogy a gyógybarlang vasárnap zárva, amit nagyon sajnáltunk.
Amint lesz rá lehetőségünk, visszatérünk!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 16.
Nagy élmény volt a gyógybarlang: örülünk, hogy le lehetett menni. Jó ötlet, hogy vasárnap 11-ig még reggelizni lehetett, de az nem esett jól, hogy mégis kezdtek mindent beszedni már 10 óra után: mégsem lehet 11-ig , hiába ezt írták ki? Eléggé lehallatszott felülről, ahogy futkároztak a gyerekek, este 11 után is. Bizony jó lenne, ha erre felhívnák a vendégek figyelmét!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
A szállás, a kiszolgálás kitűnő volt. A parkolási lehetőség szintén. Az ételek finomak és változatosak voltak. Ennyi pozitívum mellett csak egy negatívumot említek. A pékáru nem volt friss! A kenyér másnapos, a péksütemény száraz.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves és készséges volt. Egy kis apró mínusz: a fürdőszobai szemetes érkezésünkkor nem volt kiürítve. A reggelik választéka kiváló volt, az első esti vacsorai büféasztal elég szerény volt. Összességében nagyon szép és jó volt minden. Köszönjük szépen a kellemes pihenést, másoknak is jó szívvel ajánljuk!

Tapolca
3 nap/2 éjszaka 19.465 - 43.265,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, reggeli tornával, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 24.552,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, sportolási lehetőségekkel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.23-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 21.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.02-ig
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 60.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.17-ig
Joó-tó Apartmanház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.02.01. - 2021.07.11.
Hotel König
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 39.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Tapolca környékén
Wolf Panzió Sárvár
Holiday Hotel Csopak Csopak
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Szuperakció (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

TapolcaX