Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★★

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
8300 Tapolca, Köztársaság tér 10.

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca a térképen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése:

1. helyezett a 9 tapolcai szállás közül
7. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca képei

Hunguest Hotel Pelion  Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 23.
Étkezéseknél a pékáruk nemvoltak frissek. A választék bőséges volt.Nagyon finomak és sokféle étel volt. Szobánk a parkírozo felé volt, reggel hatkor amikor a személyzet megérkezett nagyon hangosak voltak. Amúgy jól éreztük magunkat.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
A szálloda elhelyezkedése Tapolcán belül is ideális. A szobáink tiszták, megfelelő méretű kényelmes szobák voltak, medencékre néztek de nem voltak zajosak. A személyzet kedves és segítőkész volt. A tisztasággal csak a szaunáknál található mosdókban volt pici kivetni való, de semmi komoly. A strand részen kellemes pihenősátrak védenek a túl erős naptól (igény szerint).

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Unokatestvéremmel voltunk(ilyen válasz lehetőség nem volt). Mindketten maximálisan meg voltunk elégedve. Sikerült kipihenni magunkat és kikapcsolódni. Az ételek változatosak voltak , gusztusosan tálalták a svédasztalt. A szálloda és fürdő is maximálisan tisztán volt tartva. Wifit nem használtuk

eszter81 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napot töltöttük a hotelben. Nagyon tetszett minden. Tisztaság volt mindenhol. A személyzet egytől egyig kedves volt. A szobák tágasak, klímásak, erkélyesek, az ágyak kényelmesek (331 és 333 szobák). Ablakaink a parkolóra néztek, de egyáltalán nem volt zaj, sem éjjel, sem nappal. Csak a felkelő nap sütött be az ablakokon, ami azért volt jó, mert így délután vagy este kitudtunk ülni az erkélyre, nem tűzött a nap.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltam itt, s eddig mindig meg voltam elégedve. Sajnosnos most azért voltak problémák. A welness nem tetszett, tul sok vegyszervolt amedencekben, marta a bőrömet. Miután szóltam javult a helyzet,de még ma is kezelnem kell a bőröm. Ahhoz vagyok hozzászokva, hogy a termálvizet is naponta cserélik és nincs benne vegyszer.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
A SZÁLLODÁVAL NAGYON MEG VOLTUNK ELÉGEDVE. a RECEPCIÓN DOLGOZÓK, ELŐZÉKENYEK, KEDVESEK,a SZOBÁK TISZTÁK, RENDEZETTEK, AZ ÉTKEZÉS KIVÁLÓ, ÉS A WELLNES RÉSZLEG IS KIVÁLÓ. A szálloda nagyon jó helyen van. Nagyon tetszett a Tavas Barlang,kiváló a gyógybarlang,Nagyon tetszett a szauna részleg, nagyon udvariasak voltak a személyzet dolgozói-Összességéban elmondhatom, hogy nagyon kellemes 4 napot töltöttünk el.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Ami leginkább megragadott bennünket az a szolgáltatásaok mennyisége és minősége.A wellness részleg kiváló, minden igényt kielégítő. A szobák tiszták, a hotel elhelyezkedése kiváló. Tapolca pedig egy hangulatos kisváros.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
A szállodai recepción kedvesek, segítőkészek voltak. A szaunamesteri felöntések nagyon nagy élményt szereztek, minden nap részt vettem, volt, hogy kétszer is! A wellness részleg kellemes volt, udvarias személyzettel. Az étkezések színvonala egy 4*-os szállodához képest inkább gyengének mondható. Reggelinél felvágottból ugyanaz a háromféle volt, abból sem prémium kategóriás, semmi változatosság.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Szeretném megosztani tapasztalatomat a Hotel Pelion - nal kapcsolatban. Általánosságban azt kaptuk amire számítottunk. Tiszta rendezett szoba, kellemes rendezett környezet, könnyű közlekedés. Ételek nagy választékban, mennyiségben. Ételek hőfoka nem mindig megfelelő. Programok jók, fürdőzési lehetőségek kiválóak. Wellness szolgáltatások széleskörűek.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 17.
A szoba, az étkezés, a személyzet, a fürdők - minden kifogástalan. Talán annyi negatívum, hogy a gyógybarlang vasárnap zárva, amit nagyon sajnáltunk.
Amint lesz rá lehetőségünk, visszatérünk!

Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 40.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 40.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Ensana Thermal Hévíz
3 nap/2 éjszaka 17.400 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.04-ig
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.15. - 2020.12.20.
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Thermal Panzió Sárvár
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetés sütivel, karácsonyfa díszítéssel, forralt borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Piroska Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Tapolca
2 nap/1 éjszaka 18.285 - 47.035,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Tapolca környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás-extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)

TapolcaX