Böngéssz a legfrissebb tatai értékelések között!

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. április 24. 16:09a párjával járt itt
Kivételes hangulata van a szálláshelynek, hiszen a várfal tövében, az Öreg-tótól néhány lépésre található, közvetlenül a 2 Michelin-csillagos Platán Gourmet étterem, és néhány lépésre a Platán Bisztró mellett. Mi az udvarházi tetőtéri standard szobát foglaltuk, de ez annyira kicsi (17 m2) és kényelmetlen volt még 2 főre is - legalábbis nekünk -, hogy legközelebb biztos, hogy nagyobb szobát választunk.
Platán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, TataPlatán Udvarház, Tata
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Érdekes 2024. április 8. 20:44a párjával járt itt
Szép környéken, de némi útjavítás közepette lehet eljutni a bejárathoz. A belépő nem vészes. A nagy kapun már ellenőrzés nélkül lehet bejutni. Vasárnap lévén gondoltuk, hogy sokan lesznek. Ez igazán csak azon a rövid szakaszon macerás, ahol még kétirányú a csapás.
Tatai Fényes tanösvény, TataTatai Fényes tanösvény, TataTatai Fényes tanösvény, TataTatai Fényes tanösvény, TataTatai Fényes tanösvény, Tata