szülinapi meglepi a Békavárban

Békavár Vendégház FüzesgyarmatBékavár Vendégház Füzesgyarmat a térképen

Kiváló 2014. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. szeptember 23.
Szeptemberben az 50. szülinapomra látogattunk ebe a Vendégházba. kiváncsian vártam a Békavár Vendégházat mert tudtam hogy itt minden a békákról szól de reménykedtem benne hogy azért élővel nem nagyon találkozom mert félek tőlük--na jó ez csak egy poén volt---. megérkezésünkkor takaros kis ház fogadott és nagyon lakájos volt minden a nappaliban nagy cserépkályha kezdtem sajnálni hogy nem ősszel vagy télen érkeztünk jól esett volna kipróbálni bár nem volt rá hál istennek szükség mivel ezen a hektikus nyáron csuda jó időt sikerült kifognunk. a ház asszonya nagyon nagyon barátságos volt ugyan igy a fogadtatás is.
kis falura gondoltunk de nagyon szép városba érkeztünk
természetesen még az nap kipróbáltuk a háziak kemencéjét, amibe előre bepácolt vadhúst készitettünk--mit ne mondjak fantasztikusra sikeredett.
másnap elmentünk a városka fürdőjébe és csak ámultunk, mert egy nagyon kultúrált minden igényt kielégitő fürdőt találtunk, le voltunk nyűgözve. 3 gyógymedencéje is van a fürdőnek amit minden nap igénybe is vettünk...
a vendégház szolgáltatásaként belefoglaltatott mindnyájunknak 1-1 óra sószoba aminek allergiás lévén csudamód megörültem.
73 éves anyukámat is elvittük, aki kimondottan élvezte mert még nem volt ilyen helyen. páromnak és anyukámnak a sószoba használatakor még maszirozást is lehetett igénybe venni
mindenkinek ajánlom hogy menjen el ide mert a háziasszony a lehető legtüneményesebb
mindenben a rendelkezésünkre áltt--ugrott, intézkedett, segitett és nem utolsó sorban jó beszélgető partner.
a szállás kitűnő--még ősszel vagy télen is---a fürdő csodálatos, a sószoba nagyon hasznos a maszirozás pedig felüditő. nem bántuk meg hogy ilyen nem annyira köztudatban lévő helyre mentünk. jó volt itt pihenni, igazi kikapcsolódás és nem utolsó sorban nagy meglepi is ért a páromtól, aki ott köszöntött meg 50. születésnapomra meglepetés ajándékkal, amire nem is gondoltam és ami csodaszép ajándék volt azóta is viselem nagyon tetszik !!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Békavár Vendégház Füzesgyarmat - Külső képBékavár Vendégház Füzesgyarmat - Vendéglátás
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat - Legjobb ár
2024.11.01-ig