bobi01

Regisztráció2013.04.16
Utoljára itt2018.01.04

Kiváló 2013. november 12.a párjával járt itt
2013. 11. 3. -án jártunk ebben a Steak étteremben
nagy várakozás előzte meg ott jártunkat mert ilyen étterembe nem sűrűn megy a hozzám hasonló ember fia. előzetes bejelentkezés alapján érkeztünk mégsem tudtak rólunk de egy telefon után minden rendben volt
ez azért kicsit meglepett bennünket. .
KNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest -
Kiváló 2013. július 28.a párjával járt itt
ezt a pihenést már nagyon régóta vártam és nagyon vegyes érzelmekkel teli indultunk útnak
nem is csalatkoztam mert már az úton gondunk volt az autóval---szó szerint lerobbantunk a nem kis távolságon. . . de amikor kalandos körülmények közt megérkeztünk végtelenül kedves és segitő kész emberekkel találkoztunk--igen ők a szálloda dolgozói mindenben maximálisan segitettek
maga a hotel maga volt a tökély.
Felhasználó fényképei:
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Janus Boutique Hotel & Spa Siófok -
Kiváló 2016. május 26.a párjával járt itt
már nagyon régóta szerettem volna eljutni ebbe a szállodába
az biztos hogy elsőre leszögezhetem nem csalódtam és nagyon boldog vagyok hogy eljuthattam ide
már maga a táj a jó levegő ahogy a kültéri jakuzziból elénk tárult. . . . hát ilyen máshol nincs
legalábbis én még nem jártam ilyen helyen
mindennel meg voltunk elégedve--a szállás a szoba az étkezés.
Felhasználó fényképei:
Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető -