Ganna és környéke

Pihenés a Bakonyban
Hasik Hotel Döbrönte

Bokréta Vendégház Ganna vélemények

Kiváló 2016. február 11.barátokkal járt itt
Mindenről csak felsőfokon tudok beszélni. Nyugodt, csendes hely, gyalogtúra lehetőségekkel. A természet, a vadvilág közelben. Kényelmes apartmanok, szobák, nagy terek. A szobák felszereltsége maximális, modern. Tisztaság, rendezettség, harmónia mindenhol. Családosoknak, pároknak, baráti társaságnak ideális.
Kiváló 2015. október 28.kollégákkal járt itt
A hosszú hétvégén már 3-szor jártunk itt a kis cégünk dolgozóival,ami most is nagyon jól sikerült összetartó találkozás volt, a gyerekek és felnőttek részére egyaránt nagyon nagy élményt nyújtott. Minden kényelem adott volt számunkra és az időjárás is kegyes volt hozzánk. Már most biztosak vagyunk abban,hogy jövőre más hely nem is jöhet számításba. Mi visszatérünk! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 28.a párjával járt itt
A Szerelmemmel jartunk ebben a csendes kis faluban,de egyszeeuen elamultunk a latvany es a csend miatt. Gyoyoruen berendezett apartmanban kaptunk szallast,a kilatas az erkelyeol pedig egy oriasi mezore nyilt,melyen ozek kozott lovak legeltek,es egeszen kozel engedtek magukhoz. Egyszeruen felejthetetlen elmenyt nyujtott,iden is visszaterunk ide.
Bokréta Vendégház Ganna - SzobákBokréta Vendégház Ganna - SzobákBokréta Vendégház Ganna - SzobákBokréta Vendégház Ganna - Környék