Petra95
Országjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Petra95 adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Sushi imádó  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2013.05.20
Utoljára itt2018.01.07

Kiváló 2013. május 20.a párjával járt itt
A medveparktól nem messze található ez a kívülről is gyönyörű szálloda,ahol a személyzet kedves,segítőkész,közvetlen -amit talán nem mindenki kedvel-,a wellness-részlegben (van itt infra szauna,jacuzzi,és általános szauna is) eltöltött órák feledhetetlenek,ami után kipihenten mehetünk le az étterembe,mely egy ilyen kis helyhez mérten rengeteg étellel várja akár az utca emberét is -nem kis adagokkal-,a parkolási lehetőség is biztosított, a szobák pedig egyszerűen csodásak, picik,de épp ez adja meg a hangulatot a piros ágytakaróval,illetve a meleg színeivel.
2013. május 20.a párjával járt itt
Párommal jártam ebben az étteremben,ahol a pincérek kedvesek,figyelmesek,azonban úgy gondolom,az áraik nem megfelelőek ahhoz mérten,amit kínálnak: télen voltunk ott,rajtunk kívül még egy idősebb pár ült egy asztalnál,nekik is volt egy kis problémájuk,s nekünk is,hiszen a leves hideg volt,így vissza kellett küldeni,a másodikkal nem volt semmi probléma,csupán annyi,hogy nagyon kevésnek találtuk mind a ketten,majd a távozásunk közbeni kabát összecserélési történet sem volt túl pozitív számunkra.
Kiváló 2013. május 20.a párjával járt itt
Az atmoszféra egyszerűen ellenállhatatlan volt,így nem lehetett nem kipróbálni és elsétálni az étterem,pub mellet. A pincérek szolgálatkészek voltak,valaki mindig figyelt minket a szeme sarkából,nagyon kedvesek,derűsek voltak. Az ételek is finomak voltak,a steak fenséges volt,igaz a párom rendelte,de nem tudtam megállni,hogy ne egyek bele az ételébe.