Vértes Fogadó Gánt
8082 Gánt, Hegyalja út 59.

Vértes Fogadó Gánt a térképen

Szállások Gánt városában
Wellness csomagok Gánt városában

Vértes Fogadó Gánt vélemények

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Szívből ajánlom mindenkinek ezt a kellemes helyet. Hétvégén a fiam lakodalmát rendeztük itt. Segítőkész, kedves emberek a tulajdonosok. Mindenben rendelkezésünkre álltak. Utolsó pillanatban, a ceremónia helyszín változás, - az eső miatt - sem okozott problémát. Hangulatos kellemes helyszín akár 100-150 fős rendezvényekhez is. A felszolgált ételek finomak voltak.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 6.
Evek ota bejaratott barati osszejovetelre jottunk ide, itt alvassal. Az ettermet mar korabbrol is ismertuk, mint helyi svab csaladi vallalkozast. A kiszolgalas vegig kifogastalan, a fiuk folyamatosan el voltak latva zsiraffal. A vadragu leves nagyon finom volt. A sultes tal viszont nem okozott nagyobb elvezetet. Laposra es szarazra sult husok, vegyes korettel.

Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 29.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Gánt környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Balatoni évindító (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Legjobb ár félpanzióval már 1 éjszakától

GántX