Vértes Fogadó Gánt
8082 Gánt, Hegyalja út 59.

Vértes Fogadó Gánt a térképen

Szállások Gánt városában
Wellness csomagok Gánt városában

Vértes Fogadó Gánt vélemények

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Szívből ajánlom mindenkinek ezt a kellemes helyet. Hétvégén a fiam lakodalmát rendeztük itt. Segítőkész, kedves emberek a tulajdonosok. Mindenben rendelkezésünkre álltak. Utolsó pillanatban, a ceremónia helyszín változás, - az eső miatt - sem okozott problémát. Hangulatos kellemes helyszín akár 100-150 fős rendezvényekhez is. A felszolgált ételek finomak voltak.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 6.
Evek ota bejaratott barati osszejovetelre jottunk ide, itt alvassal. Az ettermet mar korabbrol is ismertuk, mint helyi svab csaladi vallalkozast. A kiszolgalas vegig kifogastalan, a fiuk folyamatosan el voltak latva zsiraffal. A vadragu leves nagyon finom volt. A sultes tal viszont nem okozott nagyobb elvezetet. Laposra es szarazra sult husok, vegyes korettel.

Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 22.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, stand up comedy előadással, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.01-ig
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
2 nap/1 éjszaka 7.900 - 9.300,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.01.01.

Szállodák Gánt környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Nereus Park Hotel Balatonalmádi
A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros...
Kedvezményes ár félpanzióval
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Balatoni nyár (4 éjszaka)

GántX