Gánt

Szálláshelyek száma: 1
Szálláshely értékelések: 2
Szállások rangsora >>

Leírás:
Gánt község Fejér megyében, a Székesfehérvári járásban. Nevezetességei: - Vértes Tájvédelmi Körzet - Bauxitbánya múzeum - Gánti-barlang - Bauxit földtani park

Gánti éttermek a vendégek ajánlása szerint
1. helyezett
1 étterem közül
Vértes Vendéglő & Fogadó
Hely jellege: cukrászda, étterem, fagyizó, szálláshely étterme, vendéglő
Van olyan étterem, akit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki étteremajánló űrlapunkat!

Gánti szállások a vendégek ajánlása szerint
1. helyezett
1 szállás közül
Vértes Fogadó
Van olyan szálláshely, akit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki szállásajánló űrlapunkat!

Akciós wellness csomagok Gánton és környékén
CE Napfény Hotel - Siófok
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
Kis Szárcsa Vendégház - Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással
2019.10.09. - 2019.12.22.
Gastland M1 Hotel - Páty
3 nap/2 éjszaka 10.414,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.11.19. - 2019.12.31.
Telekom Hotel - Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 21.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Janus Boutique Hotel & Spa - Siófok
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.19. - 2019.12.04.
Margaréta Vendégház - Fehérvárcsurgó
2019.11.19. - 2020.11.19.

Legfrissebb értékelések Gánton és környékén
A falu központban
Ebédidőben, túra után érkeztem férjemmel és barátunkkal, szinte tele is volt a vendéglő. Mi most...
2019.06.22. 15:49
A hangulatos hely nagyobb adag gombócért kiált!
Azt hiszem 2000 őszén jártam itt először és azóta már többször is, de mindig elégedett voltam az...
2018.06.27. 10:56
Ahová érdemes visszajönni
8 éve jártam itt először, és azóta ha a környékre jövök itt foglalom le a szállást és itt is...
2018.03.17. 21:02