Gánt

Szálláshelyek száma: 1
Szálláshely értékelések: 2
Szállások rangsora >>

Leírás:
Gánt község Fejér megyében, a Székesfehérvári járásban. Nevezetességei: - Vértes Tájvédelmi Körzet - Bauxitbánya múzeum - Gánti-barlang - Bauxit földtani park

Gánti éttermek a vendégek ajánlása szerint
1. helyezett
1 étterem közül
Vértes Vendéglő & Fogadó
Hely jellege: cukrászda, étterem, fagyizó, szálláshely étterme, vendéglő
Van olyan étterem, akit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki étteremajánló űrlapunkat!

Gánti szállások a vendégek ajánlása szerint
1. helyezett
1 szállás közül
Vértes Fogadó
Van olyan szálláshely, akit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki szállásajánló űrlapunkat!

Akciós wellness csomagok Gánton és környékén
Hotel Laroba - Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.800 - 26.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2021.01.02.
Szent Adalbert Hotel - Esztergom
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.27. - 2020.12.20.
Erdőalja Vendégház - Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.28. - 2021.02.26.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel - Siófok
4 nap/3 éjszaka 17.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-party-val, tojáskereséssel, wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Duna Residence - Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 22.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátor gyermek- és meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Margaréta Vendégház - Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.

Legfrissebb értékelések Gánton és környékén
A falu központban
Ebédidőben, túra után érkeztem férjemmel és barátunkkal, szinte tele is volt a vendéglő. Mi most...
2019.06.22. 15:49
A hangulatos hely nagyobb adag gombócért kiált!
Azt hiszem 2000 őszén jártam itt először és azóta már többször is, de mindig elégedett voltam az...
2018.06.27. 10:56
Ahová érdemes visszajönni
8 éve jártam itt először, és azóta ha a környékre jövök itt foglalom le a szállást és itt is...
2018.03.17. 21:02