Gánt

Szálláshelyek száma: 1
Szálláshely értékelések: 2
Szállások rangsora >>

Leírás:
Gánt község Fejér megyében, a Székesfehérvári járásban. Nevezetességei: - Vértes Tájvédelmi Körzet - Bauxitbánya múzeum - Gánti-barlang - Bauxit földtani park

Gánti éttermek a vendégek ajánlása szerint
1. helyezett
1 étterem közül
Vértes Vendéglő & Fogadó
Hely jellege: cukrászda, étterem, fagyizó, szálláshely étterme, vendéglő
Van olyan étterem, akit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki étteremajánló űrlapunkat!

Gánti szállások a vendégek ajánlása szerint
1. helyezett
1 szállás közül
Vértes Fogadó
Van olyan szálláshely, akit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki szállásajánló űrlapunkat!

Akciós wellness csomagok Gánton és környékén
Hotel Kiss - Tata
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, masszázs kuponnal, kerékpárhasználattal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Thermál Hotel és Kemping - Komárom
3 nap/2 éjszaka 7.350 - 7.900,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2020.09.17.
Faházas Villapark - Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdő, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
2019.08.26. - 2019.09.30.
Kis Szárcsa Vendégház - Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2020.09.17.
Hotel Gottwald - Tata
2 nap/1 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.19. - 2019.12.29.
Hotel Laroba - Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.125 - 19.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.

Legfrissebb értékelések Gánton és környékén
A falu központban
Ebédidőben, túra után érkeztem férjemmel és barátunkkal, szinte tele is volt a vendéglő. Mi most...
2019.06.22. 15:49
A hangulatos hely nagyobb adag gombócért kiált!
Azt hiszem 2000 őszén jártam itt először és azóta már többször is, de mindig elégedett voltam az...
2018.06.27. 10:56
Ahová érdemes visszajönni
8 éve jártam itt először, és azóta ha a környékre jövök itt foglalom le a szállást és itt is...
2018.03.17. 21:02