Átlagos büfé

Mi Kedvencünk GárdonyMi Kedvencünk Gárdony a térképen

Átlagos 2020. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 5.
„A mi kedvencünk büfét” az különbözteti meg „A mi kedvencünk” bártól, hogy ennek van pultja kifelé is, amellett, hogy a másik pultja a strandra néz. A választék is más itt. Magyaros főtt ételek helyett street food slágerételekben utaznak, burger, hot dog, gyros.
Jómagam egy lángost kértem.
Érdekes a díjszabás, 700 forint a sima lángos (ez alighanem tó-környéki rekord), viszont csak 800 forint a sajtos tejfeles fokhagymás változat.
Ezzel együtt simát kértem, mert sejtettem előre, hogy nem fogom tudni megenni az egészet a testvéregységben már elfogyasztott kolbász után, és elcsomagolni egy sajtos tejfeleset sokkal nehezebb.
A lángos frissen sült, de nem volt igazán meggyőző, ettem jobbakat is, sőt, főként jobbakat ettem.
3 pontba azért még épp, hogy belefér nálam.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Mi Kedvencünk Gárdony - Külső képMi Kedvencünk Gárdony - Külső képMi Kedvencünk Gárdony - Külső képMi Kedvencünk Gárdony - EgyébMi Kedvencünk Gárdony - Külső képMi Kedvencünk Gárdony - Étel/italMi Kedvencünk Gárdony - Étel/ital
Vital Hotel Nautis Gárdony - Nyár a tavon
Nyár a tavon