Lhelene: Nagy csalódás - Vital Hotel Nautis Gárdony

Vital Hotel Nautis Gárdony értékelése
1. helyezett a 11 gárdonyi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Nagy csalódás

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Ár érték arányban kifejezetten rossz választás,a fürdőszoba kicsi és ronda,a zuhany nem működött megfelelően, külön gratulálok annak, aki a fürdőszobákra és mosdókra tejüveg ajtókat és falakat rakott, az ember a Big Brotherben érzi szinte magát...Az ágy kemény, a párna kényelmetlen, légkondi zakatolva búg éjszaka, ablakot viszont nem lehet nyitni, mert egész éjjel zaj van...összességében fogalmam sincs, hogy mitől négy csillagos ez a hely.

Ennyire tetszett: Szörnyű

Vital Hotel Nautis Gárdony
2483 Gárdony
Holdfény sétány 9.

2019. november 6.
A céges csapatépítő szálláshelye volt itt. Az este folyamán lehetőségünk volt a pince szinten lévő bowlingot kipróbálni ahol nem sok levegő jutott a játékosoknak. A vacsora svédasztalos megoldással van megoldva, az ajánlat bőséges és jó. Másnap reggel a reggeli szintén svédasztalosan történt...

2019. szeptember 25.
Az étterem ízlésesen van berendezve, a színek az összhang nagyon kellemes. Az ételek minősége, ízletes és sokféle változatos. A személyzet figyelmes. A kilátás nagyon tetszett frontálisan a tóra nézett az erkélyről. A fürdőszoba is nagyszerűen alkotott kicsi de minden megvan benne amire szükség...

2019. április 23.
Modern, szép szálloda, igényes berendezéssel. A személyzet előzékeny, segítőkész. Lesik minden kívánságát a vendégnek. Az konyha kiváló, bőséges, változatos. Rendezvények minden igényt kielégítenek. Ami problémánk adódott azonnal igyekeztek orvosolni. Ami hiányzott a medencetérben a mosdó helyiség.

Vital Hotel Nautis, Gárdony kiemelt csomagajánlatai
 - Egy hajónyi karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 31.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-27
 - Szilveszteri Gatsby party a fedélzeten (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 53.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri sztárfellépővel, tűzijátékkal, éjszakai fürdőzéssel, jóslással, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-30 - 2020-01-01
 - Téli szünet (min. 2 éj)
3 nap/ 2 éjszaka 29.500,- Ft/ fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, forralt bor és forró csoki kuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-30