Vital Hotel Nautis Gárdony ★★★★

Vital Hotel Nautis Gárdony
2483 Gárdony, Holdfény sétány 9.

Vital Hotel Nautis Gárdony a térképen

Vital Hotel Nautis Gárdony értékelése:

1. helyezett a 11 gárdonyi szállás közül
31. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Akciós csomagok

Vital Hotel Nautis Gárdony bemutatkozása

2010 márciusában megnyílt a Velencei-tó legújabb wellness- és konferencia szállodája, a Vital Hotel Nautis, a tóval és környékével harmóniában épült a gárdonyi kikötő és a szabadstrand közvetlen szomszédságában. A szálloda 81 nemdohányzó szobával és 4 luxus lakosztállyal várja vendégeit, ahol a modern design kényelemmel és luxussal párosul.

Vital Hotel Nautis Gárdony képei

Vital Hotel Nautis Gárdony

Vital Hotel Nautis Gárdony vélemények

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
A céges csapatépítő szálláshelye volt itt. Az este folyamán lehetőségünk volt a pince szinten lévő bowlingot kipróbálni ahol nem sok levegő jutott a játékosoknak. A vacsora svédasztalos megoldással van megoldva, az ajánlat bőséges és jó. Másnap reggel a reggeli szintén svédasztalosan történt hasonlóan a vacsorához nagy a választék.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Az étterem ízlésesen van berendezve, a színek az összhang nagyon kellemes. Az ételek minősége, ízletes és sokféle változatos. A személyzet figyelmes. A kilátás nagyon tetszett frontálisan a tóra nézett az erkélyről. A fürdőszoba is nagyszerűen alkotott kicsi de minden megvan benne amire szükség van. A fürdő részlegben kellemesen megvilágított a medence, a víz hőfoka tökéletes volt számunkra.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Ár érték arányban kifejezetten rossz választás,a fürdőszoba kicsi és ronda,a zuhany nem működött megfelelően, külön gratulálok annak, aki a fürdőszobákra és mosdókra tejüveg ajtókat és falakat rakott, az ember a Big Brotherben érzi szinte magát. . . Az ágy kemény, a párna kényelmetlen, légkondi zakatolva búg éjszaka, ablakot viszont nem lehet nyitni, mert egész éjjel zaj van.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Modern, szép szálloda, igényes berendezéssel. A személyzet előzékeny, segítőkész. Lesik minden kívánságát a vendégnek. Az konyha kiváló, bőséges, változatos. Rendezvények minden igényt kielégítenek. Ami problémánk adódott azonnal igyekeztek orvosolni. Ami hiányzott a medencetérben a mosdó helyiség.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Szinte tökéletes volt minden. Sajnos a hideg-szeles időjárás miatt többet voltunk a szobában, ezért a fogható 6 tv csatorna szerintem 4* esetén nagyon kevés. . . A wellness részleg beltéri medencés részén két nap alatt (egyszer 3 óra és egyszer 2 óra folyamatosan) nem talákoztunk személyzettel, a medencék melletti víz eltakarítása nem volt nyomonkövethető, illetve a jakuzzi fúvókái szinte nem működtek.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A szállodával nagyon meg voltunk elégedve! A személyzet maximálisan kedves, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak, a séf előtt le a kalappal!! A szobával is teljesen elégedettek voltunk, a hatalmas terasz ami a Velencei tóra nézett, egyszerűen mesés volt! Nagyon jól éreztük magunkat!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
5 felnőtt 5 gyerek, családi nyaralás volt. Nagyon jól éreztük magunkat, tiszta, és nagyon tettszetős a dizájn!
A személyzet nagyon kedves figyelmes.Az ételek izletesek változatosak
Mindennel meg voltunk elégedve! Kivéve azzal hogy a gyermekekre nem nagyon gondolnak, sem a wellnesben sem a programokkal.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Mindennel elégedettek voltunk, a fürdőszoba viszont kicsi volt, a WC és a zuhany között nagyon kicsi a hely, a WC ülőke gyerekméretű. Egyébként tetszett a hely, jó volt a kiszolgálás.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Nagyszerü fekvés a Tó parton.Finom,választékos étkezés.
Szuper udvarias , de nem tolakodóan udvarias személyzet(ez alól talán csak repciós,fiatal fiu kivètel).Megfelelő wellness részleg.Nagy hiba,a nyári melegben nem voltak feltöltve a kinti medencèk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Visszatérő vendég leszek, ezt már az első napon eldöntöttem.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen kedves személyzettel valaha találkozok!
Köszönet mindenkinek!

Gárdony
3 nap/2 éjszaka 31.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 59.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri sztárfellépővel, tűzijátékkal, éjszakai fürdőzéssel, jóslással, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, választható programmal, szauna és szolárium használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.08-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
Érvényes: 2019.12.22-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.262 - 28.998,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 34.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, LED-Show-val, tüzijátékkal, tombolasorsolással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.21-ig
Napsugár Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.16. - 2020.01.06.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
Gárdony
3 nap/ 2 éjszaka 29.500,- Ft/ fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, forralt bor és forró csoki kuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2019.12.30.

Szállodák Gárdony környékén
Zichy Park Hotel Bikács
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Karácsonyi feltöltődés (min. 3 éj)
Élet a karácsony után (min. 2 éj)

GárdonyX