Vital Hotel Nautis Gárdony ★★★★

Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis Gárdony
Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis Gárdony
97 fotó

Vital Hotel Nautis Gárdony bemutatkozása

2010 márciusában megnyílt a Velencei-tó legújabb wellness- és konferencia szállodája, a Vital Hotel Nautis, a tóval és környékével harmóniában épült a gárdonyi kikötő és a szabadstrand közvetlen szomszédságában. A szálloda 81 nemdohányzó szobával és 4 luxus lakosztállyal várja vendégeit, ahol a modern design kényelemmel és luxussal párosul.

92 vendég értékelése alapján

4,5Szolgáltatás
4,7Étkezés
4,6Elhelyezkedés

A Vital Hotel Nautis Gárdony legnépszerűbb csomagjai

Vital Hotel Nautis Gárdony - Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel
118.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.09.01-ig
Vital Hotel Nautis Gárdony - Áció-káció vasárnapi akció (min. 4 éj)
Áció-káció vasárnapi akció
206.600 Ft / 2 fő / 4 éj-től félpanzióval
2021.08.19-ig
Vital Hotel Nautis Gárdony - Mikulásváró hétvége (min. 1 éj)
Mikulásváró hétvége
49.500 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
12.04-05.
Vital Hotel Nautis Gárdony - Augusztus 20. a fedélzeten (min. 3 éj)
Augusztus 20. a fedélzeten
231.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
08.19-22.
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Vital Hotel Nautis Gárdony vélemények

Kiváló 2020. augusztus 11.családjával (gyerekekkel) járt itt
Ennyire kedves és figyelmes személyzettel még nem találkoztunk sehol. Ételek választékban bőségesek és finomak voltak. A két válogatós gyerekemtől: "nagyon finom, elkérnéd a receptet", -olyan ételeket is elfogyasztottak, melyeket eddig elutasítottak. Szálloda wellness része tágas sokrétű.
Kiváló 2020. június 2.a párjával járt itt
A fürdőszoba megvilágítása borotválkozás szempontjából gyenge.
A zuhanyfülke mozgó elemei rosszul zárnak.
Ezeken kívül mindennel elégedettek voltunk.

Üdvözlettel

Zsigó Zsigmond
4Étkezés
Kiváló 2020. június 2.családjával (gyerekekkel) járt itt
A szállás, a welnes nagyon jó,a személyzet udvarias,segítőkész,az étteremben is maximális kedvesség mindenkitől,az ételek nagyon finomak voltak és a válasték is nagyon bőséges volt! A szobában a szönyegpadló igen szemetes volt!! Más minden szuper volt!!
2019. december 30.egyedül járt itt
Egy valami nem tetszett, a törülközőket 3 naponta cserélik. Ezt a takarító nő közölte, miután a második nap után kértem tiszta törülközőket.
Elég sok helyen jártam a világba, de ezzel még nem találkoztam. Az éttermi kiszolgálás, a választékos ételek kiválóak voltak.
4Tisztaság
3Ár / érték arány
4Elhelyezkedés
2019. november 6.kollégákkal járt itt
A céges csapatépítő szálláshelye volt itt. Az este folyamán lehetőségünk volt a pince szinten lévő bowlingot kipróbálni ahol nem sok levegő jutott a játékosoknak. A vacsora svédasztalos megoldással van megoldva, az ajánlat bőséges és jó. Másnap reggel a reggeli szintén svédasztalosan történt hasonlóan a vacsorához nagy a választék.
4Szolgáltatások
4Étkezés
2019. szeptember 25.a párjával járt itt
Az étterem ízlésesen van berendezve, a színek az összhang nagyon kellemes. Az ételek minősége, ízletes és sokféle változatos. A személyzet figyelmes. A kilátás nagyon tetszett frontálisan a tóra nézett az erkélyről. A fürdőszoba is nagyszerűen alkotott kicsi de minden megvan benne amire szükség van.
4Személyzet
4Tisztaság
Szörnyű 2019. szeptember 1.családjával járt itt
Ár érték arányban kifejezetten rossz választás,a fürdőszoba kicsi és ronda,a zuhany nem működött megfelelően, külön gratulálok annak, aki a fürdőszobákra és mosdókra tejüveg ajtókat és falakat rakott, az ember a Big Brotherben érzi szinte magát. . . Az ágy kemény, a párna kényelmetlen, légkondi zakatolva búg éjszaka, ablakot viszont nem lehet nyitni, mert egész éjjel zaj van.
1Ár / érték arány
1Kényelem
3Szolgáltatások
2Étkezés
Kiváló 2019. április 23.a párjával járt itt
Modern, szép szálloda, igényes berendezéssel. A személyzet előzékeny, segítőkész. Lesik minden kívánságát a vendégnek. Az konyha kiváló, bőséges, változatos. Rendezvények minden igényt kielégítenek. Ami problémánk adódott azonnal igyekeztek orvosolni. Ami hiányzott a medencetérben a mosdó helyiség.
Kiváló 2019. április 15.a párjával járt itt
Szinte tökéletes volt minden. Sajnos a hideg-szeles időjárás miatt többet voltunk a szobában, ezért a fogható 6 tv csatorna szerintem 4* esetén nagyon kevés. . . A wellness részleg beltéri medencés részén két nap alatt (egyszer 3 óra és egyszer 2 óra folyamatosan) nem talákoztunk személyzettel, a medencék melletti víz eltakarítása nem volt nyomonkövethető, illetve a jakuzzi fúvókái szinte nem működtek.
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
A szállodával nagyon meg voltunk elégedve! A személyzet maximálisan kedves, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak, a séf előtt le a kalappal!! A szobával is teljesen elégedettek voltunk, a hatalmas terasz ami a Velencei tóra nézett, egyszerűen mesés volt! Nagyon jól éreztük magunkat!
92 értékelés / 10 oldalon
Vital Hotel Nautis Gárdony a térképen
2483 GárdonyHoldfény sétány 9.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink