Vital Hotel Nautis Gárdony ★★★★

Vital Hotel Nautis Gárdony
2483 Gárdony, Holdfény sétány 9.

Vital Hotel Nautis Gárdony a térképen

Vital Hotel Nautis Gárdony értékelése:

1. helyezett a 11 gárdonyi szállás közül
26. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Akciós csomagok

Vital Hotel Nautis Gárdony bemutatkozása

2010 márciusában megnyílt a Velencei-tó legújabb wellness- és konferencia szállodája, a Vital Hotel Nautis, a tóval és környékével harmóniában épült a gárdonyi kikötő és a szabadstrand közvetlen szomszédságában. A szálloda 81 nemdohányzó szobával és 4 luxus lakosztállyal várja vendégeit, ahol a modern design kényelemmel és luxussal párosul.

Vital Hotel Nautis Gárdony képei

Vital Hotel Nautis Gárdony

Vital Hotel Nautis Gárdony vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Ár érték arányban kifejezetten rossz választás,a fürdőszoba kicsi és ronda,a zuhany nem működött megfelelően, külön gratulálok annak, aki a fürdőszobákra és mosdókra tejüveg ajtókat és falakat rakott, az ember a Big Brotherben érzi szinte magát. . . Az ágy kemény, a párna kényelmetlen, légkondi zakatolva búg éjszaka, ablakot viszont nem lehet nyitni, mert egész éjjel zaj van.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Modern, szép szálloda, igényes berendezéssel. A személyzet előzékeny, segítőkész. Lesik minden kívánságát a vendégnek. Az konyha kiváló, bőséges, változatos. Rendezvények minden igényt kielégítenek. Ami problémánk adódott azonnal igyekeztek orvosolni. Ami hiányzott a medencetérben a mosdó helyiség.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Szinte tökéletes volt minden. Sajnos a hideg-szeles időjárás miatt többet voltunk a szobában, ezért a fogható 6 tv csatorna szerintem 4* esetén nagyon kevés. . . A wellness részleg beltéri medencés részén két nap alatt (egyszer 3 óra és egyszer 2 óra folyamatosan) nem talákoztunk személyzettel, a medencék melletti víz eltakarítása nem volt nyomonkövethető, illetve a jakuzzi fúvókái szinte nem működtek.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A szállodával nagyon meg voltunk elégedve! A személyzet maximálisan kedves, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak, a séf előtt le a kalappal!! A szobával is teljesen elégedettek voltunk, a hatalmas terasz ami a Velencei tóra nézett, egyszerűen mesés volt! Nagyon jól éreztük magunkat!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
5 felnőtt 5 gyerek, családi nyaralás volt. Nagyon jól éreztük magunkat, tiszta, és nagyon tettszetős a dizájn!
A személyzet nagyon kedves figyelmes.Az ételek izletesek változatosak
Mindennel meg voltunk elégedve! Kivéve azzal hogy a gyermekekre nem nagyon gondolnak, sem a wellnesben sem a programokkal.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Mindennel elégedettek voltunk, a fürdőszoba viszont kicsi volt, a WC és a zuhany között nagyon kicsi a hely, a WC ülőke gyerekméretű. Egyébként tetszett a hely, jó volt a kiszolgálás.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Nagyszerü fekvés a Tó parton.Finom,választékos étkezés.
Szuper udvarias , de nem tolakodóan udvarias személyzet(ez alól talán csak repciós,fiatal fiu kivètel).Megfelelő wellness részleg.Nagy hiba,a nyári melegben nem voltak feltöltve a kinti medencèk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Visszatérő vendég leszek, ezt már az első napon eldöntöttem.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen kedves személyzettel valaha találkozok!
Köszönet mindenkinek!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27.
Rendkívül jól éreztük magunkat. A szilveszteri party kiválóan volt megrendezve,gyönyörű és elegáns volt a dekoráció, nagyszerű volt a zenekar. Negatívum, a vendég - "művészek", gyermekműsora, ami nem volt odaillő. A fürdő részleg rendkívül zajos és meleg volt, pihenésre alkalmatlan.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 10.
A Hőlégballon fesztiválra érkeztünk. Véletlenszerűen foglaltam ezen a helyen szállást. Nagyszerű volt. A kilátás csodálatos. A wellness rész is szuper volt. A kaja, na arról ne is beszéljünk. Olyan ételeket készítettek vacsira, hogy híztam egy kilót három nap alatt. Gusztusosan elkészítve különleges ételek nagy választéka. Szuper hely.

Gárdony
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.24-ig
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.29-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.29-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
2 nap/1 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.568 - 23.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.11-ig
Napsugár Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.16. - 2020.01.06.
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Dunamente turisztikai kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.23-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750 - 14.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Érvényes: 2020.09.23-ig

Szállodák Gárdony környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos...
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

GárdonyX