Vital Hotel Nautis Gárdony ★★★★

Vital Hotel Nautis Gárdony
2483 Gárdony, Holdfény sétány 9.

Vital Hotel Nautis Gárdony a térképen

Vital Hotel Nautis Gárdony értékelése:

1. helyezett a 11 gárdonyi szállás közül
45. helyezett Közép Dunántúlon - 392 szállás közül

Vital Hotel Nautis Gárdony bemutatkozása

2010 márciusában megnyílt a Velencei-tó legújabb wellness- és konferencia szállodája, a Vital Hotel Nautis, a tóval és környékével harmóniában épült a gárdonyi kikötő és a szabadstrand közvetlen szomszédságában. A szálloda 81 nemdohányzó szobával és 4 luxus lakosztállyal várja vendégeit, ahol a modern design kényelemmel és luxussal párosul.

Vital Hotel Nautis Gárdony képei

Vital Hotel Nautis Gárdony

Vital Hotel Nautis Gárdony vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ennyire kedves és figyelmes személyzettel még nem találkoztunk sehol. Ételek választékban bőségesek és finomak voltak. A két válogatós gyerekemtől: "nagyon finom, elkérnéd a receptet", -olyan ételeket is elfogyasztottak, melyeket eddig elutasítottak. Szálloda wellness része tágas sokrétű.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
A fürdőszoba megvilágítása borotválkozás szempontjából gyenge.
A zuhanyfülke mozgó elemei rosszul zárnak.
Ezeken kívül mindennel elégedettek voltunk.

Üdvözlettel

Zsigó Zsigmond

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
A szállás, a welnes nagyon jó,a személyzet udvarias,segítőkész,az étteremben is maximális kedvesség mindenkitől,az ételek nagyon finomak voltak és a válasték is nagyon bőséges volt! A szobában a szönyegpadló igen szemetes volt!! Más minden szuper volt!!

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Egy valami nem tetszett, a törülközőket 3 naponta cserélik. Ezt a takarító nő közölte, miután a második nap után kértem tiszta törülközőket.
Elég sok helyen jártam a világba, de ezzel még nem találkoztam. Az éttermi kiszolgálás, a választékos ételek kiválóak voltak.

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
A céges csapatépítő szálláshelye volt itt. Az este folyamán lehetőségünk volt a pince szinten lévő bowlingot kipróbálni ahol nem sok levegő jutott a játékosoknak. A vacsora svédasztalos megoldással van megoldva, az ajánlat bőséges és jó. Másnap reggel a reggeli szintén svédasztalosan történt hasonlóan a vacsorához nagy a választék.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Az étterem ízlésesen van berendezve, a színek az összhang nagyon kellemes. Az ételek minősége, ízletes és sokféle változatos. A személyzet figyelmes. A kilátás nagyon tetszett frontálisan a tóra nézett az erkélyről. A fürdőszoba is nagyszerűen alkotott kicsi de minden megvan benne amire szükség van. A fürdő részlegben kellemesen megvilágított a medence, a víz hőfoka tökéletes volt számunkra.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Ár érték arányban kifejezetten rossz választás,a fürdőszoba kicsi és ronda,a zuhany nem működött megfelelően, külön gratulálok annak, aki a fürdőszobákra és mosdókra tejüveg ajtókat és falakat rakott, az ember a Big Brotherben érzi szinte magát. . . Az ágy kemény, a párna kényelmetlen, légkondi zakatolva búg éjszaka, ablakot viszont nem lehet nyitni, mert egész éjjel zaj van.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Modern, szép szálloda, igényes berendezéssel. A személyzet előzékeny, segítőkész. Lesik minden kívánságát a vendégnek. Az konyha kiváló, bőséges, változatos. Rendezvények minden igényt kielégítenek. Ami problémánk adódott azonnal igyekeztek orvosolni. Ami hiányzott a medencetérben a mosdó helyiség.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Szinte tökéletes volt minden. Sajnos a hideg-szeles időjárás miatt többet voltunk a szobában, ezért a fogható 6 tv csatorna szerintem 4* esetén nagyon kevés. . . A wellness részleg beltéri medencés részén két nap alatt (egyszer 3 óra és egyszer 2 óra folyamatosan) nem talákoztunk személyzettel, a medencék melletti víz eltakarítása nem volt nyomonkövethető, illetve a jakuzzi fúvókái szinte nem működtek.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A szállodával nagyon meg voltunk elégedve! A személyzet maximálisan kedves, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak, a séf előtt le a kalappal!! A szobával is teljesen elégedettek voltunk, a hatalmas terasz ami a Velencei tóra nézett, egyszerűen mesés volt! Nagyon jól éreztük magunkat!

Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, gyermekeknek ajándék jégkrémmel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.19.
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
VVSI Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.17-ig
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.278,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.24-ig
Hotel Kiss
Tata
4 nap/3 éjszaka 12.334,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpár, játszótér, ping-pong és biliárd szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.24-ig
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 21.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
City Hotel Pilvax
Bodajk
2 nap/1 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 19.085,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, minibár fogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 20.085 - 45.979,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használatával, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Nautis koktéllal, délutáni teasüteménnyel, Napfényfürdő és wellness részleg használattal, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.06.02. - 2021.07.02.

Szállodák Gárdony környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Nyárindító Wellness Pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)

GárdonyX