Vital Hotel Nautis Gárdony ★★★★

Vital Hotel Nautis Gárdony
2483 Gárdony, Holdfény sétány 9.

Vital Hotel Nautis Gárdony a térképen

Vital Hotel Nautis Gárdony értékelése:

1. helyezett a 11 gárdonyi szállás közül
26. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Vital Hotel Nautis Gárdony bemutatkozása

2010 márciusában megnyílt a Velencei-tó legújabb wellness- és konferencia szállodája, a Vital Hotel Nautis, a tóval és környékével harmóniában épült a gárdonyi kikötő és a szabadstrand közvetlen szomszédságában. A szálloda 81 nemdohányzó szobával és 4 luxus lakosztállyal várja vendégeit, ahol a modern design kényelemmel és luxussal párosul.

Vital Hotel Nautis Gárdony képei

Vital Hotel Nautis Gárdony

Vital Hotel Nautis Gárdony vélemények

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Egy valami nem tetszett, a törülközőket 3 naponta cserélik. Ezt a takarító nő közölte, miután a második nap után kértem tiszta törülközőket.
Elég sok helyen jártam a világba, de ezzel még nem találkoztam. Az éttermi kiszolgálás, a választékos ételek kiválóak voltak.

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
A céges csapatépítő szálláshelye volt itt. Az este folyamán lehetőségünk volt a pince szinten lévő bowlingot kipróbálni ahol nem sok levegő jutott a játékosoknak. A vacsora svédasztalos megoldással van megoldva, az ajánlat bőséges és jó. Másnap reggel a reggeli szintén svédasztalosan történt hasonlóan a vacsorához nagy a választék.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Az étterem ízlésesen van berendezve, a színek az összhang nagyon kellemes. Az ételek minősége, ízletes és sokféle változatos. A személyzet figyelmes. A kilátás nagyon tetszett frontálisan a tóra nézett az erkélyről. A fürdőszoba is nagyszerűen alkotott kicsi de minden megvan benne amire szükség van. A fürdő részlegben kellemesen megvilágított a medence, a víz hőfoka tökéletes volt számunkra.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Ár érték arányban kifejezetten rossz választás,a fürdőszoba kicsi és ronda,a zuhany nem működött megfelelően, külön gratulálok annak, aki a fürdőszobákra és mosdókra tejüveg ajtókat és falakat rakott, az ember a Big Brotherben érzi szinte magát. . . Az ágy kemény, a párna kényelmetlen, légkondi zakatolva búg éjszaka, ablakot viszont nem lehet nyitni, mert egész éjjel zaj van.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Modern, szép szálloda, igényes berendezéssel. A személyzet előzékeny, segítőkész. Lesik minden kívánságát a vendégnek. Az konyha kiváló, bőséges, változatos. Rendezvények minden igényt kielégítenek. Ami problémánk adódott azonnal igyekeztek orvosolni. Ami hiányzott a medencetérben a mosdó helyiség.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Szinte tökéletes volt minden. Sajnos a hideg-szeles időjárás miatt többet voltunk a szobában, ezért a fogható 6 tv csatorna szerintem 4* esetén nagyon kevés. . . A wellness részleg beltéri medencés részén két nap alatt (egyszer 3 óra és egyszer 2 óra folyamatosan) nem talákoztunk személyzettel, a medencék melletti víz eltakarítása nem volt nyomonkövethető, illetve a jakuzzi fúvókái szinte nem működtek.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A szállodával nagyon meg voltunk elégedve! A személyzet maximálisan kedves, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak, a séf előtt le a kalappal!! A szobával is teljesen elégedettek voltunk, a hatalmas terasz ami a Velencei tóra nézett, egyszerűen mesés volt! Nagyon jól éreztük magunkat!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
5 felnőtt 5 gyerek, családi nyaralás volt. Nagyon jól éreztük magunkat, tiszta, és nagyon tettszetős a dizájn!
A személyzet nagyon kedves figyelmes.Az ételek izletesek változatosak
Mindennel meg voltunk elégedve! Kivéve azzal hogy a gyermekekre nem nagyon gondolnak, sem a wellnesben sem a programokkal.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Mindennel elégedettek voltunk, a fürdőszoba viszont kicsi volt, a WC és a zuhany között nagyon kicsi a hely, a WC ülőke gyerekméretű. Egyébként tetszett a hely, jó volt a kiszolgálás.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Nagyszerü fekvés a Tó parton.Finom,választékos étkezés.
Szuper udvarias , de nem tolakodóan udvarias személyzet(ez alól talán csak repciós,fiatal fiu kivètel).Megfelelő wellness részleg.Nagy hiba,a nyári melegben nem voltak feltöltve a kinti medencèk.

Gárdony
3 nap/2 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.06. - 2020.08.20.
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
VVSI Sport Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés ünnepi vacsorával, szaunaszeánsszal, gyermekek részére húsvéti készülődéssel, gyerek Disco-val, tojáskereséssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 13.121 - 34.878,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.05.18-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.27. - 2020.07.04.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 16.609,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Gárdony
Akár 1 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, éjszakai fürdőzéssel, szaunaszeánszokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2020.03.08.

Szállodák Gárdony környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvéti Wellness Pihenés (min. 3 éj)

GárdonyX