Vital Hotel Nautis Gárdony ★★★★

Vital Hotel Nautis Gárdony
2483 Gárdony, Holdfény sétány 9.

Vital Hotel Nautis Gárdony a térképen

Vital Hotel Nautis Gárdony értékelése:

1. helyezett a 11 gárdonyi szállás közül
21. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Vital Hotel Nautis Gárdony bemutatkozása

2010 márciusában megnyílt a Velencei-tó legújabb wellness- és konferencia szállodája, a Vital Hotel Nautis, a tóval és környékével harmóniában épült a gárdonyi kikötő és a szabadstrand közvetlen szomszédságában. A szálloda 81 nemdohányzó szobával és 4 luxus lakosztállyal várja vendégeit, ahol a modern design kényelemmel és luxussal párosul.

Vital Hotel Nautis Gárdony képei

Vital Hotel Nautis Gárdony

Vital Hotel Nautis Gárdony vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Modern, szép szálloda, igényes berendezéssel. A személyzet előzékeny, segítőkész. Lesik minden kívánságát a vendégnek. Az konyha kiváló, bőséges, változatos. Rendezvények minden igényt kielégítenek. Ami problémánk adódott azonnal igyekeztek orvosolni. Ami hiányzott a medencetérben a mosdó helyiség.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Szinte tökéletes volt minden. Sajnos a hideg-szeles időjárás miatt többet voltunk a szobában, ezért a fogható 6 tv csatorna szerintem 4* esetén nagyon kevés. . . A wellness részleg beltéri medencés részén két nap alatt (egyszer 3 óra és egyszer 2 óra folyamatosan) nem talákoztunk személyzettel, a medencék melletti víz eltakarítása nem volt nyomonkövethető, illetve a jakuzzi fúvókái szinte nem működtek.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A szállodával nagyon meg voltunk elégedve! A személyzet maximálisan kedves, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak, a séf előtt le a kalappal!! A szobával is teljesen elégedettek voltunk, a hatalmas terasz ami a Velencei tóra nézett, egyszerűen mesés volt! Nagyon jól éreztük magunkat!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
5 felnőtt 5 gyerek, családi nyaralás volt. Nagyon jól éreztük magunkat, tiszta, és nagyon tettszetős a dizájn!
A személyzet nagyon kedves figyelmes.Az ételek izletesek változatosak
Mindennel meg voltunk elégedve! Kivéve azzal hogy a gyermekekre nem nagyon gondolnak, sem a wellnesben sem a programokkal.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Mindennel elégedettek voltunk, a fürdőszoba viszont kicsi volt, a WC és a zuhany között nagyon kicsi a hely, a WC ülőke gyerekméretű. Egyébként tetszett a hely, jó volt a kiszolgálás.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Nagyszerü fekvés a Tó parton.Finom,választékos étkezés.
Szuper udvarias , de nem tolakodóan udvarias személyzet(ez alól talán csak repciós,fiatal fiu kivètel).Megfelelő wellness részleg.Nagy hiba,a nyári melegben nem voltak feltöltve a kinti medencèk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Visszatérő vendég leszek, ezt már az első napon eldöntöttem.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen kedves személyzettel valaha találkozok!
Köszönet mindenkinek!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27.
Rendkívül jól éreztük magunkat. A szilveszteri party kiválóan volt megrendezve,gyönyörű és elegáns volt a dekoráció, nagyszerű volt a zenekar. Negatívum, a vendég - "művészek", gyermekműsora, ami nem volt odaillő. A fürdő részleg rendkívül zajos és meleg volt, pihenésre alkalmatlan.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 10.
A Hőlégballon fesztiválra érkeztünk. Véletlenszerűen foglaltam ezen a helyen szállást. Nagyszerű volt. A kilátás csodálatos. A wellness rész is szuper volt. A kaja, na arról ne is beszéljünk. Olyan ételeket készítettek vacsira, hogy híztam egy kilót három nap alatt. Gusztusosan elkészítve különleges ételek nagy választéka. Szuper hely.

2017. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. október 8.
A szálloda szép, a kilátás végre nem egy település, hanem a természet maga. A konyhájáról csak jót tudok mondani, mivel oda figyelnek a glutén és laktóz érzékenyekre is. A szobákban és a mellékhelységeben lévő nagyjából átlátszó üvegajtók egy konferencia szünetében nem a legpraktikusabbak. A Wellness, mivel a konferencián résztvevőkön kívül csak egy baráti társaság volt, nem volt zsúfolt.

Gárdony
3 nap/2 éjszaka 29.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jégkrém fogyasztással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.01-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.982,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 24.484 - 28.830,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
Érvényes: 2019.09.30-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 59.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.20. - 2019.08.18.
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, várbelépőkkel, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 37.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Gárdony
5 nap/4 éjszaka 29.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jégkrém fogyasztással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.21.

Szállodák Gárdony környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

GárdonyX