Vital Hotel Nautis Gárdony ★★★★

Vital Hotel Nautis Gárdony
2483 Gárdony, Holdfény sétány 9.

Vital Hotel Nautis Gárdony a térképen

Vital Hotel Nautis Gárdony értékelése:

1. helyezett a 11 gárdonyi szállás közül
26. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Vital Hotel Nautis Gárdony bemutatkozása

2010 márciusában megnyílt a Velencei-tó legújabb wellness- és konferencia szállodája, a Vital Hotel Nautis, a tóval és környékével harmóniában épült a gárdonyi kikötő és a szabadstrand közvetlen szomszédságában. A szálloda 81 nemdohányzó szobával és 4 luxus lakosztállyal várja vendégeit, ahol a modern design kényelemmel és luxussal párosul.

Vital Hotel Nautis Gárdony képei

Vital Hotel Nautis Gárdony

Vital Hotel Nautis Gárdony vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
A fürdőszoba megvilágítása borotválkozás szempontjából gyenge.
A zuhanyfülke mozgó elemei rosszul zárnak.
Ezeken kívül mindennel elégedettek voltunk.

Üdvözlettel

Zsigó Zsigmond

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
A szállás, a welnes nagyon jó,a személyzet udvarias,segítőkész,az étteremben is maximális kedvesség mindenkitől,az ételek nagyon finomak voltak és a válasték is nagyon bőséges volt! A szobában a szönyegpadló igen szemetes volt!! Más minden szuper volt!!

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Egy valami nem tetszett, a törülközőket 3 naponta cserélik. Ezt a takarító nő közölte, miután a második nap után kértem tiszta törülközőket.
Elég sok helyen jártam a világba, de ezzel még nem találkoztam. Az éttermi kiszolgálás, a választékos ételek kiválóak voltak.

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
A céges csapatépítő szálláshelye volt itt. Az este folyamán lehetőségünk volt a pince szinten lévő bowlingot kipróbálni ahol nem sok levegő jutott a játékosoknak. A vacsora svédasztalos megoldással van megoldva, az ajánlat bőséges és jó. Másnap reggel a reggeli szintén svédasztalosan történt hasonlóan a vacsorához nagy a választék.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Az étterem ízlésesen van berendezve, a színek az összhang nagyon kellemes. Az ételek minősége, ízletes és sokféle változatos. A személyzet figyelmes. A kilátás nagyon tetszett frontálisan a tóra nézett az erkélyről. A fürdőszoba is nagyszerűen alkotott kicsi de minden megvan benne amire szükség van. A fürdő részlegben kellemesen megvilágított a medence, a víz hőfoka tökéletes volt számunkra.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Ár érték arányban kifejezetten rossz választás,a fürdőszoba kicsi és ronda,a zuhany nem működött megfelelően, külön gratulálok annak, aki a fürdőszobákra és mosdókra tejüveg ajtókat és falakat rakott, az ember a Big Brotherben érzi szinte magát. . . Az ágy kemény, a párna kényelmetlen, légkondi zakatolva búg éjszaka, ablakot viszont nem lehet nyitni, mert egész éjjel zaj van.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Modern, szép szálloda, igényes berendezéssel. A személyzet előzékeny, segítőkész. Lesik minden kívánságát a vendégnek. Az konyha kiváló, bőséges, változatos. Rendezvények minden igényt kielégítenek. Ami problémánk adódott azonnal igyekeztek orvosolni. Ami hiányzott a medencetérben a mosdó helyiség.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Szinte tökéletes volt minden. Sajnos a hideg-szeles időjárás miatt többet voltunk a szobában, ezért a fogható 6 tv csatorna szerintem 4* esetén nagyon kevés. . . A wellness részleg beltéri medencés részén két nap alatt (egyszer 3 óra és egyszer 2 óra folyamatosan) nem talákoztunk személyzettel, a medencék melletti víz eltakarítása nem volt nyomonkövethető, illetve a jakuzzi fúvókái szinte nem működtek.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A szállodával nagyon meg voltunk elégedve! A személyzet maximálisan kedves, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak, a séf előtt le a kalappal!! A szobával is teljesen elégedettek voltunk, a hatalmas terasz ami a Velencei tóra nézett, egyszerűen mesés volt! Nagyon jól éreztük magunkat!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
5 felnőtt 5 gyerek, családi nyaralás volt. Nagyon jól éreztük magunkat, tiszta, és nagyon tettszetős a dizájn!
A személyzet nagyon kedves figyelmes.Az ételek izletesek változatosak
Mindennel meg voltunk elégedve! Kivéve azzal hogy a gyermekekre nem nagyon gondolnak, sem a wellnesben sem a programokkal.

Gárdony
4 nap/3 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tűzijátékkal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Érvényes: 2021.08.12-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.200 - 14.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.12.17.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 57.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, gyerekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.958 - 18.619,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.528,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.03-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.064 - 11.605,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2021.01.03-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 22.500 - 25.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360 - 12.960,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2020.09.26-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.20-ig

Szállodák Gárdony környékén
City Hotel Unió  Budapest
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

GárdonyX