Háború után Geszteréd

Szobor
Háború után Geszteréd
Háború után GeszterédHáború után Geszteréd

Háború után Geszteréd bemutatkozása

2018. augusztusában emelték fel Vladimir Volosenko alkotását. Az alkotó azt örökítette meg, ahogy a háborúból fél lábbal tér haza. A szobrot Geszteréd község Matl Péter szobrászművész "Búcsú a fegyverekől" című táborából ajándékba kapta.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Háború után Geszteréd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 730 városban járt márFelfedező - 2330 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45155 feltöltött kép
Érdekes 2023. augusztus 1.a párjával járt itt
Milyen érdekes, hogy mi módon szaporodnak itt, Geszteréden az ukrán vonatkozású szobrok? Mert itt Kolodko Mihály (Mihajlo Ivanovics Kolodko) szokatlanul nagy számú alkotása díszíti a köztereket, mellette Vladimir Volosenko a másik, aki szintén itt képviselteti magát. Ez a szobor is az ő munkája.
Háború után Geszteréd - EgyébHáború után Geszteréd - EgyébHáború után Geszteréd - Egyéb