Pizza Max Caffe Gödöllő

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Pizza Max Caffe Gödöllő vélemények

Szörnyű 2018. szeptember 28.egyedül járt itt
2018. 09. 28. -án rendeltem 2 db pizzát nevein szólítva egy "Kalifornia" és egy "Salsiccia" -t de ami fogadott az nem a várt,megígért színvonalat hozta. A pizzák vagy fellettek cserélve vagy szimplán a szakácsok nem tudnak olvasni a pizzák hozzávalóiból a többség hiányzott.
Kiváló 2017. augusztus 17.családjával járt itt
Elegáns, modern, ízlésesen berendezett, teraszos és minden alkalomra javasolható étterem. Kávéznál? Sütiznél? Vacsoráznál egyet a pároddal? Vagy egy nívós étterembe ülnél be egy régi ismerősöddel? Vagy csak egy"vega tésztára" ugranál be? Tökéletes helyszín bármilyen alkalomra!
Gyenge 2015. július 15.barátokkal járt itt
Sokáig rendszeres látogatói voltunk az étteremnek de az elmúlt időszakban történt valami ami miatt már nem járunk oda. Az új férfi pincér felvétele nem volt szerencsés. Túl lazára veszi a dolgot, beszólogat, megjegyzéseket tesz, flegma. Kár ezt a jó helyet ilyen személyzettel elrontani.
Gyenge 2015. június 4.egyedül járt itt
A hely első benyomásra kellemes hangulatú. Kellemes színek, berendezés. A személyzet köszönöm, de kapásból tegeződve. Az étlap összefirkálva egy gyerkőc ákombákom rajzaival, kávéfoltos. Az evőeszközök igénytelen alumínium hatásúak (lehet azok is). A kikért ásványvíz koszos pohárban érkezik.
Kiváló 2015. január 15., üzleti partnerrel járt itt
Remek kiszolgálás, Olasz ismerőseimet mindig ide hozom, mert ők is azt mondják Magyarországon még nem ettek attól jobb pizzát, mint amit itt kapnak. A legjobb rész, hogy kiválaszthatod a pizza tészta vastagságát is, mert hát ugye van aki vastagan szereti. Ételkülönlegességei is rendkívüliek a Sushi-k és a desszertek is nagyon ízletesek. Nálam csillagos ötös a hely. ;)
Kiváló 2014. október 13.gyerekekkel járt itt
Az egyik kedvenc helyünk. Bármikor megyünk mindig megelégedve távozunk. Olaszos tészták, pizzák, levesek mind minőségben, mind mennyiségben kiváló ! Aki még a végére tartalékol egy kis helyet a gyomrában, a csokiszuflét ne hagyja ki!
Kedves, udvarias kiszolgálás, a tisztaságggal sem volt eddig semmi gondunk.
Kiváló 2013. augusztus 9.családjával járt itt
Sokszor jártam itt, és valahányszor jöttem mindig teli hassal, jollakva, és finom ebéd után mentem haza , de az ára nekem nem a leg megfelelőbb. Szerintem jobb lenne ha az áraikat egy kicsit lejjebb vinnék. . . A Pizzáik helyben készültek, azonnal, és ízletesek. Jó helyen van, könnyen elérhető a város bármely pontjáról. Aki szeretne egy jo pizzát enni szerintem oda menjen.