Gödöllő
Gödöllő - Gödöllői Királyi KastélyGödöllő - Szent István Egyetem Mezőgazdasági Eszköz- és Gépfejlődéstörténeti Szakmúzeum
Gödöllő - Gödöllői Városi MúzeumGödöllő - Gödöllői Királyi Váró

Gödöllő bemutatása

Gödöllő Budapesttől 30 kilométerre északkeletre található. A török hódoltság alatt elpusztult város a 17. század elején népesült újra. Az első földesúr, aki a településre költözött, Hamvay Ferenc volt. Az ő nevéhez köthető az 1662-ben épült Hamvay-kúria, mely ma a Gödöllői Városi Múzeumnak és a Gödöllői Városi Mozinak ad otthont.

Gödöllő és környéke legfrissebb értékelései

2024.07.13családjával
Kb. Két évvel ezelőttig amég más néven futott jók voltak az ételek, a kiszolgálás. De ezek a pizzák, és sajnos nem tudom megértetni a családommal, hogy NE rendeljenek tőlük. Sületlen, ízetlen, összedobott, szinte myers tészta.
2024.06.22barátokkal
Gödöllő legjobb sörlelőhelye. A beltér hangulatos, rusztikus. Hajópadlót imitáló csempe, nyers tégla, belső gerendázat, deszkából ácsolt lambériaszerűség, rajta második világháború előtti időkre emlékeztető amerikai sörreklámok. Jó itt üldögélni. A honlapon Immanuel Kantot is idézik, aki úgy...
2024.05.02a párjával
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a hely hangulatos, az étel finom volt, a kiszolgálás elsőosztályú, rendkívül kedves volt a hölgy, aki minket kiszolgált! Ezt így kell csinálni, ilyen egyszerű. :) Mi biztos, h még megyünk oda, és bátran ajánlom másoknak is! :)

Gödöllő és környéke kedvelt szállásai

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő
36.900 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
Szépia Hotel Zsámbék - Nyári vakáció Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék
64.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény
69.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Kirándulnál Gödöllő környékén?
Nézd meg válogatásunkat a környékről!
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Gödöllő és környékén

Erzsébet Királyné Szálloda GödöllőErzsébet Királyné Szálloda, GödöllőCsomagok már 17.436 Ft/fő/éj ártól
17 értékelés
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 24.600 Ft/fő/éj ártól
145 értékelés
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 22.436 Ft/fő/éj ártól
475 értékelés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
71 értékelés
Gödöllő a térképen