cserebogár: Hatalmas adag, finom ételek. - Zsuhuka Vidéki Falatozója Görcsöny

Zsuhuka Vidéki Falatozója Görcsöny értékelése
1. helyezett a 2 görcsönyi étterem közül

Hatalmas adag, finom ételek.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 7.
Röpke baranyai látogatásom alatt átutazóban voltunk Görcsönyben.
Épp ránk fért egy kis késői ebéd, így az út melletti Zsuhukába tértünk be.
A falu, az utca az épület nem volt idegen a számunkra, de én személy szerint bent még nem voltam.
Nagyon szép a berendezés, udvarias a kiszolgálás.
Hatalmas adag ételek amik nagyon finomak is voltak.
A meglátásom csak annyi, hogy szerintem lehetne kisebb adagokat is készíteni. A három hatalmas szeletes rántott csirkemell a pincér szerint fél adag. Ezt azért merem leírni, mert rákérdeztem, hogy nincs-e fél adag, erre azt mondta, hogy "ez az" :) Az egész adag 6 szeletes.
Ember legyen a talpán, na és nagyon éhes aki azt meg tudja enni.
A fél adaggal úgy birkóztam meg, hogy a fiam besegített.
Valószínű máskor is betérünk, és ha nyáron akkor a kert helységben is kellemesen étkezhetünk, ami szintén "csinos"
A kettőnk fogyasztása nem érte el a 6 ezer Ft-ot.

Ételek / Italok: Kiváló

Szeretnéd követni cserebogár felhasználót?    Igen

7833 Görcsöny
Rákóczi u. 13.

2020. június 29.
Asztalfoglalás szükséges Hatalmas adagok, (a normál adag is kifogott a pasikon) finom ízek, normál árak, udvarias kiszolgálás

2019. november 12.
Már rendeltünk itthonra , és étkeztünk az étteremben is!!! Nagyon fonom és hatalmas adagok!! Kedvesek a dolgozók! Családias a hangulat!!!Voltunk a 14 fős "kis" családommal, de voltunk kalocsai vendégeinkkel!! Mindig teljes siker volt az ebéd!!! Karácsonyra is szeretnénk éttermükből nagy ebédet...

2019. április 6.
Hatalmas adagok, korrekt áron. Ízletes frissensültek nagyon éheseknek! A sütemények is legalább dupla nagyságúak, a fagylalt finom. A kiszolgálás kifogástalan. Asztalfoglalás szükséges.