2360 Gyál, Bacsó Béla u. 38

Visa, Diners Club
Soproni

Éden Park Étterem Pizzéria Gyál bemutatkozása

Tisztelt Látogató!

Az Édenpark Étterem és Pizzéria nevében örömmel köszöntöm önöket.

Tisztelt Látogató!

Az Édenpark Étterem és Pizzéria nevében örömmel köszöntöm önöket.

Családi vállalkozásként indult, légkondicionált éttermünk 1992 óta várja vendégeit Gyál centrumában. Étlapunkon a magyaros ételspecialitások mellett megtalálhatók a kímélő és vegetáriánus ételek is, az olasz konyhát kedvelő vendégeinket pedig pizzák széles választékával várjuk. Ételeinket igény esetén házhoz is szállítjuk Gyálon és környékén egyaránt.

Éttermünk bármilyen típusú rendezvényt kész lebonyolítani akár az üzlet területén, akár a megrendelő otthonában. Az otthoni összejövetelek szervezői számára hidegtálakat is készítünk, előzetes megbeszélés alapján.

Remélem, hogy kínálatunkban Ön is talál kedvére valót, és hamarosan az Édenpark Étteremben Önt is vendégül láthatjuk.

Üdvözlettel:

Kovács Tibor üzletvezető és tulajdonos

Éden Park Étterem Pizzéria Gyál képei

Szállások Gyál városában
Wellness csomagok Gyál városában

Éden Park Étterem Pizzéria Gyál vélemények

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7.
Barátságos kiszolgálás, asztalfoglalás. Bőséges, finom ételek! Tisztaság, szolid díszítés, egy éttermen belül többféle stílussal.
Sok vendég fordult meg ottlétünk alatt, de nyáron nagy kiülésre alkalmas hely is van az étterem előtt.
Nem először fordultunk meg az étteremben, visszatérünk!

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nehéz szívvel osztom meg a mai, Éden Park Étterem & Étterem és Pizzériával kapcsolatos negatív tapasztalatomat. Hosszú hónapok óta ismételten asztalt foglaltam magam és családom részére az étteremben. Levesrendelésemhez kenyeret kértem a felszolgálótól, aki sajnálattal közölte, hogy már tegnap sem volt, így ma sem tud vele szolgálni.

Mobilról küldte. | 2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 4.
Már többször rendeltem innen és mindig jo minőség fogadott méretes pizza jo áron jo helyen ajánlom a helyet másoknak

Legnépszerűbb csomagok Gyálon és környékén
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
Hotel Aquarell
Cegléd
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.12.22.

Szállodák Gyál környékén
Vital Hotel Nautis Gyál
Hotel Aquarell Gyál
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Éden Park Étterem Pizzéria GyálX