Speedy94 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Speedy94 értékeléseit!

Olvasd el Speedy94 étterem értékeléseit!

Speedy94 értékelései

Zseniális Calzone -

Doriatto Budapest

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Általában rendelni szoktam innen. 2018 augusztusában nyitottak a Szarvas csárda téri piac mellett. A futárok pontosak. Az árak elfogadhatóak és a pizza zseniális. Főleg a Calzone. Azt kérhetsz bele amit csak szeretnél. Én általában ezeket kérem a Calzoneba:Ananász. Olasz kolbász. Csipős szalámi és csipős pepperone. Laktató és nagy adag. Ajánlott hely :)
2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 5.
Vasárnap voltunk itt barátokkal. 3 féle lángost kértünk. Sajtos-tejfölöst,nutellást,nutellás-banánost fokhagymával és fahéjasporcukorral(igen ez extrém xD) én a nutellás-banánost ettem. Nagyon finom volt. Nem nagy lángos viszont jó vastag így akár egy főétkezésnek is megfelelő. Árban kissé magas de a minőség kárpotol. A kiszolgálás mosolygós ám kissé gépies.
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Szintén a Fehérvári kirándulásunk során jártunk itt. A teraszon fogyasztottuk el az ételeket. Én pizzát ettem. Jó ízű volt érezni hogy minőségi alapanyagokbol készült. Valódi paradicsom és sajt. Finom feltétekkel. Árban se drága a legdrágább is megáll 2000 forint környékén. Ha fehérváron jártok ne hagyjátok ki.
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Fehérvári kirándulásom során jártunk itt édesanyámmal. Már ismertük a Damniczki féle cukrászatot. Mikor megláttuk hogy itt is van boltjuk betértünk. Én vörösboros-málnás süteményt ettem anyám pedig fagylaltot evett. A sütemény zseniális volt. A fagyi is finom volt bár nekem kicsit mű volt. Lehet mert hozzászoktam már a Gyáli fagyihoz.
2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Régen nem volt jo. Ma már a legjobbat adják. Finom friss és minőségi. A kedvenc pizzámat az Il Treno csinálja. Árban drágább de jobb is. A kiszolgálás rendes. :)
Régen gagyi volt. Ma már az egyik zorallabb -

Il Treno Expressz - Múzeum körút Budapest

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Néhány éve erről a helyről egy durva kririkát fogalmaztam. Azóta ujra jártam itt. Rengeteget fejlődtek. Pozitiv irányba. Vékonytésztás ropogos pizza. Igazi mozzarellával és paradicsommal minőségi feltétekkel. Árba kicsit drága se a kiszolgálás és az izek kompenzálnak. Egyik kedvenc helyem lett.
2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 10.
Édesapám születésnapját itt tartottuk. Több féle húst és frissensültet tartanak. Az ételeket kimérve adják. Én Tandoori csirkét rendeltem és rántott sajtot sült burgonyakarikával. Az étel bitang nagy volt nem emberi adag és nem mellesleges finom és jó izű volt. Akkora volt az adag hogy nem birtuk megenni. A hangulat kissé vidékies de jo.
2017. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Ma rendeltem innen már láttam hogy nagyon dicsérik. Egy pizzát rendeltem. A tervezett 1 óra helyett 1 óra 54 perc volt mig kiért. A futár kedves volt de a pizza lehetne jobb is. Paradicsomszosz helyett paradicsom alapporbol készült a pizza és a tészta sótlan is volt amugy a feltétek jók voltak. Jótanács:A paradicsomport felejtsétek el és használjatok igazi friss és lédus paradicsomot.
2017. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. október 29.
Egy szerdai napon tévedtem be ide mert fagylaltot akartam venni. Ez a közelbe esett. Betértem a hely kicsike nagyon. A kiszolgálás a kedves. A fagyi oriási adag és finom is. Nem mellesleg olcsón. Szerintem Gyálon a szőkőkútnál is ők vannak mert ugyanolyan finom és nagy a fagyi mint ott. Szeretem
Kiváló étterem. -

Bella Italia Restaurant Siófok

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Már évek óta szemeztem ezzel a helyel de sose jutottam el ide. Ahova eredetileg menni akartunk zárva volt ugyhogy eldöntöttük hogy kiprobáljuk ezt. Mind pizzát rendeltünk. A hangulat kellemes és mediterrános olasz zenével. A kiszolgálás kellemes,humoros,barátságos volt. A pizzák nagyon finomak voltak. Ropogos és vékony volt minőségi alapanyagokbol.