A korábbi sok pozitív élmény után a második csalódás

Éden Park Étterem Pizzéria GyálÉden Park Étterem Pizzéria Gyál a térképen

Szörnyű 2016. szeptemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Nehéz szívvel osztom meg a mai, Éden Park Étterem & Étterem és Pizzériával kapcsolatos negatív tapasztalatomat. Hosszú hónapok óta ismételten asztalt foglaltam magam és családom részére az étteremben. Levesrendelésemhez kenyeret kértem a felszolgálótól, aki sajnálattal közölte, hogy már tegnap sem volt, így ma sem tud vele szolgálni. Az ételek minőségével semmi bajunk sem volt, azonban a választék(talanság) hónapok óta kivetnivalót hagy maga után. Úgy gondolom, hónapokig megint nem leszünk vendégei e korábbi kiváló étteremnek.
Tisztaság:Átlagos

Éden Park Étterem Pizzéria további értékelései

2019.05.07családjával
Barátságos kiszolgálás, asztalfoglalás. Bőséges, finom ételek! Tisztaság, szolid díszítés, egy éttermen belül többféle stílussal. Sok vendég fordult meg ottlétünk alatt, de nyáron nagy kiülésre alkalmas hely is van az étterem előtt. Nem először fordultunk meg az étteremben, visszatérünk!
2015.10.04családjával
Már többször rendeltem innen és mindig jo minőség fogadott méretes pizza jo áron jo helyen ajánlom a helyet másoknak
Hotel Stáció Vecsés - Nyári csobbanás
Nyári csobbanás