Csónak, nemes kócsag, nádtető

Galopp Major GyálGalopp Major Gyál a térképen

Kiváló 2022. augusztusban, csoporttal járt ittÉrtékelt: 2022. november 28.
A hívószó a kitűnő étterem volt, a Major Csárda egy csodálatos, 10 pontos étkezés élményét nyújtotta. A Galopp Major Pest megyében, Gyál külterületén úgy mindentől kicsit távoli, de mégsem túl távoli helyszín, amely leginkább esküvők helyszíneként vált népszerűvé. A fővárosból az M5-ös autópályán lehet leggyorsabban megközelíteni. Szezonban gyakorlatilag minden hétvégén színvonalas lakodalmaknak ad helyet a Major.
A hatalmas szabad telken van egy kis tó, ahol még gázlómadarakat is láttam, úgy tűnt, nekik is tetszik a hely.
A füves részben elszórva nádtetős kör alapterületű vályogházak sorakoznak, amelyek természetközeli, vidéki - tanyavilági életérzést keltenek, de nem nélkülözik a modern kor technológiai vívmányait sem (TV, wifi).
A házak rusztikus berendezésűek, népi szőttesekkel, a hálóhelyet a galérián (tetőtérben) kis létrán lehet megközelíteni. Van egy kis főzősarok, mikróval, vízforralóval. Minden háznak van egy kis terasza kiülős lócával a bejárat előtt.
Van egy kis játszótér a gyerekek részére, valamint egy kinti kerti grill terasz is, ami nyáron működik, illetve külön rendezvények idején.
No, és persze, ha már major, vannak lovak is, lehet lovaglásra bejelentkezni előzetesen.
Az az igazság, hogy az ebéd annyira meggyőzően finom volt, hogy ez már megadott egy olyan alaphangulatot, ami után rózsaszínben láttam az egész majort, pedig nem is én voltam a menyasszony.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:
Galopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - EgyébGalopp Major Gyál - Egyéb
Hotel Stáció Vecsés - Pünkösdi Újjászületés
Pünkösdi Újjászületés