Gyenge fasírt, iható fröccs

Lido Büfé GyenesdiásLido Büfé Gyenesdiás a térképen

Átlagos 2016. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 21.
A Lido büfé a legendás Karám mellett található, rögtön a gyenesdiási Lido strand bejáratánál jobbra. Itt is van lángos, halászlé, hekk, palacsinta, szóval a szokásos strandkínálat.
Jómagam fasírtot rendeltem sült krumplival, 950 ft volt e fogás, a fasírtgolyó valami mirelit rettenet volt, nem égetném magam ilyesmivel a helyükben, inkább levenné, a fasírtot az étlapról. A krumpli is mirelitáru volt, de az valamivel jobban sikerült.
Ittam mellé egy hosszúlépést, ez 190 ftba került, ha jól láttam Varga másfelesből készítették. Lehet, hogy rosszul választottam s a halászléjük vagy a lángosuk jobb. A pizzát minden esetre előre sütött ipari pizzalapból készítik, még jó, hogy megkérdeztem. Ez szintén nem dicséretes dolog. Én adnék még egy esélyt a helynek, ezért is nem tettem a nem ajánlott kategóriába. A képen a halászlé a szomszédból származott.
Ételek / Italok:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Lido Büfé Gyenesdiás - Külső képLido Büfé Gyenesdiás - Étel/italLido Büfé Gyenesdiás - Étel/ital
Villa Panoráma Gyenesdiás - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat