Viharos Halsütöde Gyenesdiás

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Viharos Halsütöde Gyenesdiás vélemények

Kiváló 2016. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
A gyenesdiási strandon működő egységek közül – mindegyik jó élmény volt – ez volt a kedvencünk. Itt egy vegyes haltálat rendeltünk, melyen volt egy keszeg, két szelet ponty, ez elég zsíros volt, de friss, dunai harcsa, hekk (legjobb hekk klasszikus módon elkészített, amit ettem életemben, egy überelte csak, amit a Cafe Bouchonban ettem) valamint süllő s egy nagy halom sült krumpli.
Viharos Halsütöde Gyenesdiás - Külső képViharos Halsütöde Gyenesdiás - Külső képViharos Halsütöde Gyenesdiás - Külső képViharos Halsütöde Gyenesdiás - Étel/italViharos Halsütöde Gyenesdiás - Étel/ital