Lorelei Vendégház Gyenesdiás
8315 Gyenesdiás, Széchenyi u. 22.

Lorelei Vendégház Gyenesdiás a térképen

Lorelei Vendégház Gyenesdiás értékelése:

7. helyezett a 48 gyenesdiási szállás közül
258. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Lorelei Vendégház Gyenesdiás bemutatkozása

A Lorelei Vendégház Keszthely és Hévíz közelében, kellemes környezettel, medencével és kényelmes szobákkal várja vendégeit a Balaton északi oldalán, Gyenesdiáson. A szálláshely ingyenes internet-kapcsolatot biztosít vendégeinek, szobái ezen kívül széffel, hűtőszekrénnyel, televízióval felszereltek, és természetesen saját fürdőszobával rendelkeznek.

Lorelei Vendégház Gyenesdiás képei

Szállások Gyenesdiás városában
Wellness csomagok Gyenesdiás városában

Lorelei Vendégház Gyenesdiás vélemények

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ketten voltunk a nagy lányommal tavaly. Nagyon kedvesek a szállásadók, a személyzet, nagyon tiszta és rendezett a ház is a kert is, a medence fantasztikusan jó, szép, nem hideg. A reggeli nagyon finom volt és rengeteg, választékos. A kerékpárkölcsönzés nagyon jó mert nincs túl közel a parthoz, vagy a boltokhoz. Jó hogy nincs messze a kalandpark sem, oda pl.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves fogadtatás,korrekt árak,maximális tisztaság,otthonosság,kényelem.Gyerekeknek kint játszótér és bent játszósarok,rendezett udvar medencével,szép növényekkel.Bőséges,változatos és friss reggeli,kedves,segítőkész személyzet.Gyermeknek és időseknek egyaránt megfelelő.Nem keresek már több szállást ezentúl.

Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
8 nap/7 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Gyenesdiás környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

GyenesdiásX